POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

Říjen 2007

21.Bleskovka-Vyhlášení

28. října 2007 v 17:15
1.Ahoj
2.Jak sis užíval/a podzimní prázdniny??
3.Jel/a si někam na podzimní prázdniny???
4.Jestli jo tak kam??
5.Co ti připomíná tento obrázek??
6.Líbí se ti???
7.Co chceš na diplom???
8.Ahojík
Vyhlášení:

Moje 15.Výhra

27. října 2007 v 14:21 | cincina
Takže moje 15.Výhra!!
Diplomek je ze stránky:Klikni♥

Britney Spears

26. října 2007 v 16:15 | cincina
Britney Spears je dcera Lynne, učitelky na základní škole, a Jamieho, pracovníka ve stavebním průmyslu. Od čtyř let zpívala v místním kostele. V osmi letech Britney Spears odjela do Atlanty na konkurz do Disneyova Mickey Mouse klubu (Mickey Mouse Club). Tam sice tehdy neuspěla, protože tvůrci tohoto pořadu ji považovali za příliš mladou, než aby v něm mohla vystupovat. Přesto si jí všiml jeden z producentů a pomohl jí najít agenta v New Yorku.
Doprovázená matkou a mladší sestrou strávila Britney Spears několik letních prázdnin studiem v Professional Performing Arts School. V roce 1991 si zahrála v broadwayském představení Ruthless nastudovaném podle thrilleru The Bad Seed z roku 1956. V jedenácti letech se úspěšně stala členkou Disneyova Mickey Mouse klubu.
Na sezony roku 1993 a 1994 bydlela v Orlandu na Floridě, kde si zahrála v dětské show jako například tehdy dvanáctiletí Justin Timberlake a Joshua "JC" Chasez - nynější členové skupiny 'N Sync a dále třeba Nita Booth (Miss Virginia 1998) nebo Ryan Gosling z Mladého Herkula.
Po zrušení Disneyova Mickey Mouse klubu začala chodit na střední školu doma v Luisianě. Po roce studia začala toužit znovu po vystupování a vrátila se zpět do New Yorku. Kde se seznámila s producentem Ericem Fosterem Whitem, který dříve pracoval s Boyzone, Hi-Five a Whitney Houston. Stále pokračovala ve středoškolském studiu za pomoci soukromých učitelů.
Začátkem roku 1998 bylo první album Britney Spears hotovo. Do obchodů se dostalo v lednu (...Baby One More Time) a to byl pro Britney osudový okamžik - bleskově se vyhouplo do čela snad všech světových hitparád.
Britney Spears si také získala fanoušky dobrou marketingovou strategií, když zpívala v supermarketech a nechala zřídit bezplatnou telefonní linku, na níž se hráli její písně. Její vzhled školačky, blonďaté culíky a těsný svetřík ve videoklipu Baby One More Time si našel okamžitě milióny fanoušků.
V současné době se snaží prosadit i na poli filmu, kde byla její první role v roce 2000 jako letuška v epizodní roli v thrilleru Longshot. Podle jejích slov ale chce aby hudba byla vždy na prvním místě.
V roce 2002 si zahrála hlavní roli ve filmu Crossroads, v němž si zahrála Lucy. Lucy pořád piští, ale podaří se jí splnit si svůj sen: vystoupí jako zpěvačka v klubu. Ještě se Britney objevila v dalším filmu Austin Powers - Agent 003 "Austin Powers in Goldmember", kde vystupuje sama za sebe. Nejnovějším jejím albem je "In The Zone"

Ewa Farna

25. října 2007 v 17:12 | cincina
Ewa Farna
Narozena: 12.8.1993 , Třinec
Obl.Musica : Kelly Clarkson, Simple Plan,Pink
Záliby: závodně lyžuje za Ski Beskyd Velká Rača
znamení:Lev
přezdívky: Ewka, Ewusia a ve škole Ewa
výška: 165 cm
barva očí: zelená
barva vlasů: hnědá
rodina: otec Tadeusz, matka Karin, sestra Magdaléna, bratr Adam, fenka Zora
Objevena: producentem Leškem Wronkou v nějaké televizní soutěži
Pro ni největší úspěch (zatím): Byl to, že se zúčastnila a poté i vyhrála polskou televizní soutěž ,,Šance na úspěch"
Rozhodně chce být originální a nechce nikoho kopírovat a nesnáší playback! Chce zpívat naživo.
Soutěže:
2004 - okresní soutěž ve Frýdku-Místku
2005 - evropský festival v Polsku
2006 - televizní pěvecká soutěž "Šance na úspěch"
Její 1.song : "Měls mě vůbec rád"
Nejoblíbenější jídlo: Kuřecí řízek s hranolkama
Nejoblíbenější nápoj: Mulťák a voda
Oblíbený předmět: Matematika
Neoblíbený předmět: Fyzika
Oblíbený film: Mezi námi děvčaty
Nejoblíbenější barva : černá, bílá a oranžová

Emma Watson

25. října 2007 v 17:09 | cincina
Datum narození:15.04.1990Místo narození:Oxford, Anglie Znamení: Beran
Životopis:Emma Watsonová sbírala herecké zkušenosti v různých divadelních představeních už od malička. V sedmi letech vyhrála hlavní cenu ve školní soutěži v recitaci poezie.
Se svou filmovou postavou má prý společnou lásku ke kočkám. Emma zbožňuje zvířata, ale kočky nejvíc, doma má dvě jménem Bubbles a Domino. Její nejoblíbenější postavou z knihy je rovněž Hagrid, neboť navzdory tomu, že je to obr, dokáže být velmi citlivý.
O Hermioně
Jméno: Hermione Jane Granger
Přezdívka: Hermy
Narozeniny: 19 Září
Barva očí: Hnědá
Sourozenci: Žádní (Ale JKR přemýšlela o tom, že by mohla mít mladší sestru)
Koníčky: Čtení, dělání domácích úkolů, SPOŽUS, hádání se s Ronem
Rodiče: Oba mudlové - zubaři

--------------------------------------------------------------------------------
Pochází z mudlovské rodiny zubařů a je to typická šprtka. Od chvíle, kdy Harry a Ron zjistí, že jeji pečlivě nabiflované vědomosti jsou nezbytné k tomu, aby svá dobrodržství přeili, je z nich nerozlučná trojice..
Hermioně je sice porušování školního řádu proti mysli, ale při záchraně kamarádů je ochotná překročit jakýkoliv zákaz.
Hagridovi dokonce pomůže při záchraně zakázaného hypogrifa Klofana. Na rozdíl od knížní předlohy je Hermiona od prvního dílu hezká. V knížce má příliš velké zuby, předkus a velký nos. Při přípravě mnoholičného lektvaru se jí však to kotlíku dostal kočičí chlup a ona sama se v poloviční kočku proměnila. Při napravovacím kouzlu se z ní stala kráska.
Jejím čarodějním zvířetem je koucour Křivonoka. Je horlivou zastánkyní práv domácích skřítků a na jejich obranu zaloila Společnost pro podporu občanské životní úrovně skřítků [SPÓŽUS].
Nejhorší dosavadní scéna před kamerou pro Emmu byla ta se žabákem Trevorem školního poplety Nevilla:"Neville ke mě přišel s trevorem a zeptal se mě jestli mu nechci dát před spaním pusu. A já jsem se pokaždé začala hrozně smát :D" otřásá se Emma ještě teď při vzpomínce na natáčení smích. "Ten záběr jsme museli opakovat asi osmkrát, než jsem ho zvládla :D"
tručně

Životopis:
Emma Watsonová sbírala herecké zkušenosti v různých divadelních představeních už od malička. V sedmi letech vyhrála hlavní cenu ve školní soutěži v recitaci poezie.
Se svou filmovou postavou má prý společnou lásku ke kočkám. Emma zbožňuje zvířata, ale kočky nejvíc, doma má dvě jménem Bubbles a Domino. Její nejoblíbenější postavou z knihy je rovněž Hagrid, neboť navzdory tomu, že je to obr, dokáže být velmi citlivý.

Filmografie
2005 - Harry Potter a Ohnivý pohár (Harry Potter and the Goblet of Fire) - Hermiona Granegerová
2004 - Harry Potter a vězeň z Azkabanu (Harry Potter and the Prisoner of Azkaban) - Hermiona Granegerová
2002 - Harry Potter a Tajemná komnata (Harry Potter and the Chamber of Secrets) - Hermiona Granegerová
2001 - Harry Potter a Kámen mudrců (Harry Potter and the Sorcerer's Stone) - Hermiona Granegerová
Emma Watson
Datum narození: 15.04.1990
Místo narození: Oxford, Anglie
Znamení: Beran
Životopis:Emma Watsonová sbírala herecké zkušenosti v různých divadelních představeních už od malička. V sedmi letech vyhrála hlavní cenu ve školní soutěži v recitaci poezie.Se svou filmovou postavou má prý společnou lásku ke kočkám. Emma zbožňuje zvířata, ale kočky nejvíc, doma má dvě jménem Bubbles a Domino. Její nejoblíbenější postavou z knihy je rovněž Hagrid, neboť navzdory tomu, že je to obr, dokáže být velmi citlivý.
Emma Watsoni počtvrté ztvárňuje lehce knihomolskou, ale velmi vřelou Hermionu Grangerovou, která se ve čtvrtém dílu vrhá i do jiných dobrodružství, než jsou ta, která jsou vepsána v knihách. Její role Hermiony byla sice první příležitostí, kterou ji svět profesionálního herectví nabídl, avšak její přirozený talent byl zřejmý již od raných let.
Její vynikající výkon v roli Hermiony jí po světě zajistil přízeň fanoušků a prestižní cenu AOL Award v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli, kterou získala hned dvakrát. Samozřejmě za Harry Potter a Tajemná komnata a Harry Potter a Vězeň z Azkabanu. Za roli v Harry Potter a vězeň z Azkabanu získala díky čtenářům časopisu Total Film cenu Best New Performer. Emma se v současné době snaží skloubit hereckou kariéru se školními aktivitami.
Baví ji hokej, házená, tenis a atletika. Zajímá se o umění a chlubí se tím, že má ve filmovém ateliéru tu nejbarevnější a nejlépe zkrášlenou skříňku na oblečení. Mezi její oblíbené aktivity také patří navštěvování přátel a rodiny, cestování, tanec (street jazz, hip hop, salsa a také klasické tance, které si mohla vyzkoušet i před kamerou u příležitosti plesu v Harry Potter a ohnivý pohár.
Ahojky, jestli hledáš nějaké informace o Emmě Watsonové tak jsou tady pro tebe!!!:-)))
Jméno: Emma Charlotte Duerre Watson
Přezdívka: Em
Datum narození: 15. Dubna 1990
Znamení: beran
Barva vlasů: blond
Barva očí: hnědá
Rodné město: Oxford
Rodiče: Jacqueline a Chris
Sourozenci: bratr Alex
Zvířátka:dvě kočky Bubbles a Domino
Přezdívka při natáčení: One-Take Watson
Oblíbený předmět ve škole: kreslení
Oblíbení herci: Julia Roberts, Sandra Bullock, Goldie Hawn a John Cleese
Oblíbená značka oblečení: DKNY, Gap, Diesel, Miss Sixty
Oblíbená hudba: Bryan Adams, Suzanne Vega, Dido a Samantha Mumba.
Oblíbené sporty: hokej,tennis
Oblíbené filmy: všechno s Julií Roberts (Pretty Woman, Notting hill,...)
Oblíbená zvířata: kočky
Oblíbené jídlo: italské (těstoviny, pizza,...)

Nejoblíbenějsí kniha o Harry Potterovi: Harry Potter a vězeň z Azkabanu
Nejoblíbenějsí postava: Hagrid
Famfrpálová pozice, kde by chtěla hrát: chytač
Nejoblíbenějsí scéna z Kamene mudrců : s trollem
Nejoblíbenějsí kouzlo z Kamene mudrců : Petrificuc totalus
Nejoblíbenějsí filmový trik z Kamene mudrců : hořící Snape na famfrpálovém zápase
Nejoblíbenějsí věta z Kamene mudrců : I'm going to bed, before either of you come
up with another clever idea to get us killed - or worse expelled!-Jdu si lehnout, nez některý zvás prijde s dalším chytrým nápadem, jak nás zabít - nebo hůř, vyloučit!
Neoblíbená hudba: klasická hudba a opera
Neoblíbené školní predměty: zeměpis, matematika a latina
Neoblíbené jídlo: zelenina
Neoblíbená scéna: objetí s Harrym (Danem)

Líbí se jí: princ William, Brad Pitt
Mobilní telefon: Nokia 3330
Ocenění: první místo v Daisy Pratt Poetry Competition (1997), Phoenix Film Critics' Society Acting Award (2003 - za roli Hermiony v Tajemné komnatě)

Dospívání a menstruace

25. října 2007 v 12:57 | cincina
Ženské pohlavní orgány
Už od narození mají dívky pohlavní orgány, které jim později v životě umožní počít a porodit dítě !
Rozlišují se na : Vnitřní pohlavní orgány a zevní pohlavní orgány
Mezi vnitřní ženske pohlavní orgány patří pochva, děloha, vejcovody a váječníky
Mezi zevní ženské pohlavní orgány patří Venušin pahorek, malé a velké stydné pysky, poštěváček a poštěvní vchod
Mužské pohlavní orgány
Mezi zevní mužské pohlavní orgány patří penis
MeziVnitřní mužské pohlavní orgány tvoří : varlata, nadvarlata, prostata a chámovod
Vývoj pohlavních orgánů
Dívky obvykle začínají dospívat v 10 nebo 11 letech, chlapci obvykle o rok nebo 2 roky později
Puberta
Tento proces probíhá mezi 9-17 rokem
Začátek a průběh tělesného dospívání jsou u každého jiné
U dívek obvykle začínají růst prsa a ochlupení mezi 9 a 13 rokem a končí okolo 17 let
U chlapců začíná růstem varlat mezi 10 a 14 rokem a končí v 17 letech
Průběh puberty u děvčat
Začínají růst prsa a ochlupení
Rozsiřují se boky, zatímco ramena zůstavají úzká
První menstruace se obvykl objevuje 2 roky po začátku vývoje prsů
První menstruace se obvykle dostavuje kolem 12 až 13 roku
Je-li ti 15 a ještě nemáš menstruaci, měla by ses poradit s lékařem
Doba a rychlost tělesného vývoje je však u každého odlišná
Je normální, že se jeden prs vyvvíjí rychleji než ten druhý
Průhledný poševní výtok se poprvé objevuje uvětšiny děvčat asi rok před první menstruaci
Jiné změny se mohou projevit na pleti tzn akné a uhrovitá pleť.Časem se problémy upraví
Důležitá je pravidelná péče o pleť
Průběh puberty u chlapců
Mezi 10 - 14 rokem se začínají zvětšovat varlata a penis a poté se objeví ochlupení
Následuje prudký růst postavy
Chlapci rostou nejrychleji okolo 14 let
Rozšiřují se jim ramena
Mezi 11 - 14 lety se u chlapců objevují první noční poluce (samovolný noční výron semene)
Okolo 14 let dohází ke změnám hlasu (toto načasování může však být u každého jiné)
Menstruace
Menstruační krvácení obvykle trvá kolem 5-7 dní
Nejsilnější je během prvních 2-3 dnů, s blížicím se koncem menstruace postupně ustává a nakonec je to pouze hnědavý výtok
Pokud ale trvá menstruace déle než 8 dní, promluv si s maminkou nebo navštiv lékaře
Osobní hygiena
Spodní prádlo a oblečení (džíny) by nem´ělo být příliš těsné, aby nesnižovalo vzdušnost
Ber si každý den čisté kaltotky, i když je neznečistíš

25.10.2007 - 28.10.2007 Podzimní prázdniny!!!!

24. října 2007 v 16:45 | cincina |  Píšu
Ahojík!!!
Takže tady máme Pozdzimní prázdniny!Budete lenošit??Já jo!!Dneska jsme se skoro vůbec neučili.AJ - lehká(zapálily jsme si DÝNI),ČJ - vymýšlet věty,M - Geometrie, 2 hodiny VV - hustý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Divíte se?? Říkala jsem Vám,že jsme se skoro neučili.
Tak jo dám sem ještě pár článečků.Užívejte si prázdniny!
Ahojík!!

Keira Knihgtley

24. října 2007 v 16:16 | cincina
Datum narození: 26.03.1985
Místo narození: Teddington, Middlesex, Anglie
Znamení: Beran

Herectví se věnuje od dětství. Keiře byly pouhé tři roky, když poprosila svého otce, herce Willa Knightleyho a matku, scénáristku Sharman Macdonaldovou, aby jí pomohli sehnat agenta. Poprvé si zahrála v televizním dramatu Royal Celebration, když jí bylo osm let. Hrála po boku Minnie Driverové a Rupperta Gravese.
Upoutala pozornost postavou nadšené fotbalistky Jules Paxtonové, za jejíž ztvárnění ve sportovní komedii Blafuj jako Beckham (r. G. Chadhaová) získala Cenu londýnských filmových kritiků pro novou herečku a Cenu za herecký výkon ex aequo na MF ženských filmů v Bordeaux.
V Hollywoodu se prosadila rolí guvernérovy dcery Elizabeth Swannové v divácky úspěšném dobrodružném snímku Piráti z Karibiku - Prokletí Černé Perly (2003, r. G. Verbinski). Účinkovala v krátkých filmech Deflation (2001, Splasknutí; r. Roger Ashton-Griffiths) a New Year's Eve (2002, Silvestr; r. Colin Spector).
Přestože v době natáčení filmu Piráti z Karibiku - Prokletí Černé Perly oslavila teprve 18. narozeniny, má na svém kontě už několik významných filmů.
Jako Jackie Priceová zazářila roku 2005 ve filmu režiséra Johna Mayburyho, Svěrací kazajka (The Jacket), kde si zahrála po boku Adriena Brodyho. Keira Knightleyová četla scénář Svěrací kazajky, když v Dublinu točila roli Guinevry ve středověkém akčním dramatu producenta Jerry Bruckheimera Král Artuš: "Byl to vzrušující, kreativní scénář a role, kterou jsem ihned přijala", vzpomíná Keira.
Ve stejném roce se dále objevila v roli Elizabeth ve filmu režiséra Joe Wrighta Pýcha a předsudek, za kterou byla nominována na Oscara a Zlatý glóbus v kategorii nejlepší herečka. (režie Joe Wright). Pokračovala rolí modelky Domino Harvey, která opustí svou kariéru a stane se lovkyní lidí v akčním dramatu režiséra Tonnyho Scotta, Domino.
Roku 2006 si znovu zahrála roli Elizabeth Swannové ve snímku Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže. Stejně jako v Pirátech z Karibiku: Prokletí Černé Perly, se zde po jejim boku objevil Johnny Depp a Orlando Bloom. V současné době je hotové již třetí pokračování, které se do kin dostane příští rok. Během přestávky při natáčení druhého a třetího dílu Pirátů z Karibiku odletěla do západní Evropy, kde natočila romantické drama Silk a další snímek Joea Wrighta - Atonement.

Orlando Bloom

23. října 2007 v 16:11 | cincina
Orlando se narodil v Canterbury 13.1.Už od mládí chtěl být hercem a díky podpoře své matky se začal zúčastňovat místních hereckých festivalů. V 16-ti letech se přesunul do Londýna, kde se připojil k National Youth Theatre a po dvě sezóny s nimi účinkoval, než získal stipendium na herecké škole British American Drama Academy. Na konci působení se skupinou si zahrál tajného agenta ve hře "A Walk in the Vienna Woods". Což mu pomohlo k malé roli v britském televizním filmu Wilde
Další herecké vzdělání si doplnil na prestižní Londýnské škole "Guildhall School of Music and Drama". Běhěm studia na této škole si zahrál v několika klasických divadelních představeních. Během studia se mu přihodila nešťastná nehoda, když spadl z druhého patra na záda. Naštěstí se mu neporušila mícha a za nedlouho jej propustili z nemocnice. Stejně jako většina jeho známých ze studia se pokoušel získat roli v připravované trilogii Pána prstenů. Po mnoha zkouškách a výběrových řízeních si měl zahrát roli Faramira (který se objevuje v druhém dílu dvou věží), ale po schůzce s režisérem Peterem Jacksonem mu byla nabídnuta jedna z hlavních rolí Legolase . Role Legolase mu byla nabídnuta dva dny před dokončením studia v roce 1999. Na roli Legolase se připravoval několik měsíců předtím, učil se jezdit na koni, střílet z luku a šermovat. Postavu, kterou ztvárnil je nesmrtelný 2 931 let starý elf s nadlidskými schopnostmi. Celá trilogie se natáčela na Novém Zélandě 18 měsíců. První díl Pán prstenů 1 - Společenstvo prstenu byl uveden do kin v roce 2001.Film se ihned stal absolutní jedničkou, která bořila statistiku nejen v návštěvnosti, ale i tržbách. Orlando má ve skutečnosti krátké tmavé vlasy, ale v trilogii se objevuje s dlouhou blond parukou. Orlando ihned po dokončení natáčení Pána prstenů se vrhl na malou roli v dalším úspěšném filmu Černý Jestřáb sestřelen Druhý díl Pán prstenů 2 - Dvě věže byl uveden do kina o rok později a kopíroval úspěchy prvního dílu. Třetí pokračování Pán prstenů 3 - Návrat krále v roce 2003.Orlando je zasnoubený s herečkou Kate Bosworth.Hrál ještě ve filmech Piráti z Karibiku...Troja...Ned Kelly

Návštěvnost za minulý týden(15.10.2007 - 21.10.2007)

23. října 2007 v 16:05 | cincina
Pondělí:19
Úterý:11
Středa:6
Čtvrtek:15
Pátek:19
Sobota:22
Neděle:19
Celkem:111

Ashley Tisdale

21. října 2007 v 16:09 | cincina
Celé jméno: Ashley Tisdale
Datum narození: 2.7.1985
Rodiče: Lisa a Mike Tisdale
Sourozenci: starší sestra Jen
Ashley Tisdale se poprvé objevila na televizní obrazovce v několika epizodách různých seriálů,např:Smart Guy,7th Heaven,Grounded for life,Boston Public,Strong Medicine,Charmed a Beverly Hills 90210.Měla také malou roli ve filmu Donnie Darko v roce 2001.Poté se Ashley Tisdale stala známou.Nejvíc jí proslavila role v televizním filmu High School Musical.

Lucas Grabeel

21. října 2007 v 16:02 | cincina
Celé jméno: Lucas Grabeel
Datum narození: 23.11.1984
Menší roli měl v seriálech jako třeba Veronica Mars. Role v HSM mu přinesla slávu, stejně jako u Zaca, Van a Ash... Ale stejně nepatří mezi nejpopulárnější hvězdy světa.

Vanessa Hudgens

21. října 2007 v 15:56 | cincina
Celé jméno: Vanessa Anne Hudgens
Datum narození: 14.12.1988
Původ: filipínsko-čínský-portorikánský-irský a americko-indiánský (ty jo... :)
Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era. Její kariéra začala v muzikálních divadlech když jí bylo 8. Hrávala role jako např.: Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King a I, The Music Man, Cinderella, a Damn Yankess. Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře. Jednoho dne se kamarádka z divadla nemohla dostavit na natáčení reklamy atak šla Vanessa místo ní. Byl to start do světa reklam.
V r. 2003 debutovala ve filmu Třináctka. V létě 2004 přišel další film - Thunderbirds. Poté začínala hostovat v nejrůznějších show, např.: Quintuplets a The Brothers Garcia, a dostávala další role zejména u spol. Disney např.: Corrie on The Suite Life of Zack & Cody on Disney. V r. 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání a tancování) v muzikálu High School Musical. Ve světě se stal velmi oblíbeným. Díky High School Musical dostala nabídku na nahráváni svého prvního CD se společností Hollywood Records ! její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. CD se jmenuje "V" a bylo vydáno 26.září, 2006. První písní z tohoto CD je "Come Back to Me".

Zac Efron♥

21. října 2007 v 15:52 | cincina
Profese herec
Datum narození: 18.10.1987
Místo narození: San Luis Obispo, Kalifornie, USA
Znamení: Váhy
Životopis: [editovat životopis Zac Efron] Americký herec- Zac Efron se narodil v San Luis, Obispo v Californii, 18.října 1987. Rodiče jsou David Efron a Starla Baskett. Když mu bylo 11 let jeho rodiče si všimli jeho schopností ve zpěvu a tak Zac začal brát lekce zpěvu a poprvé si zahrál v muzikálu: Gypsy. Dostal role v hrách Peter Pan, The Music Man, Mame, Little Shop of Horrors.
Na střední škole si všimla jeho potenciálu učitelka dramatických umění a kontaktovala svého přítele filmového agenta, tak Zac začal hostovat v několika seriálových rolích a to ho pilotovalo do televize. V letech 2004-2005 ztvárnil roli Camerona Bale v seriálu od WB Summerlad (mimochodem tady hrál i Jesse McCartney).
Za roli ve filmu Miracle Run (2004) dostal pochvalu kritiků. Dalším filmem byl DerbyStallion (2005), který měl problém najít distributora a přišel do kin až v prosinci 2006. V roce 2006 hrál také v mega hitu High School Musical (HSM), který vidělo přes 38 milionů diváků v USA. Hodně lidí bylo zmateno jeho zpěvem v HSM. Zac Efron nemohl uzpívat vyšší tony a tak některé songy byli smíšené s hlasem zpěváka Audrew Seeley. Druhé pokračování tohoto filmu je plánováno na konec roku 2007. Předtím se ale Zac Efron objeví v roli Linka Larkina ve velkorozpočtovém muzikálu Hairspray.
Filmografie: 2007 Hairspray ...Link Larkin
2004 Miracle Run ...Steven Morgan
2003 Big Wide World of Carl Laemke, The ...Pete LaemkePussycat dolls

20. října 2007 v 21:14 | cincina
Mluví se o nich jako o jednom z největších evropských hitů současnosti. The Pussycat Dolls! A jsou to tedy tanečnice nebo zpěvačky?

Podle jejich vystoupení zřejmě obojí. Šestice pohledných holek navíc v současnosti má v rádiovém éteru "nasazený" jeden z největších evropských hitů současnosti, písničku se jménem Don´t cha. Už se dokonce usadila v Top 20 na českých rádiích a Top 10 na slovenských rádiích. Nový objev tohoto roku, americká dívčí skupina Pussycat Dolls s jejich hitem Don´t Cha vlastně okupuje první příčky hitparád po celém světě už od léta. S malým zpožděním ale dorazil i k nám a buďte si jistí, že o Pussycat Dolls budete teď slýchat všude.

The Pussycat Dolls je původně taneční soubor, který třeba už vystupoval v klipu zpěvačky Pink jménem Trouble No a k těmto pěti tanečnicím prostě přidali zpěvačku Nicole Scherzinger, aby to dostalo "šmrnc" a dívčí superkapela byla na světě. Novinková debutová deska s názvem Pcd se nese v rytmu populárního stylu r´n´b a popíku. Zajímavá záležitost.

High school musical 6 - Everyday

20. října 2007 v 21:05 | cincina