POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

Leden 2008

25.Bleskovka-Vyhlášení

29. ledna 2008 v 18:00 | cincina
1.Ahoj
2.Znáš High school musical??
3.Líbí se ti??
4.Kolik že je hodin??
5.Co chceš na diplom??
6.Ahoj
Vyhlášení:

Ohodnocený blog - haninka

29. ledna 2008 v 17:11 | cincina

Fotky z filmu Italské prázdniny

28. ledna 2008 v 14:37 | cincina

Návštěvnost za minulý týden (21.1.2008 - 27.1.2008)

28. ledna 2008 v 14:03 | cincina
Pondělí: 25
Úterý: 30
Středa: 29
Čtvrtek: 24
Pátek: 33
Sobota: 37
Neděle: 40

Celkem: 218


High school musical 16 - All For One

27. ledna 2008 v 14:12 | cincina

High school musical 15 - Fabulous

27. ledna 2008 v 14:11 | cincina

High school musical 10 - Bet On It

26. ledna 2008 v 13:42 | cincina


Fotky z filmu HSM2

26. ledna 2008 v 12:27 | cincina

33 Nej tipů, jak na něj!!!!

21. ledna 2008 v 18:03 | cincina
1.Buď pořád v pozoru a ať ti to sluší, i když půjdeš vynést koš! Ty nejlepší kusy nemusíš přece potkat jen na párty, ale klidně i v tramvaji nebo v supermarketu!
2.Obleč si tričko s logem místního fotbalového týmu, našprtej jména hráčů, skóre posledních zápasu a vyraz na stadion! Kluky fascinují holky, které žijou sportem!
3.V černém oblečení si tě zapamatuje maximálně jako vdovu, v šedivé tě ani nezaznamená. Pusť do svého šatníku barvy a výrazné vzory, ať přitáhneš jeho pozornost!
4.Máš políčeno na kluka, o kterém vůbec nic newíš, a tuďíž je těžké ho odhadnout? Sleduj, co čte za časopisy nebo zjisti, jakou posloucha muziku. Téma k hovoru se pak určitě najde!
5.Jestli se pořád nechytá a nereaguje na tvé pohledy, vyšli mu jasnější signál! Pohrávej si s vlasy, u toho ho upřeně pozoruj a pak se na něj usměj nebo mu pošli pusu na dálku!
6.Snaž se s ním navázat kontakt rafinovanou story. Můžeš před ním např. simulovat spadlý řetěz z kola nebo rozbitý mobil... Cokoliv, kde může zasáhnou jako opravdový chlap!
7.Jakmile vycítíš, že mu jsi lhostejná a dívá se na tebe víc než pátrawě, klidně se pokus o něco víc. Co je víc? Třeba ho požádej, aby ti pomohl vybrat nejhezčí pohled města:-)
8.Vyvaruj se už tisíckrát omletých balících frází typu: ,, Kolik je hodin?'' nebo: ,, Neviděli jsme se už někdy, připadáš mi povědomý?'' Byla bys za trapku bez nápadu!
9.Jestli tě nenapadá žádné téma, klidně mu pochval boty, pokud nemá zrovna holiny, nebo sestřih a požádej ho o kontakt na jeho kadeřnici. Určitě se rád pochlubí!
10.Jestli tušíš nebo víš, že máte stejné zájmy a koníčky, určitě mu to nezapomeň zdůraznit! Rozhodně si tě lépe zapamatuje!
11.Dej mu ze své mp3ky poslechnout tvou oblíbenou písničku a přitoč se k němu co nejblíže. Nečekaně těsná blízkost dívky působí na kluky jako afrodiziakum.
12.Buď svá, ale nikdy nepřekračuj meze slušnosti. Žvýkání s otevřenou pusou přenech obyvatelkám kravína a na ještě drsnější kousky úplně zapomeň! kluci to fakt neobdivují!
13.Neodbíhej dvacetkrát na záchod, jen aby sis pouprawila oční linku, a už vůbec se před ním nemaluj. Jsou wěci, které mají zůstat holčičím tajemstvím!
14.Kluci mají rádi lichotky. Nestyď se mu proto říct, že ho za něco obdivuješ. Namasíruješ mu tím jeho ego, které není nikdy tak velké, aby nemohlo ještě trochu povyrůst!
15.Při mluvení živě gestikuluj a klidně přihoď i nějaký ten vtípek nebo dvojsmysl. Kluci milují pohotové a vtipné holky, které dokáží bawit okolí! Hlawně nekřiž ruce na prsou, to znamená: odstup!
16.Usmívej se na něj, když ti něco vypráví, přikyvuj mu hlawou a při vhodné chvíli klidně jen předstírej, jak děsně je vtipný. Dáš mu tím najevo, že tě zajímá, co říká, a nawíc se bawíš! To ocení!
17.Výstřih až bůhvíkam a ultramini, které vypadá jako širší pásek? Proč ne, ale nikdy pohromadě! Chceš na něj přece zapůsobit jako objekt k zamilování a ne k sexu na jednu noc!
18.I hlasitá muzika vás může paradoxně zblížit. Na pořádně hlučném koncertě máš skvělou příležitost se k němu přiblížit, když mu chceš něco říct. A nebude to vypadat jako wedlejší úmysl:-)
19.Dotyky mají něco do sebe! Je to už ohrané, ale nic jiného tolik nesbližuje jako letmý dotyk!
20.Přirozeně veselý usměv je mnohem efektnější než rádoby erotický pohled nebo nedejbože gesto! To působí tak vulgárně, že každý normální kluk uteče!
21.Dávej pozor abys při rozhovoru ,,nejela'' jedno téma, které by mohlo bavit taky klidně jen tebe, zatímco pro tvého idola by mohlo jít o skwěle uspávající monolog!
22.Pokud chceš zaujmout nového kluka tím, že mu budeš vyprávět o svých ex, vybrala sis tu nejlepší variantu, se kterou tě pošle do háje! Ex jsou prostě tabu!
23.Odpusť si nejnovější klepy, které ti právě kamoška poslala přes ICQ , i když jsou podle tvého názoru fakt pikantní. Jeho určitě nezajímají, nawíc kluci bytostně nesnáší drbny!
24.Pamatuj, že kluci zbožňují tajemství! Když mu na sebe všechno vyslepičíš hned na první rande, rázem pro něj přestaneš být zajímavá! Na co by se s tebou scházel příště, když už o tobě ví úplně všechno?
25.Jestli mu chceš na férovku říct, co k němu cítíš, řekni to fakt přímo! Z tvých krásných očí to nevykouká, náznakymu nedojdou a tvé dvojsmyslné řeči určitě nepochopí!
26.Neoslovuj ho zdrobnělinami... a už vůbec ne před jeho kamarády! Pokud tedy nepaseš po trofeji ,, trapka roku'' , na kterou by tě tutově nominoval!
27.Rudé rty jsou pro kluky sexy možná tak na plakátě. V reálu se ale štítí něco takového políbit! S nenápadným leskem zaboduješ víc!
28.Měj swůj názor, ale nauč se přijímat i ten rozumější cizí, a přiznat svou chybu nebo omyl! Zatvrzelé chytrolínky jsou pro kluky totálně out!!
29.Pořád čekáš, až tě pozve na zmrzku? To by ses taky mohla načekat! Seber odvahu a pozvi ho na ni ty sama! O nic přece nejde, ne? Nekupuješ mu ponožky...
30.Buď kamarádská k partě, do které patří tvůj kluk, a na nic si před jejími členy nehraj! Nesnaž se mezi ně nasilně vniknout a dej jim čas, ať tě sami pozvou mezi sebe!
31.Jestli potkáš hezkého kluka v tramvaji, klíďo píďo se ho zeptej na telefoní číslo. Už bys ho totiž nikdy nemusela vidět a to je pak pozdě bycha honit! Nestyď se a riskni to!
32.Nespoléhej na, že když po něm párkrát hodíš okem, že se hned přetrhne. Chop se taky trochu té iniciativy a minimálně mu zkus párkrát překřížit cestu! Takovou kamufláž přece přežiješ!
33.I když úplně vidíš, jak mezi váma přeskakují jiskry, nehrň se do toho zbytečně po hlawě! Napočítej do dvaceti, zavolej mu až druhý den a w žádném případě ho nebombarduj SMSkama celou noc! Trocha napjetí ještě nikomu neuškodila!

10 triků, jak nastartuješ JEHO lásku!

21. ledna 2008 v 17:38 | cincina
Kluci jsou někdy fakt šíleně složití a ne vždy chápeme, co dělají a proč. My ti prozradíme 10 triků, jak správně rozšifrovat jeho reakce a zvolit tu správnou taktiku!
1. Sladká lichotka
JEHO ZÁHADA: Vždycky, když uděláš kompliment tvému idolovi, dostaneš ho tím akorát tak do rozpaků a připadá si nesvůj. Proč? Copak kluci nemají rádi lichotky?
TVŮJ TRIK: Určitě mají, ale většina na něj neumí zareagovat. Když mu třeba řekneš, že dnes vypadá skvěle, určitě ho to zahřeje u srdíčka, ale neví jak se má zachovat. Kluci milují komplimenty stejně jako holky! A proto dotoho! Vyber nějakou "vhodnou" lichotku aby si u něj nasbírala co nejvíc bodů :-)
2. Polap ho do pasti!
JEHO ZÁHADA: Vždycky, když potkáš kluka svých snů s kámoškama (nebo sama), usmívá se na tebe jak sluníčko, jenže to je taky všechno, čeho se odváží...
TVŮJ TRIK: Myslíš si, že kluci mají odvahu dát se do řeči s partou holek? Vždyť by si udělal akorát tak trapas! Možná si to ani neuvědomuješ - ale možná se rozhodl nic nepodniknout právě kvůli tvým kámoškám. Jsi totiž věčně obklopená jimy a on se stydí. Neuškodí, když čas od času půjdeš na záhcod sama, nebo tě potká jen tak v parku venčit pejska.
3. Jsi na řadě
JEHO ZÁHADA: Tvůj objev měl fakt šílené nápady! Co podnikl, to byla sranda! Jenže teď zarytě mlčí a nemá nápady. Že by ztratil zájem o tebe nebo o srandu...?
TVŮJ TRIK: Nemusíš hned dělat z čerta Lucipera. Třeba má pocit, že tě pořád přemlouváý on a čeká, až něco navrhneš ty. Co takhle, kdybys ho překvapila a vyrazila s ním na nějakou fakt bláznivou akci - kterou navrhneš jen ty?
4. Odvaha je IN!
JEHO ZÁHADA: Když se ti něco nelíbí, většinou jsi hned upřímná. Kdežto tvůj kluk se na tebe jen záhadně podívá a ty nevíš co si o tom myslet...
TVŮJ TRIK: Hlavně se nenechávej vyvést z míry! Už tě někdy napadlo, jestli se za jeho záhadným pohledem neskrývá něco úplně jiného? Třeba obdiv? Klukům se většinou líbí, když jsou holky upřímné a když řeknou narovinu, co si o tom myslí (ale bacha na jednu věc - když bude hrát tvůj miláček fotbal - podle tvého názoru hrozně, neříkej to a radši ho pochval, to je vyjímka potvrzující pravidlo!).
5. Rozjeď to!
JEHO ZÁHADA: Potkáváš ho jen s partou věrnejch kámošů. S holkou ještě nikdy. Znamená to, že ho holky nelákaj nebo že je gay? A co když s ním nikdo nechce chodit protože je divný?
TVŮJ TRIK: Tohle rozhodně není pravda! Na partě kámošů si jistě hodně zakládá, ale jestli ho chceš sbalit, nečekej nikde v koutě, ale dej o sobě vědět! Buď aktivní, podnikej spoustu věcí s kamarády, choď tam, kam on! Hlavně ať si tě všimne, potom už to pujde (snad) samo :-)
6. Buď cool
JEHO ZÁHADA: Zrovna, když o nikoho z kluků nestojíš, se na tebe lepí jako včela na med a není problém je sbalit. Jenže když jde o NĚJ, proč to najednou nefunguje?
TVŮJ TRIK: Hlavně se moc nesnaž (tedy tak moc, aby jsi kvůli tomu nemohla spát a křečovitě vymýšlela každou blbinu jak ho dostat). Protože když zrovna nic nevymýšlíš, jsi uvolněná a toho si kluci víc všímaj! Přorozené a nezávislé holky klukům imponují, než ty, které se zaměří na jednu věc a té se drží jako klíště. Věř tomu!
7. Neboj se mluvit!
JEHO ZÁHADA: Řekneš mu obyčejně "Čau", jenže on zrudne, začne koktat a za chvilku stejně někam zmizí. Proč? Cítí se snad ve tvé přítomnosti blbě?
TVŮJ TRIK: Může a nemusí. Někteří kluci jsou fakt hodně nesmělí a dost se stydí, ale příště raději nečekej na jeho rozpačitou reakci a rovnou se ho zeptej, jak se má, co dělal, nebo prostě navrhni nějaké téma aby měl šanci se rozpovídat. A když to nezabere, budeš mít jasno...
8. Jsem krásná?
JEHO ZÁHADA: Dozvěděla ses, že má rád sexy oblečené holky. Co takhle začít se tak také oblékat?
TVŮJ TRIK: Hlavně se kvůli němu moc nezměň! Musíš si ujasnit jestli to fakt řekl někdo, komu můžeš věřit a jestli to mysle tak či onak. I když se sexy holky líbí většině kluků, neznamená to, že si vyjdeš do školy s kratičkou minisukní, tílekm nad pupík a s vysokými kozačkami! Zkrátka stačí jen mít sexy oči zvýraznéně třeba nějakou tužkou, nebo i sexy rty.
9. Předveď, co umíš!
JEHO ZÁHADA: Stačí, aby po tobě jen koutkem oka mrkl, ty znervózníš a zvoráš co můžeš. Sakra! Jak se tomu vyvarovat?
TVŮJ TRIK: Nenech se tím vyvést z míry! Jestli se ti stal trapas právě při tančení, tancuj směle dál! Jen mu ukaž jak jsi dobrá, ať má co obdivovat! TRIK: představ si, že tam vůbec není a uvidíš, že se budeš hned cítit líp. Až později, když budeš jsitější na něj šibalsky mrkni nebo se na něj usměj.

Návštěvnost za minulý týden (14.1.2008 - 20.1.2008)

21. ledna 2008 v 17:35 | cincina
Pondělí: 33
Úterý: 35
Středa: 37
Čtvrtek: 33
Pátek: 34
Sobota: 21
Neděle: 29

Celkem: 222

1.Trapas

20. ledna 2008 v 21:03 | cincina
Musela jsem dopisovat písemku z Matiky,kterou jsem nestihla.Učitelka mně zavedla do knihovny a že mě za hodinu zase vyzvedne.Když už čas skoro vypršel,chtělo se mi na záchod-jenomže dveře byli zamčené!Přitom sem potřebovala už dost akutně!Naštěstí zrovna začalo zvonit na přestávku:Konečně mě úča vysvobodí!jenomže ona pořád nepřicházela...Pak už to vážně nešlo vydržet a já sem se počůrala do kalhot!Když se přece jen ukázala,strčila sem jí písemku do ruky a vystřelila sem odtud jako střela-chtěla sem být co nejrychleji doma!
Lea,13

Návštěvnost za minulý týden (7.1.2008 - 13.1.2008)

20. ledna 2008 v 20:48 | cincina
Pondělí: 27
Úterý: 39
Středa: 44
Čtvrtek: 49
Pátek: 38
Sobota: 58
Neděle: 36

Celkem: 291

Návštěvnost za minulý týden (31.12.2007 - 6.1.2008)

20. ledna 2008 v 20:45 | cincina
Pondělí: 22
Úterý: 33
Středa: 48
Čtvrtek: 23
Pátek: 33
Sobota: 31
Neděle: 27

Celkem: 217