POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

Červenec 2009

Aaron Carter - i'm gonna miss u forever

30. července 2009 v 11:43 | cincina
Hezký!

Ahojky!

29. července 2009 v 21:55 | cincina |  Píšu
Ahojky. Možná někoho z Vás zajímá, jak se mám. Mám se moc dobře. Chodím s mamkou na bazény, do obchodů, někam ven nebo na návštěvy. Třeba v neděli jsme na jedné byli. Byli jsme tam od 10:00 do 21:40.Dobrý, že? (Byla tam pouť). A to jsme se s nima ještě setkaly v sobotu!!!No tak zatím ahojík!PS: Myslím, že během prázdnin budu přidávat články!!

PPS: Ahojíík!

Eminem - We made you

28. července 2009 v 16:04 | cincina
Úplně krásné videjko!!

Madonna - Jump

20. července 2009 v 17:32 | cincina
Docela pěkný!

Obrázky Michaela Jacksona

19. července 2009 v 15:10 | cincina

Michael Jackson - Billie jean

18. července 2009 v 18:04 | cincina

Návod na Kofola panenky

18. července 2009 v 10:49 | cincina
Na jednu panenku budete potřebovat dvě ne moc dlouhé kancelářské sponky, jehlu, nitě, vteřiňák, klubko s nějakým provázkem, knoflíky/korálky na oči a barevné bavlnky na oblečení. Samozřejmě fantazii se meze nekladou, takže můžete použít ještě spoustu dalších věcí

Nejdřív vezměte dvě sponky a narovnejte je. Poté je ohněte tak, jak vidíte na obrázku 3. To je tělo panenky. Přiložte je k sobě a začněte obmotávat. Nohy a ruce by měly být delší než tělo.
Obmotejte tělo a pak postupně i nohy a ruce. Je dobré si drátek na konci noh a rukou trošku zahnout třeba klěštěmi, aby provaz nesklouzával.
Až budete mít tělo obmotané, provázek ustřihněte a zahněte pod ostatní (nebo přilepte vteřiňákem). Vezměte si barevné bavlnky a obmotejte znovu tělo - tak, jak si ho přejete mít oblečené.
Hlava se vytvoří tak, že vezmete kousek nějakého papíru smotaného do kuličky. Ten zase obmotejte provázkem a když je hotovo, jeho konec přilepte. Vlasy se dají buď navázat na provázek obmotaný na hlavě, nebo přilepit vteřiňákem.
Hlavu přišijte k tělu a to stejné udělejte s knoflíky (oči).
Další zdobení panenky je už jen na vás


Pár fotek:

Zdroj:Tady

Policie vyšetřuje Jacksonovu smrt jako vraždu

17. července 2009 v 12:50 | cincina
Nečekanou smrt zpěváka Michaela Jacksona vyšetřuje losangeleská policie jako vraždu, přičemž se zaměřuje na jeho osobního lékaře, kardiologa Conrada Murraye (51).
Podle něj důkazy ukazují na "jisté anestetikum jako rozhodující příčinu úmrtí". V Jacksonově losangeleské pronajaté vile, kde žil těsně před smrtí, detektivové našli tento lék, stojan na infúze a kyslíkový stan. Murray byl u Jacksona v posledních chvílích jeho života.
Policie už několikrát hovořila s úřadem okresního prokurátora Eda Wintera, ačkoli mu případ oficiálně ještě nepatří.

Edward Chernoff, Murrayův advokát, už koncem června odmítl informace, že lékař Jacksonovi předepsal či podal Diprivan, lék proti bolesti s podobným účinkem jako morfium.
Jacksonova sestra La Toya tvrdí, že bratra zavraždila "banda chamtivých přisluhovačů"."Pravda musí vyjít najevo," dodal zpěvákův otec Joe.

Michael Jackson - Thriller

16. července 2009 v 15:38 | cincina
Nejky písnička od Jacksona!


Michael Jackson podstoupil za rok 12 plastických operací

15. července 2009 v 13:48 | cincina
Přestože tomu nevěřili ani ti, kteří ho zbožňovali, tvrdil Michael Jackson stále, že podstoupil jen dvě plastické operace nosu. Chirurg Wallace Goodstein ale teď promluvil a přiznal, že popový král byl v ordinaci plastického chirurga téměř pořád. A jen během dvou let navštívil svého soukromého odborníka kvůli zákroku v obličeji dvanáctkrát.
"Podstoupil mnohonásobnou operaci. Chodil v průměru každé dva měsíce. Bylo to až dvanáct zákroků během dvou let, v době, kdy jsem tam pracoval," uvedl Goodstein, jenž asistoval Jacksonovým operacím v devadesátých letech.
A chirurg z Los Angeles se také nezdráhá vyjmenovat, jaké zákroky zpěvák podstoupil: "Měl několikrát upravený nos, implantáty v tvářích a uměle vytvořený rozštěp brady. Také si nechal operovat oční víčka…Podstoupil spoustu nevhodných zákroků."

Operace vyústily zhroucením nosní chrupavky

Všechno vyústilo zhroucením nosní chrupavky a téměř totálním kolapsem nosu. Dermatolog Arnold Klein pak problém řešil dlouhodobě: "Znovu jsem mu vytvořil nos použitím výplní. Používal jsem hyaluronovou kyselinu a fungovalo to dobře. Je to ale velmi obtížný zákrok. Musí se to udělat přesně, aby ten materiál pěkně plynul a bylo to dokonale jemné. Říkám vám, že jeho nos začal zase vypadat normálně."


Vyjma plastických proměn obličeje Jackson také v průběhu let výrazně bledl. Za proměnou od hnědé k extrémně bílé pleti stojí porucha i bělící krémy. Podle dermatologa Kleina Jackson sice trpěl vážnou formou vitiliga - ztrátou pigmentu - zároveň ale užíval bělící přípravky, které zesvětlovaly ty části kůže, jež byly ještě tmavé.
"Jeho stav byl velmi špatný, protože začal být úplně skvrnitý po celém těle. Měl to na pokožce celého těla, ale nejvíc na obličeji a rukách, což se léčilo špatně. Lze použít jednu metodu, kdy se používají určité léky a ultrafialové záření, s jejichž pomocí bílé skvrny ztmavnou… jeho stav byl tak vážný, že ale bylo snazší použít jisté krémy, které vybělí tmavé skvrny, takže se zbavíte pigmentu zcela," tvrdí Klein s tím, že se Jackson vyběloval hydrokinonovými deriváty.

Zdroj: Zde

Konec reklamy CocaCola Zero

14. července 2009 v 18:46 | cincina
Chceš vědět jak dopadla reklama na CocaColu Zero?? Tak klikni Zde.

Od lubinki

13. července 2009 v 14:51 | cincina
Toto je promě za spřátelení! Díky!!

Jacksonova zlatá rakev

13. července 2009 v 14:17 | cincina
Jacksonova rakev. To je luxus, tak on si to mohl dovolit.Info o Michaelu Jacksonovi

10. července 2009 v 17:55 | cincina
Michael Jackson byl americký popový zpěvák, skladatel a tanečník černošského původu. Jeho desky Thriller a Bad patří mezi nejvýznamnější v oblasti pop music. Album Thriller zůstává dodnes nejprodávanějším albem všech dob.
Pocházel z devíti sourozenců a svou hudební kariéru zahájil již jako chlapec. Počátkem 60. let jeho starší bratři vystupovali v sourozenecké skupině a Michael se k nim přidal v roce 1964. Brzy se stal jako nejmladší leaderem skupiny The Jackson 5. Skupina prorazila v roce 1969 a první LP vydala, když bylo Michaelovi 12 let. Souběžně s tím už tehdy odstartoval sólovou kariéru. Prvním jeho hitem byla balada Got to Be There (1972). Naposledy s bratry vystoupil v roce 1984. Dnes je považován za krále popu ("King Of Pop").

Michael se prosadil jako skladatel, zpěvák a tanečník. V tanci přišel se zvláštním tanečním krokem, kdy divák má pocit, že tanečník kráčí vpřed, ve skutečnosti ale kráčí pozpátku - Moon walk (měsíční chůze).

První autorskou desku s názvem Off the Wall vydal v roce 1979. Další alba: Thriller - nejprodávanější album všech dob - vydal o tři roky později. Následovalo Bad - druhé nejprodávanější album všech dob - a Dangerous. Následovalo album HIStory, Blood on the Dance Floor a album Invincible, Michaelova nahrávací společnost Sony Music však neměla zájem o to, aby album InvincibleInvincible vyšel jen jeden singl a natočil se pouze jeden videoklip. I tak se alba prodalo úctyhodných 10 milionů nosičů. mělo komerční úspěch, potřebovala Michaela izolovat od finančních příjmů aby byl nucen jí odprodat svůj podíl v jejich ATV katalogu. Z alba
Tento spor se Sony v podstatě ukončil Michaelovu kariéru, ten plánoval comeback u jiné nahrávací společnosti v roce 2008.

Michael připravoval koncertní turné "This is it" (video), které mělo začít 13. července 2009.


Osobní život
První manželkou se stala Lisa Marie Presley, dcera Elvise Presleyho. Vzali se v květnu 1994, odloučili v prosinci 1995, rozvedli v lednu 1996.
Podruhé se oženil se zdravotní sestrou Debbie Rowe s níž měl 2 děti, Paris a Prince. Brzy po narození dětí žili manželé odděleně a rozvedli se po necelých třech letech (1996-1999). Matka třetího dítěte není známa. Debbie Rowe krátce po Michaelově smrti přiznává, že Michael není jejich biologickým otcem. Tato zpráva byla později dementována - rozhovor byl falešný.

Barva kůže
Michael byl sice afroamerického původu, ale jeho kůže získávala postupně bílou barvu. Za zbarvení jeho kůže mohlo vitiligo, což je vrozené neinfekční onemocnění, při kterém dochází k výpadkům pigmentu a projevuje se bílými skvrnami. Michael kryl fleky tmavým makeupem přibližně do roku 1986. Pak už se jich objevilo příliš velké množství a tak začal používat makeup světlý. Ovšem veřejnost o tom informoval až v roce 1993 v rozhovoru s Oprah Winfrey.

Zemřel v padesáti letech na selhání srdce.[3]. 25. června 2009 zpěvák zkolaboval. Centrála rychlé zdravotní pomoci přijala telefonát ze zpěvákova domu ve 12:21 místního času. Když do domu o devět minut později dorazili zdravotníci, tak již zpěvák nedýchal, byla u něj zjištěna srdeční zástava a lékař se ho na místě před převozem do nemocnice pokoušel marně resuscitovat. Po převozu do nemocnice UCLA pak byl po několika neúspěšných pokusech o oživení prohlášen ve 14:26 místního času (21:26 UTC t.j. 23:26 SELČ) za mrtvého a příčina náhlého úmrtí nebyla zatím upřesněna.


9.7.2009 - NWM

9. července 2009 v 16:16 | cincina |  Píšu
Nwm, co mám přidávat na blog, tak mi prosím poraďte!! Svoje názory pište do komentářů, moc díky!!!

High school musical 25 - A night to remember (Tiara a Sharpay)

4. července 2009 v 15:50 | cincina
Fakt dobrý videjko!

3.7.2009 - Prázdninky!!

3. července 2009 v 17:01 | cincina |  Píšu
Ahojky. Omlouvám se, že jsem tu nebyla tak dlouho, ale neměla jsem čas. Zkusím to napravit. Všimla jsem si, že mi nějak klesla návštěvnost. Doufám, že se nezlobíte a budete na můj blog chodit dál! Díky!! Užívejte si prázky!!cincina