POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

Srpen 2009

Jak vzniklo slovo ŠKOLA

31. srpna 2009 v 16:21 | cincina |  Píšu
Jak vzniklo slovo "ŠKOLA" :
Š-šíleně


K-kruté


O-obtěžování


L-línýchA-adeptůZa spřátelení pro Lady_Mucíka

30. srpna 2009 v 16:49 | cincina
50 cent, mě se to líbí, doufám, že i tobě Lady!!

25.8.2009. - Kino

29. srpna 2009 v 15:30 | cincina |  Píšu
Dneska jsem s taťkou byla v kině na Harryho Pottera a prince dvojí krve! Jako jezdí se tam brutálně. Ještě před tím se tam jelo jedním autobusem, ale teď se musí přestupovat. Ale dojeli jsme tam.Film je fakt hezký. Akorát, že tam je taková docelá smutná věc, ale jestli to chcete vědět, jděte do kina. Film doporučuju.

PS: Vím, že dneska je 29.8., ale dřív jsem tenhle článek nestihla napsat a v kině jsem byla 25.8.


Obrázky k filmu:
Klikni na CČ.

2.SONB - Přihláška!!!

29. srpna 2009 v 14:18 | cincina
Ahojky. Takže 2.SONB začne až se přihlásí aspoň 5-6 lidí. Tak doufám, že se přihlásíte. Podle soutěžících budou také soutěžní kola.

Tak do komíků napište:

1) přezdívku
2) adresu Vašeho blogu

Dík všem!!

28.8.2009 - Dinopark

28. srpna 2009 v 21:38 | cincina |  Píšu
Ahojda. Protože je Dinopark nově i v Ostravě, tak jsme tam dneska jeli s mamkou. Je to tam super. Jsou tam nějaký restaurace, 3D kino ( které bylo pěkný ), modely dinosaurů a tak. Samozřejmě, že maminka točila na kameru a já jsem fotila. Myslím, že Dinopark je udělaný fakt moc hezky. Doporučuju se podívat. Možná, že v jiných městech ten Dinopark je udělaný jinak, ale to nwm. Tak se mějte.

PS: Fotenky dám do počíku a pokusím sem je dát co nejdříve!!!

Diplomky za 1.SONB!!!!!!!!!!!!!

27. srpna 2009 v 16:26 | cincina
Takže diplomky jsou hotové, tak doufám, že se Vám líbí.


Pro Lucinu:
Pro Bazi a Klárku:

A ostatní:


Za spřátelení pro Pythoona

26. srpna 2009 v 17:13 | cincina
Líbí?

Za spřátelení pro sUpEr_RoCk_ReBiCzEka

26. srpna 2009 v 17:11 | cincina
Doufám, že se líbí.

Za spřátelení pro Lucinu

26. srpna 2009 v 16:01 | cincina
Líbí?????

Konec 1.SONB!!

25. srpna 2009 v 20:42 | cincina
Takže 1.SONB skončila. Vyhrála Lucina a prohrála Bazi a Klárka.


Výsledky:
Lucina ( 10 hlasů )
Bazi a Klárka ( 4 hlasy )

Diplomky budou co nejdříve!!

Gratuluji!!

5.SBčko - THsasenka

25. srpna 2009 v 18:48 | cincina
Tohle SBenko je věrné a je super!!!! Jeho adresa: http://hjugg.blog.cz/
Doufám, že bude i tak nadále věrné!!!!

4.SBčko - Lady_Mucík

25. srpna 2009 v 16:31 | cincina
Tento blog je velice pěkný, má pěkný články a design. Toto Sb moc neznám, ale zdá se, že se bude snažit udržet si všechny svoje SB. Jsem ráda, že tento blog je mým SBéčkem. Takže tento blog je zde: adkakolorka.blog.cz

Od Lady_Mucíka

25. srpna 2009 v 15:23 | cincina
Je to mocky pěkné, fakt kuju


3.SBčko - Pythoon

24. srpna 2009 v 16:45 | cincina
Toto SBčko je úplně nový, takže ho moc neznám. Doufám, že bude chodit na můj blog a psát někdy aspoň nějakej komentář. Také doufám, že nebudou jako mé bývalé SB, že zničehonic smažou blog a nic nenapíšou a že na můj blog vůbec nechodili. Taky tomuto SB přeju aby si zvýšil návštěvku a získal více SBéček. Tento blog má nádhernej vzhled a najdeš ho tady: pythoon.blog.cz

2.SBčko - sUpEr_RoCk_ReBiCzEk

24. srpna 2009 v 15:39 | cincina
Toto další SBčko, není až tak věrné, protože nemá tolik času ( ani o prázkách!!! ). Tento její blog už je několikátý, takže si zase musí získat nějakou návštěvku. Přeji ji hodně štěstí s blogem a mnoho úspěchů. Její blog je docela zajímavý a najdete ho tady: life-n-fun-remix.blog.cz

1.SBčko - Lucina

23. srpna 2009 v 16:25 | cincina
Moje první SBčko je velicé věrné navštěvuje můj blog většinou každý den, prostě když má čas. A píše hezký komentáře. Na jejím blogu najdete zajímavé věci. A také se jí líbí Marilyn Manson. Její blog je pěkný a najdete ho zde: vixie.blog.cz

20.8.2009. - ZOO Ostrava!!!

23. srpna 2009 v 11:07 | cincina |  Píšu
Ve čtvrtek jsem byla s taťkou v Zoo. Byl brutální pařák, ale byla sranda, takže mi to ani nepřišlo. A byli jsme tam docela dlouho.Přijeli jsme v 10 hodin a odjížděli jsme o půl čtvrté.Vzala jsem si s sebou foťák a nafotila jsem nádherný fotečky. Na fotkách kde jsem já samozřejmě fotil tatínek. No prošli jsme celou ZOO, takže fotek je mocinky hafo.Takže ty které jsou rozmázle a tak smažu a dám jsem jenom ty kvalitní, ale nwm za jak dlouho, tak prosím vyčkejte, ju??Děkuji mocky!! Tak zatím pa!! Jdu třídit ty fotenky, doufám, že je tu dám aspoň zítra! Čusky!

1.SONB - FINÁLE!!!!

22. srpna 2009 v 20:42 | cincina
Takže je tu Finále!!! Bohužel vypadla soutěžící westley-miley 0 Hlasů.


A do FINÁLE postupují:

Lucina ( 3 hlasy ) - Její blog♥
Bazi a Klárka ( 4 hlasy ) - Jejich blog♥

Tak Finále končí 24.8.2009!!

Jacksona pohřbí v bezejmenném hrobě

22. srpna 2009 v 15:10 | cincina
Popovou legendu Michaela Jacksona nechá rodina pohřbít v bezejmenném hrobě v Los Angeles. List New York Post v pátek s odvoláním na anonymní zdroje napsal, že šest týdnů po své smrti je "král popu" připraven na uložení do hrobu. Předtím patologové provedli na přání rodiny třetí a poslední pitvu zpěvákova těla.

Jackson má spočinout v hrobě na hřbitově prominentů Forest Lawn na Hollywood Hills. Protože rodina má obavy z poškození hrobu, vyjednává už několik týdnů se správou hřbitova o neoznačeném náhrobku.
"Mají strach, že by někdo mohl hrob znesvětit, nebo dokonce ukrást mrtvolu ," řekl rodinný přítel. "Uložení těla se zúčastní pouze jeden či dva členové rodiny, nejspíš bratr Jackie a sestra La Toya."
Při vyšetřování zpěvákovy záhadné smrti se objevila další nevysvětlená okolnost. Britský list The Sun v pátek napsal, že v Jacksonově šatníku se už více než před měsícem našla nová dámská blůza se skvrnami od krve. Na oděvu visí cenovka s hodnotou 3,99 dolarů, což naznačuje, že ji nikdo nenosil.

Policie ji však ignorovala, přestože skvrny nemalých rozměrů nasvědčují tomu, že mohla posloužit k utření krve. Fotografie košile, kterou list získal, vznikla při prohlídce jen několik dní po zpěvákově smrti. Na otázku, proč vyšetřovatelé nezanesli blůzu mezi důkazy, mluvčí losanagelské policie Stan McKenzie odpověděl: "To nevím."

Vyšetřovatelé obviní Jacksonova lékaře Murraye ze zabití zpěváka

21. srpna 2009 v 16:11 | cincina
Conrada Murraye (51), osobního lékaře Michaela Jacksona, obviní vyšetřovatelé v nejbližších dvou týdnech ze zabití. S odvoláním na policejní zdroj to ve čtvrtek oznámila televize Fox News. Zdroj uvedl, že Murraye měla policie zatknout původně už ve čtvrtek, avšak nakonec detektivové rozhodli, že příští týden využijí povolení k prohlídce, nejspíš jedné losangelské lékárny, aby získali víc důkazů.


Losangelská prokuratura jedná s vyšetřovateli, zda nabídnou Murrayovi možnost vydat se do rukou justice v Los Angeles, nebo ho zatknou v texaském Houstonu, kde se nyní zdržuje. Policejní zdroje řekly Fox News, že Murray se 27. června, dva dny po Jacksonově smrti, přiznal, že královi popu jen několik hodin před jeho smrtí podal nitrožilně anestetikum propofol, aby mu pomohl usnout.
Propofol měl být přinejmenším jedním z faktorů náhlé smrti 50letého zpěváka. Murray, který Jacksonovi účtoval měsíčně 150 tisíc dolarů (2,73 miliónů korun), přerušil mlčení a na videu umístěném ve středu na YouTube uvedl, že udělal, vše co mohl, aby Jacksona zachránil. "Řekl jsem pravdu a věřím, že pravda zvítězí," podotkl.