POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

Srpen 2009

1.SONB - 2.Kolo!!!

21. srpna 2009 v 10:39 | cincina
Takže v prvním kole vypadla soutěžící: THsasenka a MajušHíííčéK - 0 hlasů

Do druhého kola postupují:

Lucina ( 4 hlasy) - Její blog♥
Bazi a Klárka ( 3 hlasy ) - Jejich blog♥
westley-miley ( 2 hlasy ) - Její blog♥

2.KOLO TRVÁ DO ZÍTŘEJŠÍHO VEČERA!!!!!!!

Michaela Jacksona pohřbí až na konci srpna, v den jeho 51. narozenin

20. srpna 2009 v 19:15 | cincina
Pohřeb amerického zpěváka Michaela Jacksona se uskuteční 29. srpna, v den jeho nedožitých 51. narozenin. Oznámení Jacksonova otce citovala agentura Reuters. Jackson, který zemřel 25. června po srdeční zástavě, bude pohřben na hollywoodském hřbitově Forest Lawn v Los Angeles.

Veřejné rozloučení s Jacksonem se konalo 7. července v losangeleské aréně Staples Center. Podle dřívějších neověřených zpráv se pohřeb amerického zpěváka konal v úzkém rodinném kruhu na začátku srpna.
Jacksonův otec Joe ale řekl americkému listu New York Daily News, že přesný program posledního rozloučení byl upřesněn teprve před několika dny. Podle agentury AFP neuvedl, zda se obřadu zúčastní Jacksonovi sourozenci.

Jeho smrt stále obklopují spekulace

Jackson byl jednou z nejúspěšnějších osobností populární hudby všech dob. V posledních letech jeho popularita poněkud klesla, ale jeho skon zájem o jeho nahrávky znovu oživil. Smrt padesátiletého umělce zastihla v době, kdy se připravoval na nové turné. Úmrtí nebylo do detailů objasněno, spekuluje se o předávkování léky. Výsledky pitvy jsou dle AFP takřka týden k dispozici, na žádost policie nebyly zveřejněny.


Do obchodů by se podle AP mělo brzy dostat oficiální zboží připomínající Michaela Jacksona, například sběratelské karty, mobilní vyzvánění nebo oblečení. Jacksona matka Katherine stáhla námitky proti smlouvě s obchodní společností Bravado, která prodej suvenýrů zajišťuje.

Připravuje se výstava

Zatím nejasný zůstává osud výstavy pamětihodností z pozůstalosti "krále popu". Společně s filmem zachycujícím Jacksonovy hudební zkoušky pro sérii koncertních show v Londýně ji chtěla 30. října uvést americká společnost AEG Live. Soud měl o smlouvě mezi správci Jacksonova majetku a AEG Live týkající se výstavy rozhodnout v pondělí, místo toho ještě jednou prošetří, zda smlouva nepoškodí Jacksonovo jmění.
Katherine Jacksonová, která má společně se třemi vnoučaty obdržet velkou část Jacksonova majetku, údajně se smlouvou nesouhlasí, protože se obává o odkaz svého syna a také o rozdělení výnosů z výstavy. Podle agentury AP se chce stát jednou ze smluvních stran v obchodu, který může Jacksonově pozůstalosti přinést asi šest milionů dolarů (zhruba 110 milionů korun). Soud jí to nemůže umožnit, protože není majitelem Jacksonova jmění.

1.SONB - 1.Kolo!

18. srpna 2009 v 19:36 | cincina
Takže soutěžící jsou:

1.Lucina - Její blog♥
2.Bazi a Klárka - Jejich blog♥
3.westley-miley - Její blog♥
4.THsasenka a MajušHíííčéK - Jejich blog♥Kolo trvá do 20.8.2009 ( vím, že to je krátký čas, ale ti co si za tak krátký čas dokáží sehnat hodně hlasů, jsou dobří)

Budou 3. kola. V prvním kole vypadne jeden, v druhém taky a pak bude finále!
Kdo vyhraje dostane diplom a dvě jmenovky, kdo bude druhý tak diplom a jmenovku a poslední dva - společný diplom!

Personal shopper 2

18. srpna 2009 v 18:17 | cincina
POPIS HRY:
Nakupovaní bude hlavním tématem této hry online. Vaším cílem bude procházet obchody a najít v hromadě nejrůznějších předmětů jenom těch pár, o které máte zájem. Tyto předměty musí mít stejný obrys jako prázdné políčka dole. Na každý nákup máte jen omezený čas a občas můžete použít nápovědu.

Hra je ZDE!

Pejsánek

17. srpna 2009 v 16:02 | cincina
Mrkněte úplně úža!!

Egyptská socha stará 3000 let nese podobu Michaela Jacksona

16. srpna 2009 v 15:30 | cincina
Oddaní fanoušci Michaela Jacksona mají o důvod více k tomu, aby mohli tvrdit, že byl jejich idol nadpozemskou postavou. V chicagském muzeu totiž vystavují egyptskou sochu starou 3000 let, která je nápadně podobná mrtvému "králi popu".

Fanoušci Michaela Jacksona se sjíždějí do amerického Chicaga, aby obdivovali egyptskou bustu. Personál muzea má prý co dělat, aby nájezdy fanoušků zvládal. Jen od Jacksonova úmrtí přijelo cíleně přímo za sochou prý zhruba 10 000 lidí, kteří u sošky truchlili a uronili nejednu slzu.
Vápencová socha s pohublými tvářemi, velkýma očima a nosem bez špičky se v mnoha ohledech podobá známému zpěvákovi.Je vystavena v rámci expozice Inside Ancient Egypt (Ve starověkém Egyptě).

Socha byla zakoupena v Káhiře už roku 1889, ale až do Jacksonovy smrti se o ni zajímal jen málokdo. Lidé si začali psát o podivné podobě a stále více lidí se začalo jezdit na sochu dívat. Socha byla vytesána během éry Nové říše, která trvala přibližně mezi lety 1550 a 1050 před naším letopočtem, tedy ve stejném období, kdy Egyptu vládl Ramesse II. Veliký.

Z muzea je poutní místo

Muzeum denně navštíví zhruba 4500 osob. Někteří lidé si přáli sochu políbit či se jí aspoň dotknout, to ovšem muzeum kategoricky zakázalo a chrání ji neprůstřelným sklem. Ohromení lidé tak u sochy jen postávají a s ostatními diskutují o podivné podobě. Americké muzeum se tak přeměnilo v poutní místo tzv. Jackos, tedy Jacksonových fanoušků.

"Ta socha existuje a je vystavována dlouhá léta. Ale zájem o ní začal být markantní až po Jacksonově smrti. Někteří chtějí sochu tak moc vidět, že už se na pokladně ptají, kde je egyptská výstava ještě před tím, než si zakoupí lístek," uvedl pracovník muzea Darnell Williams.

Hodnota Jacksonova majetku vzrostla po jeho smrti o 1,6 miliardy

15. srpna 2009 v 17:22 | cincina
Na sklonku života se potýkal Michael Jackson s vážnými dluhy, po jeho smrti se příbuzní o další osud jeho majetku obávat nemusejí. Hodnota nemovitostí i movitých věcí osm týdnů po smrti popového krále závratně stoupá. Exekutoři teď přiznali, že cena zpěvákova majetku stoupla dokonce o 1,6 miliardy korun. Na zaplacení dluhů to však stačit stejně nebude.
Vykonavatelé poslední vůle John Branca a John MCClain přiznali, že cena Michaelova majetku strmě stoupá a vynese jeho příbuzným navzdory krizi nemalé jmění. Zatím je to o 90 milionů dolarů navíc, ale do konce roku by to mohlo být ještě jednou tolik.
"U majetku je to určitě nový rekord, který ještě nebyl poražen," komentoval Branca závratný nárůst hodnoty Jacksonova jmění. A není vyloučeno, že popový král porazí v tomto ohledu i Elvise Presleyho.

Jackson možná ještě nebyl pohřben

"Když se podíváte na to, co Presleyho majetek dokázal, vidíte u něj (Jacksona) obrovské možnosti," dodal Branca s tím, že takto získané peníze půjdou na splacení ohromného dluhu, který po sobě Jackson zanechal. Podle střízlivých odhadů činí pohledávky minimálně 398 milionů dolarů, tedy asi 7,2 miliardy korun.

Mezitím se také objevily spekulace, že tělo Michaela Jacksona stále nebylo pohřbeno a jeho rodina prý ještě neví, kam ho pohřbít.

TŘÍDĚNÍ SB!!!!!!!

15. srpna 2009 v 16:55 | cincina
Takže nějaké SBčka už ke mě nechodí, proto jsem se rozhodla, že budu třídit. Ti, kteří chtějí být nadále mým SBčkem, ať mi do komentářů napíší:

1) přezdívku
2) adresu svého blogu
3) proč chtějí být mým SB

Zápis trvá do 20.8.2009!!!

PS: SBčka, která jsou na dovolené upozorním, až se vrátí, pokud se napíší do lhůty kterou jim napíšu do komíku, napíšu je do seznamu.


PPS:A ti kteří se chtějí spřátelit, ať mi napíší do komíku:

1) Přezdívku
2) Adresu svého blogu

S pozdravem Vaše cincina.

1.SONB - Přihláška!!!!!!!!!

13. srpna 2009 v 18:41 | cincina
Tak, připravuji pro Vás soutěž. Podle toho kolik bude lidí, tolik bude soutěžních kol. Kdo se chce přihlásit, ať napíše do komentářů:

1) Přezdívku
2) Adresu svého blogu

Krvavá košile Michaela Jacksona

12. srpna 2009 v 16:08 | cincina
V době, kdy stále neznáme příčinu smrti Michaela Jacksona (+50), se objevují nové a nové skutečnosti ohledně záhadné smrti krále popu. Deníku The Sun se podařilo získat fotografii, na níž je zachycena zakrvácená košile z ložnice Michaela Jacksona. Snímek košile visící ve zpěvákově skříni byl pořízen několik dní potom, co 25. června zemřel.

Fotka otištěná ve včerejším (6. 8.) vydání The Sun ukazuje zakrvácenou bílou blůzu, na které ještě visí cenovka. Je tedy zřejmé, že nebyla nikdy nošena. Britský deník ve svém článku spekuluje o tom, že košili někdo použil na setření krve. Dále uvádí, že tento předmět policie Los Angeles za účelem vyšetřování Michaelovy smrti nezajistila.


"Je to hodně zvláštní, že krvavou košili nevzali jako důkaz," nechal se slyšet prominentní americký právník Craig Silverman. I když se na Michaelově případu z právního hlediska nijak nepodílí, uvedl pro tisk, že by tento kus oblečení mohl ve vyšetřování zpěvákovy smrti přinést více světla.

Mluvčí policejního oddělení Los Angeles na otázku, proč nebyl takový předmět policií zajištěn, odpověděl prostým "Já nevím." Odmítl to dále vysvětlovat a prohlásil: "Naši detektivové s médii o vyšetřování nekomunikují, takže v tuto chvíli mít odpověď nebudeme. A tuším, že nějakou dobu ani žádná nebude."

Co se týče vyšetřování smrti Michaela Jacksona, policie zatím nezveřejnila výsledky pitvy. Poslední zpráva od asistenta hlavního koronera Eda Wintera hovořila o tom, že nedokáže říci, kdy bude příčina smrti světoznámé hvězdy oznámena. Předtím již byla zpráva o Michaelově pitvě dvakrát odložena.

Fotku zakrvácené košile najdete Zde

Má 31.Výhra

11. srpna 2009 v 17:45 | cincina
Tak tenhle diplomek je z blogu, který najdete Zde


Fanoušci navrhují Michaela Jacksona na Nobelovu cenu míru

7. srpna 2009 v 16:50 | cincina
Fanoušci popové legendy Michaela Jacksona, který zemřel na sklonku června na zástavu srdce, spustili na internetu podpisovou kampaň s cílem, aby mu byla posmrtně udělena letošní Nobelova cena míru. Doufají, že se jim podaří shromáždit v prvních dnech přes 15 tisíc podpisů, celkově pak přes milión. Ale ani to jim nepomůže.

"Denně dostáváme stovky e-mailů s podpisy z celého světa," potvrdil ve středu Jacob Knudsen, mluvčí Nobelova výboru v Oslo. "Michael Jackson se celý život neúnavně a vytrvale zasazoval o zlepšení životních podmínek dětí i celého lidstva," uvádí internetová petice. Členové výboru však podobné požadavky okamžitě odmítli.
"Je vyloučeno, aby Jackson cenu dostal. Za prvé se ji nemůže obdržet mrtvý a za druhé právo navrhovat náleží vybraným jednotlivcům a skupinám, například předchozím laureátům, poslancům či vědeckým institucím," upozornil Geir Lundestad, ředitel Nobelova ústavu. Dodal, že lobbování v něčí prospěch není výjimkou.

Například na adresu ústavu Henrik-Ibsens-Gate 51, Oslo, Norsko, chodily za druhé světové války dopisy s podporou pro Adolfa Hitlera jako kandidáta. To, že v roce 1961 cenu posmrtně získal generální tajemník OSN Dag Hammarskjöld považuje Lundestad za jiný případ: švédský politik už získal nominaci, když za záhadných okolností zemřel při letu do Konga.


Michael Jackson - They dont care about us

5. srpna 2009 v 14:57 | cincina
Hezký klip!

Michael Jackson - MĚSÍČNÍ CHŮZE!!!

4. srpna 2009 v 15:47 | cincina
Je to úžasný. Moc lidí to neumí. Nechápu jak to udělal, boty jako by mu klouzaly dozadu.
Mrkněte se!!!!!!!

Potvrzeno: Michael Jackson byl závislý na propofolu

3. srpna 2009 v 17:12 | cincina
Vyšetřovatelé smrti Michaela Jacksona mají další závěr. Oficiálně prý konečně mohou přiznat, že popový král byl závislým člověkem. Drogou pro něj bylo anestetikum propofol, které patrně způsobilo zástavu srdce a následnou smrt.

Vyšetřovací zpráva také uvádí, že byly porušeny kalifornské zákony týkající se výkonu jistých profesí včetně nepatřičného předepisování léků, za něž lékařům hrozí až 180 dní vězení.
Zatím je v hledáčku vyšetřovatelů doktor Conrad Murray, jenž čelí obvinění ze zabití Michaela Jacksona. Detektivové shromažďují důkazy, na jejichž základě by mohli toto obvinění potvrdit a prokázat také profesní pochybení včetně "předpisování léků závislé osobě".

Podle kalifornských zákonů nesmí odborný lékař předepsat léčivo nikomu, kdo má chemickou závislost nebo kdo toto léčivo používá k neléčebným účelům. Závislým je přitom ten člověk, který pokračuje kontinuálně v užívání léků bez ohledu na poškození, užívá léky kompulzivně nebo nedokáže užívání léků sám řídit.
Vyšetřovatelé zjistili, že v den, kdy Jackson zemřel, mu doktor Murray podal propofol, aby prý zpěvák mohl usnout. Ale právě tento lék zřejmě zapříčinil zástavu srdce a smrt.1.8.2009 - Kino-Doba ledová 3!

1. srpna 2009 v 22:28 | cincina |  Píšu
Ahojky!
Dneska jsme byli s mamkou v kině na Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů. Bylo to fakt moc hezký. Příběh je o tom, že Eli čeká mládě a Manfred je celý nervozní.Diego chce zažít dobrodružství a Sid chce mít děti. A naše milá veverka se zamiluje do veverčice, ale nakonec dá přednost stejně žaludu. Všichni spolu zažijí dobrodružství a Eli se pak narodí mládě-holka. Dají jí jméno Broskvička. Jestli chcete znát konec, zajděte si do kina!