POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

Jacksona pohřbí v bezejmenném hrobě

22. srpna 2009 v 15:10 | cincina
Popovou legendu Michaela Jacksona nechá rodina pohřbít v bezejmenném hrobě v Los Angeles. List New York Post v pátek s odvoláním na anonymní zdroje napsal, že šest týdnů po své smrti je "král popu" připraven na uložení do hrobu. Předtím patologové provedli na přání rodiny třetí a poslední pitvu zpěvákova těla.

Jackson má spočinout v hrobě na hřbitově prominentů Forest Lawn na Hollywood Hills. Protože rodina má obavy z poškození hrobu, vyjednává už několik týdnů se správou hřbitova o neoznačeném náhrobku.
"Mají strach, že by někdo mohl hrob znesvětit, nebo dokonce ukrást mrtvolu ," řekl rodinný přítel. "Uložení těla se zúčastní pouze jeden či dva členové rodiny, nejspíš bratr Jackie a sestra La Toya."
Při vyšetřování zpěvákovy záhadné smrti se objevila další nevysvětlená okolnost. Britský list The Sun v pátek napsal, že v Jacksonově šatníku se už více než před měsícem našla nová dámská blůza se skvrnami od krve. Na oděvu visí cenovka s hodnotou 3,99 dolarů, což naznačuje, že ji nikdo nenosil.

Policie ji však ignorovala, přestože skvrny nemalých rozměrů nasvědčují tomu, že mohla posloužit k utření krve. Fotografie košile, kterou list získal, vznikla při prohlídce jen několik dní po zpěvákově smrti. Na otázku, proč vyšetřovatelé nezanesli blůzu mezi důkazy, mluvčí losanagelské policie Stan McKenzie odpověděl: "To nevím."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ...... ...... | 2. listopadu 2009 v 20:55 | Reagovat

chudák. :-(  :-(  :-(  :-(  :-(  :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama