POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

Prosinec 2009

2.Semifinále - Miroslav Šmajda

26. prosince 2009 v 16:59 | cincina
V druhém semifinále zpíval Miro Šmajda písničku od Chrise Isaaka - Wicked Game. Obě verze se mi líbí. Poslechněte si to!!!!

Chris:Vítěz superstar je MARTIN CHODÚR!!!!!!!

26. prosince 2009 v 16:35 | cincina
Píšu trochu opožděně,ale kdyby to přece někdo nevěděl,tak první československou superstar vyhrál Martin Chodúr!!!!! Je ze stejného města jako já, z Ostravy. Reprezentant našeho města,je fajn a dobře zpívá. Fandila jsem jemu a Bendigovi,ale když Bendig vypadl, tak jsem věřila, že to vyhraje Chodúr. To tak o superstar asi vše. Papa.
Druhý blog!!!!!!

26. prosince 2009 v 16:28 | cincina |  Píšu
Ahojky!!!! Všem přeji pěkné svátky!!!!

Asi jste si všimli,co je v nadpise, ano budu si zakládat druhý blog,takže je budu mít dva ( pokud by to někomu nebylo jasné). To, že si zakládám druhý blog,neznamená, že tento zruším, to vůbec ne. Jenom budu mít dva blogy: ten první ( tento ) je všeobecný,ale ten druhý bude jenom o mých povídkách, které píšu. Takže se nebojte,starat se budu o oba dva blogy!!!!!


Papa cincina.

Vánoční vtipy

14. prosince 2009 v 17:30 | cincina


10 Vtipů,které Vás určo pobaví!!!!1.Fanouš se udiveně vyptává Jendy: "Proč chceš od Ježíška dvě soupravy elektrických vláčků?"
"Chci si taky hrát, když je táta doma!"


2. "Vstávej, Františku, už je bílý den," budí chlapce o Vánocích babička.
Franta mrzutě povídá: "No a? Sníh už je přes dva týdny."

3.Upozorňuje doktora před Vánocemi manželka: "A né, že zase jako minulej rok projdeš den předem všechny dárky pod rentgenem!"

4."U nás doma je pod stromečkem jedna a tatáž věc, ale každý, fakt každý Vánoce," říká spolužákům Vašek.
"Co, prosím tě?"
"Stojan."


5."Byl jsi dneska hodný? Neukradl jsi nic? Nenadával jsi?" vyptává se Ježíšek malého chlapečka. "No tak se to už konečně nauč, já ti dárky věčně nosit nebudu!"


13.12.2009 - Sorry!!!!!!!

13. prosince 2009 v 19:11 | cincina |  Píšu
Moc se omlouvám, že jsem nebyla na blogu!!!!!!!!! Obíhala jsem SBenka,ale neměla jsem na blog čas,většinou jsem byla na Facebooku. Doufám, že Vám to neva, teď budu na blogu častěji,protože za týden a dva dny máme VÁNOČNÍ PRÁZKY!!!!!! Super!!!! Tak papa,jdu předpřipravovat článečky na bloček!!!!