POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

Duben 2010

Gustav - Životopis

12. dubna 2010 v 18:39 | cincina
Odstaveček kraťučký:

Gustav Schäfer se narodil v roce 1988 v Magdeburgu. Ve skupině Tokio Hotel hraje na bicí s čímž začal již ve svých pěti letech. Gustav je "šašek skupiny", ale zároveň nejvíc přemýšlí. Navštěvuje gymnázium a jeho poznávacím znamením jsou kšiltovky. Mezi jeho záliby patří kromě hudby např. jízda na kole.

Georg - Životopis

12. dubna 2010 v 17:38 | cincina
Tady takový malinký odstaveček:Georg Listing se narodil roku 1987 v německém Halle. Od roku 2001 je členem skupiny Tokio Hotel, ve které hraje na baskytaru (učil se na ni hrát v hudební škole). Georg nejraději nosí trička takových skupin, jakými jsou Guns N Roses. Mezi jeho záliby patří kromě hudby také tanec. Georg je rebelský a odvážný, ale zároveň také velmi milý a otevřený.

Tom - Životopis

11. dubna 2010 v 18:36 | cincina
A tady zase pár slov o Tomííííkovi:


  Tom je o deset minut starší Billovo dvojče. Na kytaru hraje stejně dlouho jako jeho bratr zpívá - od svých 13 let. S hudbou je oba dva seznámil jejich nevlastní otec,který měl soukromou hudební školu.
  Toma zpěv nikdy nelákal, ihned se zaměřil na kytaru. Jeho nejoblíbenější a nejpoužívanější značka kytar je americký Gibson.......A vždycky má u sebe trsátko pro štěstí. Je to jeho první trsátko se kterým hrál na kytaru. Teď už je nepoužitelné, protože je úplně malinké a ohrané,přesto ho pořád má u sebe.
Bill - Životopis

11. dubna 2010 v 17:35 | cincina
Tady pár slovíček o Billíkovi


No,je jich trošku víc

Asi to víte,ale kdyby ne, tak Bill Kaulitz je zpěvák skupiny Tokio Hotel. Žije se svou matkou,nevlastním otcem a svým o 10 minut starším dvojčetem Tomem v Loitsche, poblíž Magdeburku.
Songy začal psát od svých sedmi let a k hudbě ho inspiroval jeho nevlastní otec. V devíti letech se k hudbě přidal i jeho bratr Tom.
Tom a Bill po jednom vystoupení v Magdeburku potkali Gustava a Georga,což učinilo rozjezd kapely Devilish ( Ďáblíci ).....která trvala od roku 2001 do roku 2006,potom se přejmenovali na Tokio Hotel.......No.....stejně to bylo jenom pár slov....Spolu♥♥ - Rozcestník

8. dubna 2010 v 18:44 | cincina

New Menu!!!!

5. dubna 2010 v 19:29 | cincina |  Píšu
Doufám,že jste si všimli, že tu je nové menu....nemám rozcestníky,protože nwm, jak se dělají....ale zase tohle menu se mi taky líbí....takže doufám, že se Vám taky aspoň trošku líbí....Díky za přečtení tohodle článku....a přeji Vám krásný zbytek dne.....
PS: Vyšlehal Vás někdo,holky??

Každý má svůj názor:-) :-)

2. dubna 2010 v 19:49 | cincina |  Píšu
Ahojte....pokud třeba máte rádi Tokio Hotel,nebo se o ně aspoň zajímáte,napište co by Vás na tomhle blogu ohledně jich zajímalo. Pár nápadu co tu dát o nich mám,ale taky bych potřebovala trošku poradit....takže pokud se vám chce,můžete mi pomoct....Děkuji všem,Mějte se Pa....

Nový design!!!!

1. dubna 2010 v 19:01 | cincina |  Píšu
Ahojte,asi jste si všimli, že tu je něco nového.....ano je tu novej dess Tokio Hotel.....Tak doufám, že se to třeba bude někomu líbit....mě osobně se líbí....a co vy?? Jak si užíváte prázky?? Pokud je teda máte......pište do komentů.....Dík....Papa.......