POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

Adam Lambert říká : "Bill je můj vysněný kluk!"

22. května 2010 v 17:46 | cincina
Americkému zpěvákovi se naprosto líbí frontman  Tokio Hotel!


Šílené - má Bill Kaulitz (20) nějakého nového dvojníka?! Téměř! Tenhle týpek se jmenuje Adam Lambert (28) a v jeho domově - Americe, je už mega hvězdou. V roce 2009 byl  druhý v "Pop Idol". Teď chce ale také dobýt Německo - a k tomu frontmana Tokio Hotel. Adam, který se otevřeně hlásí ke své homosexualitě v Bravo o Billovi řekl: "Je to můj vysněný kluk. Opravdová krása!" Wow, zní to pěkně zamilovaně! Adam se šklebí. "Bezpodmínečně s ním chci nakupovat! Máme přesně ten samý vkus!" To není k přehlédnutí. Oběma zpěvákům se libí podobné oblečení a šílený make-up. Adam Lambert dostal u fanoušků už přezdívku Glambert. Bill a on mají ale ještě jednu společnou vášeň. Jsou fanoušky francouzské módní značky Christian Dior. Adam si totiž oblékl ty stejné džíny od Diora jako Bill. Když se na internetu objevila fotka, fanoušci Tokio Hotel mu  předhazují, že je jenom levná kopie. Tomu se může Adam jenom smát. "Všechno je blbost!" pokývne. "Žádný z nás nekopíruje toho druhého! Prostě milujeme módu!" Ale potkali se Adam a Bill vůbec někdy? "Bohužel ne, " říká rajský pták. "Ale když ho uvidím, řeknu mu: "Jsi naprosto šílený!" Jestli získá Billovo srdce?! Adam má každopádně německé fanoušky na své straně: Jeho debutový singl "Whataya Want From Me" u nás právě vystopil do top pětky...
Jako můj osobní názor je, že se mi to zdá divné....už nejenom proto, že se objevil zničeho nic,ale že najednou je tu někdo, kdo jede po Billovi....no nwm,nwm....možná že jeho styl nekopíruje,ale že by s ním chtěl jít nakupovat?? Není to divný??
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama