POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

Září 2010

Dneska dvě hoďky matiny..30.9.2010...

30. září 2010 v 20:17 | cincina |  Píšu
Čauko...xDD

Táákže xDD dnešek je fajnej den xDDD

Můj den ve Schule: 1.Hoďka Matina - poměr xDD, 2.Hoďka Výtvarka - zkoušeli jsme psát takovou tu nejobyčejnější abecedu a čísla...jako bez kudrlinek vlnek a tak xDD srranda byla xDD, 3.Hoďka Chemie - mám jedničku z té písemky jak jsme psali...yeááh!! xDD, 4.Hoďka Infa - Michal byl ve škole...jako zase sranda...furt jsme se chlamali xDD, 5.Hoďka Čeják - vole skloňování xDD jako opáčko xDD a 6.Hoďka Matika xDD - ona měla být občanka, ale ráno nám ředitelka řekla, že máme druhou matinu...nepřímá úměrnost a poměr xDD

A TAK TEDA ZÍTRA MATIKA NENÍ! YEÁÁH! xDD

A pak jsem šla domů pro zakysanou smetanu a zase honem do školy xDDJsem totiž měla pracovky, takže jsme s holkama vařily bílou polívku...no jako srana obrovská♥ a ta polívka byla dobrá...dala se jíst xDD...no...jinak Terka,Ivča a Libuška mi v těch pracovkách řekly, že jsem nadržené hovado posedlé sexem♥...no chápete to?? xDD..Jinak tu polívku jsem dělala s nima...xDD Hej ten článek už je dlouhej..tak páčko xDD

JO!! A tu TWC dopíšu asi zítra v občance..dneska nějáák nebyl čas to psát xDDPopcorn č.10 ( Czech republic )

30. září 2010 v 19:16 | cincina
Hl. strana:Sbohem Německo

30. září 2010 v 18:08 | cincina
Sbohem Německo! To není jenom jméno TV dokumentárního seriálu - tohle je taky nové motto Tokio Hotel dvojčat Billa a Toma (21). Stěhují se v listopadu do Los Angeles. Co tam budou dělat? Jejich producent David Jost žije v Kalifornii více než rok. Budou tam spolu pracovat na nových písních. Ale nebojte se, Bill a Tom se vrátí zpátky. David to potvrdil: "Stále si ponechají dům v Německu." Puuuh!


Ralph Siegel (německý hudební producent) o Tokio Hotel

29. září 2010 v 19:12 | cincina |  Píšu
"Neuvěřitelně talentovaní kluci. Měli dvě nebo tři velmi dobré písně, ale je tu nedostatek nabídky. Kdyby tu byla popová hvězda na Marsu - Bill Kaulitz by byl snem všech dívek na Marsu."


Bravo č.40 ( Deutschland )

29. září 2010 v 18:59 | cincina
Hl. strana:Tokio Hotel na focení: model a morous

29. září 2010 v 18:18 | cincina

Bill a Tom na obálce "L'uomo Vogue".
Když dojde na objevení se na červeném koberci, Bill a Tom Kaulitzovi (21), dvojčata slavné kapely Tokio Hotel nemůžou být více rozdílní. A dokonce i na focení takového časopisu jsou role jasně viditelné mezi kluky.
Tohle se stalo na focení pro obálku říjnového čísla "L'uomo Vogue", italské verze "Vogue" pro muže, kde oba dělají to nejlepší!
Jeden je naprosto perfektní v pózování, ten druhý je modelový morous
Jako vysoce módní model je Bill Kaulitz - extrémně elegantní/drahý oblek, v bílém triku s motýlkem a botách z hadí kůže na vysokém podpatku - položený na stole, zatímco jeho druhá ruka je na jeho boku.
Make-up s tmavě nalíčenýma očima je tak tmavý a extravagantní. Jeho vzhled: úžasný.
Jeho dvojče Tom jednoduše zvládá práci modela volněji. Pohybuje se do bočních modelových póz a na fotce natahuje nohu.
A dokonce ve "Vogue", který je známý za svoji drahou, vzácnou módu, se nevzdal svého cool volného stylu, nosí stále volné džíny a velké bílé tenisky. Jeho vzhled: zdůrazňuje obyčejnost a je extrémně cool.

Tenhle článek je dokonale vystihuje♥♥ x)


Tokio Hotel na coveru Vogue L'uomo říjen 2010

29. září 2010 v 17:57 | cincina
Dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi z kapely Tokio Hotel zdobí cover říjnového 2010 vydání Vogue L'uomo.
21leté superstar se stěhují z Německa do Los Angeles, aby byli blíže jejich managerovi a producentovi Davidu Jostovi, aby tak mohli lépe psát písně, podle oznámení německého časopisu.
Níže je backstage video z focení, které se konalo v Palazzo Biscuri, zámku postaveného v 18.století na Sicílii, Itálie.

To video jsem tady vkládala včera a najdete ho Tady


Blue Jean (říjen 2010) / Turecko

29. září 2010 v 17:48 | cincina
Hl. strana:29.9.2010...Prostě středa

29. září 2010 v 17:32 | cincina |  Píšu
Čauko...

Táákže xDD...Ráno jsem se vzbudila a dostala jsem nápad na jednodílku...začala jsem jí psát ve škole, ale ještě není hotová...možná, že zítra už bude xDD ale to ještě nwm no xDD

Jinak...můj den ve Schule probíhal nějáák takhle: 1.Hoďka Matina - opět nepřímá úměrnost, 2.Hoďka Děják - tak nakonec jsem se vyzkoušet nenechala, ale mám jedničku z písemky a JÁ MĚLA NEJVÍC BODŮŮ ZE TŘÍDY!! xDD...sorry, ale musela jsem zamachřit xDD, 3.Hoďka Zemák - bylo suplování a začala jsem psát tu povídku xDD, 4.Hoďka Ajina - Neohlášenej test na slovíčka, ale tak mám jenom jednu chybu, tak bude jednička xDD, 5.Hoďka Fyzika - probírali jsme Energii zase xDD a 6.Hoďka Hudebka - voleee...opět jsme zpívali písničky z národního divadla...no chápete to?? xDD...a pak zápis..hmm super twl..

Na oběd byly ve školní jídelně šišky s mákem xDD dalo se to jíst..xDD

Páčko!! xDD

Zase ta Schule...28.9.2010...

28. září 2010 v 19:54 | cincina |  Píšu
Čauko...

A zítra zase Schule...kurva...se mi nechce učiiiiit...jsem líná no xDD...ale zase se těším na tu největší prdel, která tam bude xDD...jo a chci se nechat vyvolat z dějáku...minule mě předběhnul jeden kluk, ale jinak jsou do zkoušení všichni " žhaví " xDD...takže asi budu jedinej zájemce...tak mi prosím držte palečky a zítra napíšu, jak jsem dopadla x)..tak zatím páčko..x)

Video z focení - L'uomo Vogue

28. září 2010 v 19:34 | cincina
Oh Gott!! ♥♥

Georgův styl 4

28. září 2010 v 19:13 | cincina
Yeah! Sluší mu to♥♥ x)


Christina Stürmer o Billu Kaulitzovi

28. září 2010 v 18:39 | cincina
Christina Stürmer mluví o své voskové figuríně.


Interviewer: Můžete nám říct jaké další voskové figuríny jste již viděla?
Christina: Uh, již jsem viděla Bona, přímo vedle mě. Madonnu, Billa Kaulitze, Beyonce - taky tam; jsou tam samé mezinárodní hvězdy. Myslím, že se tam můžete cítit dobře.

Interviewer: Jste pořád na cestě a již jste potkala hodně kolegů. Je tu někdo o kom byste řekla "Tuhle osobu bych ráda potkala ve skutečnosti"? A proč?
Christina: Kdo mi přijde na mysl spontánně právě teď je Bill Kaulitz. Protože když jsem ho naposled viděla živě...tak myslím, že to bylo před pěti lety. A to byli na začátku, ti kluci byli šíleně mladí, vlastně...a na svém začátku. Když se teď podívám na Billovu figurínu...tak se stal velkým! Myslím, že má tak 1,80 nebo dokonce 1,90 metru. A...právě by mě teď zajímalo, protože když jsem ho znala tak byl malý a teď je větší a je větší i v hudebním byznyse.

Interviewer: Přelétla tu jiskra mezi vámi a jím?
Christina: Prosím?

Interviewer: Přelétla tu jiskra mezi vámi a jím?
Christina: V jakém smyslu?

Interviewer: Uhm...můžete si přestavit, že je pro vás Bill Kaulitz atraktivní jako muž?
Christina: Uhm...ne, mám už čtyři roky přítele, je to naprosto jiný typ. Prostě mě zajímá z principu, hodně se změnil, a jak jsem řekla, tak jsem ho viděla živě ještě před tímhle vším. Takže by mě zajímalo jaký je vlastně dnes.


Panenky dvojčat

28. září 2010 v 17:51 | cincina
Ach můj bože!! Tak tohle chci prostě♥♥!! xDD

Tom:

Bill:


Návštěvka...x)

27. září 2010 v 20:14 | cincina |  Píšu
Navstevnost za minuly tyden (20.9. 2010 - 26.9. 2010) je:
Pondeli: 11
Utery: 10
Streda: 18
Ctvrtek: 12
Patek: 16
Sobota: 6
Nedele: 10

Celkem: 83

Moc děkuju...od té doby, co je blog zase v provozu návštěvka roste..x)