POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

Listopad 2010

30.11.2010...Nemocná...

30. listopadu 2010 v 20:23 | cincina |  Píšu
Čauky :)

Takže...dneska jsem byla doma, protože jsem nemocná...takže jsem neměla projekťák..:) jsem ráda :) stejně ti lidi tam..ne díky :D...no...mám rýmu, měla jsem teplotu, trochu kašlu a bolí mě při polykání..luxus no...jinak poohlížím se po nějakým layoutu...nejlíp kdyby byl Vánoční a s Tokio Hotel..a nebo bych chtěla nějakej design :) jestli by se někomu chtělo, mohl by mi udělat :D...no..takže díky a pááá :)


Santiago de Chile (28.11.2010) "1"

30. listopadu 2010 v 19:44 | cincina

Adventní dobrodružství (fanakce)

30. listopadu 2010 v 19:32 | cincina |  Píšu
Monsun Magazine @ Facebook:

"ADVENTNÍ DOBRODRUŽSTVÍ! nezapomeňte - za týden je 1.prosince což znamená, že naše velká MONSUN MAGAZINE + THAUUSTRIA adventní kalendářní hra začíná! Každý den můžete vyhrát CD a 24.prosince můžete taky vyhrát live DVD! Takže buďte připraveni a ujistěte se, že máte "Líbí se mi" u www.facebook.com/monsunmagazine abyste se zúčastnili!


Gustav má nové tetování :)

30. listopadu 2010 v 19:15 | cincina
Má ho na holeni a je moc krásné :)


Press Conference - Sao Paulo (23.11.2010) "2"

30. listopadu 2010 v 18:17 | cincina
Dokonalé fotky♥♥


Sao Paulo (23.11.2010) "5"

30. listopadu 2010 v 18:03 | cincina

Sao Paulo (23.11.2010) "4"

30. listopadu 2010 v 17:56 | cincina


Interview TerraTV - Lima, Peru (25.11.2010)

30. listopadu 2010 v 17:42 | cincina

Překladatelka: Otázka je o tom, jak se cítíte, když máte hrát tak daleko od domova. Tak daleko od Německa.
Bill: Řekl bych, že je to vždycky tak trochu smíchaný. Chci říct, že většinu času jsme samozřejmě pyšní a šťastní, že cestujeme tak daleko a tihle lidé znají naši muziku, chodí na naše koncerty. A hlavně pro německou kapelu to je samozřejmě jako sen, který se stal skutečností, když může hrát i na jiných kontinentech. A ve stejnou chvíli nám chybí domov. Chci říct, že létáme takovou dobu a jsme po takovou dobu pryč, že mi prostě domov chybí. Ale samozřejmě, že nejvíce času jsme šťastní, že máme tu možnost vystupovat.

Překladatelka: Myslíte si, že můžete zpívat taky v jiném jazyce, než v angličtině a němčině, a může se to jednoho dne stát?
Tom: No, jednou jsme nahráli píseň v japonštině. No, Bill nahrál vokály v japonštině a měl trochu pomoci a myslím, že to pro něj neskončilo moc dobře. Chci říct, že by mě opravdu zajímalo, zda vůbec tomu rozumí, co to Bill zpívá. Ale kromě toho jsme spíše na angličtinu a němčinu, myslím. Hlavně musíme říct, že produkce alba trvá opravdu dlouho, když nahráváme písně v angličtině a němčině. Poslední album nám trvalo roky, než jsme ho udělali. Takže si myslím, že dva jazyky jsou celkem dost.

Překladatelka: Cítíte se nějak zodpovědní, že máte nějaký vliv na vaši generaci? Chci říct, máte nějaký vliv na vaši generaci?
Bill: Vlastně, musíme říct, že se o tom tolik nepřemýšlí, protože většinu času prostě děláme muziku, že? A kromě toho, to je ta věc, kterou víme jak dělat. To znamená, že nepřemýšlíme o tom, že ovlivňujeme lidi, a prostě jen děláme to, co nás baví a...ano, co si myslíme, že je správně. Chci říct, že jsme nad tím nikdy nepřemýšleli, že někdo na nás kouká jako na učenice nebo tak. Člověk prostě dělá to, co umí nejlépe a moc o tom nepřemýšlí. Přece jenom jsme začali dost brzy, že? Náš první single vyšel, když nám bylo 15 a vždycky jsme to dělali tak, jak jsme si mysleli, že je to nejlepší a mysleli jsme si, že je to správně.

Překladatelka: Věděli jste něco o Peru a Latinské Americe, než jste se tady ukázali?
Tom: No, ani moc ne. Necháváme se trochu překvapit. Prozatím jsme byli jenom v Mexiku. To znamená, že tohle je poprvé, kdy tu hrajeme koncert a vidíme tu naše fanoušky. Již jsme tohle nějakou dobu plánovali a extrémně se na to těšíme. Vlastně jsme chtěli dorazit mnohem dříve, ale vyšlo to až teď a...vlastně jsme se chtěli nechat překvapit. Nevěděli jsme toho popravdě moc. Nicméně máme velmi, velmi dobrý dojem. Měli jsme opravdu dobrý koncert v Brazílii a doufáme, že to dnes zopakujeme a budeme tu mít dobrý koncert. Ano! A rozhodně jsme mile potěšeni.

Překladatelka: Můžete jmenovat pět kapel, které vás nějak ovlivnili? Kteří ovlivnili vaši muziku?
Bill: No, vlastně opravdu nemůžeme...když mluvím za všechny z nás, tak jsme velmi rozdílní v tomhle. Chci říct, že každý z nás má jiný vkus na muziku.
Tom: Vlastně tu ani pět kapel není, které by nás ovlivnili.
Bill: Přesně. Není tu ani pět kapel, které by nás ovlivnili. Nikdy jsme taky nepředělávali písně. Chci říct, že děláme vlastní muziku a je to velmi složité. Nyní budu mluvit jen za sebe a jakou muziku mám já osobně rád, a rozhodně to jsou Stereophonics a Aerosmith. Ale taky z 80.let. Mám rád třeba Depeche Mode a několik věcí od Davida Bowieho. Je to velmi, velmi rozšířené. Nicméně tohle nebyli, nejsou, lidi, kteří nás nějak ovlivňují nebo tak.


29.11.2010...Nachlazená...

29. listopadu 2010 v 20:10 | cincina |  Píšu
Čeest :D

Dneska ve Schule byla pohoda...občanka - pohoda, přírodka - supl :D, matika - mám tři jedničky a dvojku ze čtvrtletky :D, tělák - nenávidím hodiny těláku...ta učitelka je taka pííča, že to svět neviděl, sloh - supl :D, děják - písemka, která dopadne dobře :D OVŠEM BOREC :D...

No...od včerejška jsem nachlazená..luxusní :D, ani se neví jistě, jestli půjdu zítra do školy...podle toho jak mi bude ráno..když budu mít zvýšenou teplotu nebo horečku nejdu :D..ale zas máme zítra vlastně čtyři hoďky učení, z toho je jedna infa a pak dvě hoďky projekťák..takže se mi tam celkem chce :D..jenom mě sere, že jsem ve skupince s jedním debilem ze třídy  a jinak tam jsou šesťácí,béčkaři,sedmáci a deváťáci..omg :D ale tak nějak bych to přežila :DOK č.74 (Srbsko)

29. listopadu 2010 v 19:23 | cincina
Hl. strana:


Chilské noviny

29. listopadu 2010 v 18:59 | cincina
Před Sheraton hotelem bylo přes 300 fanoušků, kteří chtěli zahlédnout TH aspoň na chvíli:


Hlasujte pro "Darkside of the Sun"

29. listopadu 2010 v 18:42 | cincina |  Píšu
# Miedo a Perderte - Teen Angels (54%, 1,018 Votos)
# Dark Side Of The Sun - Tokio Hotel (21%, 403 Votes)
# You Smile - Justin Bieber (18%, 338 Votos)
# Luz Sin Gravedad - Belinda (5%, 87 Votos)
# Club Can't Handle Me - Flo Rida (1%, 26 Votos)
# Aires - Estelares (1%, 25 Votos)

http://telefe.com/lopedislotenes/

Lima (25.11.2010) "3"

29. listopadu 2010 v 18:30 | cincina

Popcorn č.12 (Rumunsko)

29. listopadu 2010 v 18:14 | cincina
Hl. strana:

Frida č.24 (Švédsko)

29. listopadu 2010 v 17:55 | cincina
Hl. strana: