POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

Září 2011

30.9.2011...Humor je nejdůstojnější projev smutku...♥

30. září 2011 v 20:08 | cincina |  Píšu
Ola :)...
Ve škole jsme měli psát tři písemky :D A psali jsme tři :D Z ajiny, z němčiny, ale místo dějáku jsme psali z matiny :D A ještě se suplováním :D...ale tak jako všechny tři písemky jsem napsala :D A myslím, že i dobře :)

Jinak celkem nuda :/ Na to že byl pátek...ale tak co no :D Nuda je prostě nuda :D...Ale s B. jsme dneska šli domů s tím novým učitelem chemie :D Twl jako on šel s náma, tak jsme kecali a je v pohodě :D Ale to bylo poprvé, kdy šel nějaký učitel s náma domů...vidělo nás pár kluků ze třídy :D Sranda no :D...Kluci ho moc nemají rádi... :)

Zítra je konečně Sobota :) Nevím co budu dělat. Ale asi mám novou vášeň :D Nejsem si jistá :D O ní, ale kdyžtak jindy :)

A dneska tam je Slečna Drsňák 2 :D Tenhle film miluju :D Mizím pá :)

Bubny

30. září 2011 v 18:49 | cincina |  Glee - Drabble
Zdravím :) Další drabble na téma Glee. Má 77 slov.

***

"Finne, nauč mě bubnovat!" Kurt prosil na kolenou.
"No dobře."
"Děkujíí" a skočil mu kolem krku.
"Hele klídek" Finn zčervenal.
"Vezmi si do ruky paličky."
"Mám"
"Sedni si za bubny a zkus lehce zabubnovat."
Kurt tak udělal. Bylo to strašné.
"Řekl jsem lehce!!"
"To bylo lehce!"
Finn se rozesmál. Kurtovy grimasy ho pobavily vždy. "Ale snad se nám Kurt neurazil."
"Jo urazil."
"Promiň Kurte, ale ty se drž jen zpěvu, protože na bubny jsi děsný dřevo."

29.9.2011...Nikdo neví, co je smrt a přece se jí všichni bojí. Třeba je pro člověka největším dobrem...♥

29. září 2011 v 20:05 | cincina |  Píšu
Ola :)
Čtvrtek. Fajný den dneska :) Matika byla super :D Měli jsme mít supl, ale nikdo nepřišel, takže jsme byli sami :D Šest minut před koncem hodiny si jedna učitelka všimla, že jsme sami :D Přišla do hodiny něco nám ukázala a dala nám úkol :D No tyvole :D A zítra nás supluje na matiku třídní :) Super :)... Pak ty další hodiny byly v pohodě :) Mám jedničku z chemie :)... A občanka s R. <3 Jo byla fajná :D Byla sranda :D...

Odpoledne jsem se učila, protože zítra píšem z ajiny, němčiny a dějáku :D a ještě dělala ten úkol do matiny :D No takže tak :)

To je asi tak vše. Dneska tam je Ordinace, tak pá.


Společnost neskutečných blbců.

29. září 2011 v 19:23 | cincina |  Články na téma...
Dnešní společnost se skládá ze samých idiotů. No, ze samých asi ne, ale většina jsou idioti.

Dnešní společnost odsuzuje všechno, co je jiné. Styl, celkový vzhled, náboženství nebo homosexualitu. Cokoliv, co je jiné je hned odsuzováno, protože to je JINÉ. A co je jiné je podle ostatních špatné nebo divné. Každý by měl jít ( podle ostatních ) s davem. Protože ten kdo je proti davu je jiný. A co je jiné, to se odsuzuje a tak to je pořád dokola.

Jenže třeba já s davem jít nechci. Většina lidí mě kritizuje za to jak vypadám. Podle kluků vypadám já jako kluk, protože mám krátké vlasy. Měla jsem je hnědé a obarvila jsem si je na černo. A hned jsem Emo. Poslouchám TH, AL, SP a sleduju Glee a hned jsem divná. Protože Adam Lambert je gay, TH nadávají kluci do buzerantů a bůhví co všechno. Lidi mě odsuzují za vzhled a dokonce i za hudbu. Zajímavé že? O orientaci ani nemluvím. Kluci mi říkají, že jsem lesba. A když se jich zeptám, proč mi to říkají, tak jejich odpověď je: "Já si dělám srandu!" Jenže já to jako srandu neberu. Všechny narážky, které dennodenně poslouchám ve škole, beru jako urážky na moji osobu. Však mě taky uráží.

A proto jsem zvolila nadpis Společnost neskutečných blbců. Tím myslím třeba naši třídu o které se zmiňuji ve druhém odstavci. A taky jsem ho zvolila proto, že dneska Vás soudí i podle hudby kterou posloucháte. No není to normální.

Není jedno, kdo co poslouchá a jak kdo vypadá?

28.9.2011...Štěstí je jenom sen, bolest je skutečná...♥

28. září 2011 v 19:52 | cincina |  Píšu
Ola :)

Dneska byl státní svátek :) Volno :D Kousek od mého baráku byly pivní slavnosti...včera a dneska :D Ale já tam stejně nešla :D Jsou pivní a já pít ještě nemůžu tak co bych tam dělala :D...

Takže jsem se učila do zemáku a chemie :D Pak si udělala matiku a koukla na literaturu. Na pátek jsem si udělala půlku úkolu do dějáku a včera jsem si na pátek udělala úkol do ajiny :) Takže tak.

Vysílali pohádky :) Jsem se koukala dopoledne na prince Bajaju :) Skvělá pohádka :) A odpoledne jsem se na netu koukla na Comeback, který jsem v pondělí neviděla.

Jinak se nic zvláštního nedělo. Takže pá.

►► Tu motorku chci♥ :)

27.9.2011...Byť debilom je ťažké...pretože konkurencia je veľká...♥

27. září 2011 v 20:07 | cincina |  Píšu
Ola.
Dneska zase jeden článek. Chodí mi tu celkem dost lidí, ale nikdo nekomentuje. Nepochopím. Tak když čtu nějakej článek a zaujme, tak aspoň dám koment ne?... Aspoň já to tak dělám. No nic.

Úterý a zítra volno :) Měla jsem dneska šest hodin, jak jinak. V ajině jsme nakonec nepsali :) Ale v chemii jo :D jinak výtvarka :) Tam byla zase nehorázná sranda s R. <3 Nejvíc s ním :D...pak čeják, infa a volba povolání...no to byla celkem nuda :) Ráno si mě chytnul ten novej mladej učitel na chemii a ptal se mě, jestli umím chemii :D Jakoby to nevěděl, když tam patřím mezi nejlepší :D Tak jsem mu odpověděla: ,,No tak já ji určitě umím" :D A fakt že jo :) Ta písemka byla lehká :D...

Comeback jsem včera neviděla, protože matka se dívala na nějakou blbost a otčím mi vlezl do pokoje a díval se na mojí televizi na fotbal. Takže luxus fakt. Nejspíš se na něho kouknu zítra.

A bude tam Ordinace, navíc jsem ještě nevečeřela, takže pá.

26.9.2011...Ještě zítřek :)

26. září 2011 v 20:05 | cincina |  Píšu
Zdarec :)

Dnešek byl... ale jo, šlo to :) Až na pár debilních poznámek od kluků se to dalo :) S holkama byla celkem sranda :D

Mám jedničku z čejáku :D borec :D...a dneska omdlela kámoška z béčka :(... já to viděla a přivolala učitelku. Kámoška bude v pohodě :) Odpoledne konverzace :) Sranda byla :D :)...

Píšu až teď, protože jsem se koukala a zatím mi pod těch pár posledních článků nikdo koment nedal. Takže dneska bude jenom jeden článek a to tenhle.

Zítra šest hodin, z toho první dvě píšem :D Ajina a chemie :D Takže tak :D Ono to je lehký, takže pohoda :D... Pak je výtvarka, čeják, infa a volba povolání :D Samé takové oddychovací :)... To je fajn :)

A pak volno! :)

Jdu dělat úkol do konverzace, tak pá. A je tam Comeback dneska :) Takže čus.

Text na obrázku je německý♥

25.9.2011...Nechce se mi do školy ://

25. září 2011 v 20:01 | cincina |  Píšu
Ola.
Jak vidím, tak poslední tři dny - pátek, sobota, neděle - nikdo nic nekomentuje. Začíná mě to štvát. Takže doufám, že se polepšíte a necháte mi tu koment, protože jinak nevím co. Asi nebudu přidávat články každej den. Snažím se tady přijít každej den a přidat nějakej článek, aspoň jeden a tohle je vděk? Vděk asi ne, ale očekávám od toho něco.

Dnešek jsem prožila v učení. Dělala jsem matiku, zemák, učila jsem se přírodku a fyziku. A ještě jsem dodělávala tu dějepisnou olympiádu. Už můžu říct, že na poslední úkol, kterej udělám zítra, ji už mám celou. Tyvole, stihla jsem to akorát za týden :) Máme to do úterka no :D

Dneska tam je ČSMT, takže valím. A chci už tady nějakej koment! Pá.

Sizov přežil, protože se nepřipoutal!

25. září 2011 v 18:44 | cincina |  Hokej ♥
Tahle zpráva se včera objevila v novinách.

Sizovovi už je celkem dobře, takže by mohl za pár dnů přejít do domácí léčby. Je jediný, kdo přežil nehodu letadla JAK-42. Každý den k němu chodí kriminalisté a on jim vykládá o nehodě. Některé části si absolutně nepamatuje, proto s nimi mluví každý den, protože je šance, že by si takto mohl vzpomenout.

Říkal, že byl v zadní části letadla a že přežil jenom díky tomu, že se nepřipoutal. Letadlo totiž vzlétlo a okamžitě se zřítilo. Jeho ten náraz vymrštil dírou z letadla ven do vody a pak prý plaval a že si ho všimli dva policisté a ti ho zachránili. Měl neskutečné štěstí. Kdyby byl připoutaný, tak by vlastně nepřežil nikdo. Jenom díky tomu, že porušil předpisy, tak žije.


Hey!...

25. září 2011 v 15:50 | cincina |  Píšu
Jako. Koukám, že už dneska bylo na mým blogu 12 lidí a ani jeden nenechal koment. Jako jsem ráda za vysokou návštěvku, ale spíš mě zajímají komenty, vaše názory a tak.

Před týdnem mi komentovalo články dost lidí a teďka zase nic. Prosím si komenty! Ale ne reklamy!...

Protože když tu nejsou komenty, tak pak to vypadá, že to nikdo nečte a třeba tu přijde za den i 40 lidí.

24.9.2011...Pamatuj si, co ti kdo řekl v hněvu...♥

24. září 2011 v 20:09 | cincina |  Píšu
Ola...

Miluju soboty♥ Je volno, nemusím nic dělat do školy :) Pohodička :)...

Ale dneska jsem udělala vyjímku a dělala něco do matiky. A ještě teďka asi něco půjdu udělat. A půjdu to udělat proto, že se mi zítra nebude chtít. Ne, že by se mi dneska chtělo. Ale měla bych no. Nebudu psát, že musím, protože musím jenom umřít.

A zítra zase neděle :( Zase škola :(...No to jsem zvědavá na pondělek. Protože naši kluci si zase na mě něco našli a mají ze mě ohromnou srandu. No to je super :// Nemůžu se dočkat až bude 30.6.2012. Opravdu. Nemůžu se dočkat, až vypadnu a nikoho z těch kreténu už nikdy neuvidím. Omg ://...

No, tak já jdu nejspíš dělat něco do školy. Pá.

Billovy účesy♥

24. září 2011 v 18:40 | cincina |  TH♥
Billovy účesy od roku 2003 až do roku 2011 :) Miluju jeho styl♥ a hlavně miluju jeho vlasy♥ :) Dokonalej :) ♥ <3


23.9.2011...Ten, koho nenávidíš, musí být tvé nenávisti hoden...♥

23. září 2011 v 20:09 | cincina |  Píšu
Ola...
Konečně pátek♥ Konečně víkend a spaní aspoň do devíti♥

Jak jsem psala v minulém článku. Jsem věčně nasraná. Nemůžu se dočkat, až vypadnu ze základky. To byste naši třídu museli zažít. Fakt děs. Nesnáším ji. Ale o tom už sem psala v minulém článku, takže myslím, že to stačí.

Jinak se nic zvláštního nedělo :) S R. <3 byla zase sranda jako vždycky :D Sem mu dneska ukazovala občanku, tak koukal a studoval moje údaje na ní :D... sranda s ním byla :) Jako vždycky :D V pondělí spolu nemáme hodinu :(... Ale domluvili jsme se, že v úterý ve výtvarce si spolu uděláme nějakej pozdrav jenom pro nás dva :D Protože placák je nudný a každej se objímá :D Takže uděláme něco originálního :D

Dneska je první podzimní den :) Ale bylo celkem teplo :)...Už chci zimu♥ :)...

Na Nově je Slečna Drsňák, tak jdu koukat. Pá.

Informace

23. září 2011 v 18:40 | cincina |  Píšu
Takže co se děje?

Přináším menší info.

Ohledně školy. Je toho celkem dost, ale na comp jsem schopná dostat se každej den. Od úterka na compu každý podvečer dělám dějepisnou olympiádu, kterou ještě nemám celou. Mám na ni čas do úterka. To je jedna věc.

Druhá věc. Mám pár drabblů. Najdu si čas a vložím je na blog. Ale ještě nevím kdy.

Až na pár hodin s R. :D Jsem věčně nasraná. Když nám v sedmičce oznámili, že budem mít dělený hodiny, tak jsem ty hodiny neměla ráda. Během sedmičky jsem si zvykla. V osmičce už jsem s tím byla smířená a začala si rozumět s R. a mít ty hodiny radši :)...A teďka je škola cca tři týdny a já prostě miluju ty dělené hodiny s R. :) Fakt. Já nesnáším naši třídu. Takže důvod mého nasraní je moje třída.

Plánuju sepsat další díly Rivalů a taky je vkládat. Ale jak říkám. Buď píšu drabbly, nebo se učím do školy a nebo mám na práci jiné věci.

Zatím vše.

PS: Miluju tu animačku s Darrenem♥ :)

22.9.2011...Některé chvíle v životě nezapomenu♥...

22. září 2011 v 20:17 | cincina |  Píšu
Ola :)...

Co dneska? :D Mám jedničku z chemie :D... Dnešek byl celkem v poho. S holkama se to dalo :) Největší sranda byla ovšem s R. :D Ten dneska zabíjel :D Samozřejmě byla taková ta obvyklá provokace :D Jak jinak :D... Ale bylo to fajn :) Mám ráda ty hodiny s ním <3 :)... Mám raději právě ty dělené hodiny, než ty normální hodiny s mojí třídou, kterou nesnáším :)...

Od včerejška mám trochu rýmu. No a dneska už ji mám takovou tu normální. Jako nachlazení ://... Ale zítra je pátek, takže pohoda :)... A taky začíná podzim :) ♥...Za chvíli zima♥...

Mizím. Pá.

Tichučko :)

22. září 2011 v 19:43 | cincina |  Články na téma...
Takže zase máme nějaké to TT :) Celkem dobrá volba :)...

Ticho. Bože, to je úplně skvělá věc :) Nikdo nic neříká, nic nejde slyšet. Neslyšíte nic. Miluju ticho :)

Ale je Ticho jako Ticho. Miluju to obyčejné ticho. Je prostě klid, nic mě neruší. Můžu v klidu přemýšlet, ubírat se svými myšlenkami a prostě snít. Taky miluju, když je venku sníh, protože to je taky ticho. Brodím se sněhem a slyším jenom křupání sněhu. Nic jiného. To je jeden z důvodů, proč mám ráda zimu :)

Ale třeba nesnáším trapné ticho, kdy člověk neví, co má říkat. Párkrát už se mi to stalo. Je to takové divné... Myslím, že se mi to stalo s jednou kámoškou. Ale to bylo hodně dávno. Většinou už trapná ticha nezažívám, protože s lidma s kterýma se bavím, se mám o čem bavit.

Ticho je fajn. Ale zase se to nesmí přehánět. Někdy je potřeba trochu toho hluku :)...

21.9.2011...Optimista je člověk, který prošlape boty a prohlásí, že se konečně postavil na vlastní nohy...♥

21. září 2011 v 20:16 | cincina |  Píšu
Ola :)...

Konečně půlka týdne :D Dnešek byl v pohodě :D Matika supl, v těláku kotouly :D Mám jedničku :D Pak jedničku z dějáku, ajina byla lehká, čeják taky a němčina to samý :DD... Takže jak říkám pohoda no :)... S holkama byla v celku taky sranda, takže tak :)...

No a němična s R. :D Nejvíc :D... Opsal ode mě celou písemku :D Seděl za mnou a my seděli po jednom :D Jsem dala sešit skoro až na kraj lavice, on to přečet a opsal to :DD... Sranda s ním největší :D A zítra občanka s ním <3 :D Já se musím smát prostě..když si na něho vzpomenu, tak to ani nejde se nesmát :DD...

A teď co. Asi si udělám úkol do Ajiny u Pošty pro tebe :D Mizím. Pá. :)...

Adamův klíč :)

21. září 2011 v 18:02 | cincina |  Lambert♥
Takže už je tomu asi měsíc nebo dva, co si Adam nechal vytetovat tenhle klíč :) Děsně se mi líbí <3 Hlavně jak je to navrchu zakroucený do tý lebky <3


20.9.2011...Kdo tě nechce, ten si tě nezaslouží...♥

20. září 2011 v 20:01 | cincina |  Píšu
Ola...
Začnu asi tím, že dneska nebyla matika :)... Úterý je takový den, kdy toho na učení moc není, což je fajn :) Druhým takovým dnem je pátek :)... Ale jsem u úterka :D... Dneska byla s L. a B. zase sranda :) Dozvěděla jsem se zase pár nových drbů a nových věcí, takže pohoda a zasmály jsme se no :)...Ale stejně je moje nálada zase taková divná ://...

Dostala jsem jedničku z čejáku :)...Písemka z chemie byla v poho :) A učitel mi dal dějepisnou olympiádu. Mám na ni čas do příštího úterka :) Je to o Ostravě a já jsem z Ostravy :D Takže se aspoň dozvím něco novýho :)...Mě děják baví, takže pohoda :)...

Jak jsem včera psala, že mě pár věcí se*e, tak mě to furt se*e a nejvíc ta jedna věc ://...

No. To by bylo asi vše. Mizím, pá.Twins♥ :)

20. září 2011 v 18:47 | cincina |  TH♥
Bože já je žeru♥ Absolutně mě tahle fotka odrovnala♥ Kdo je miluje, tak jako já, tak ten se poslintá hned :D Jako já :D ♥Love♥