POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

Společnost neskutečných blbců.

29. září 2011 v 19:23 | cincina |  Články na téma...
Dnešní společnost se skládá ze samých idiotů. No, ze samých asi ne, ale většina jsou idioti.

Dnešní společnost odsuzuje všechno, co je jiné. Styl, celkový vzhled, náboženství nebo homosexualitu. Cokoliv, co je jiné je hned odsuzováno, protože to je JINÉ. A co je jiné je podle ostatních špatné nebo divné. Každý by měl jít ( podle ostatních ) s davem. Protože ten kdo je proti davu je jiný. A co je jiné, to se odsuzuje a tak to je pořád dokola.

Jenže třeba já s davem jít nechci. Většina lidí mě kritizuje za to jak vypadám. Podle kluků vypadám já jako kluk, protože mám krátké vlasy. Měla jsem je hnědé a obarvila jsem si je na černo. A hned jsem Emo. Poslouchám TH, AL, SP a sleduju Glee a hned jsem divná. Protože Adam Lambert je gay, TH nadávají kluci do buzerantů a bůhví co všechno. Lidi mě odsuzují za vzhled a dokonce i za hudbu. Zajímavé že? O orientaci ani nemluvím. Kluci mi říkají, že jsem lesba. A když se jich zeptám, proč mi to říkají, tak jejich odpověď je: "Já si dělám srandu!" Jenže já to jako srandu neberu. Všechny narážky, které dennodenně poslouchám ve škole, beru jako urážky na moji osobu. Však mě taky uráží.

A proto jsem zvolila nadpis Společnost neskutečných blbců. Tím myslím třeba naši třídu o které se zmiňuji ve druhém odstavci. A taky jsem ho zvolila proto, že dneska Vás soudí i podle hudby kterou posloucháte. No není to normální.

Není jedno, kdo co poslouchá a jak kdo vypadá?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lukky Lukky | Web | 29. září 2011 v 19:34 | Reagovat

Niektorí ľudia radi ubližujú

2 Handle Handle | Web | 29. září 2011 v 23:27 | Reagovat

Já už jsem se o tom dost rozepsal asi 4 články dozadu. S davem určitě nechoď. A opravdu věřím, že i mezi těma "blbcema" jak píšeš, i ty najdeš lidi, kteří Tě budou brát takovou, jaká jsi. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama