POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

Říjen 2011

5.10.2011...Nehorázně nasraná.

5. října 2011 v 20:07 | cincina |  Píšu
Zdar.

No jsem nehorázně nasraná. Ani si nedokážete představit jak. No. Možná, že někteří jo. Týká se to samozřejmě naší třídy. Jak jinak. Nejdřív se dozvím něco o absolventských tričkách. Prý že ho vybírají lidi na lepší úrovni. Kurva já jim dám lepší úroveň. Pak se mi někdo hrabal v tašce. A ještě se se mnou někdo hádá. No nervy vole. Fakt jako. Nesnáším to tam! Nemůžu se dočkat až vypadnu.

Jak vidím, komenty žádné, tak jdu. Nazdar.

Simple Plan - Save you♥♥ :)

5. října 2011 v 18:48 | cincina |  Simple Plan♥
Tuhle písničku absolutně zbožňuju♥ Je smutná :) A já miluju smutný písničky :) Poslední dobou ani nic jinýho neposlouchám :)


4.10.2011...Ľudia radi uveria tomu, čomu chcú uveriť...♥

4. října 2011 v 20:09 | cincina |  Píšu
Ola :)
Mám dvě jedničky ze zemáku :D I když dneska nebyl, tak nám učitelka dala oznámkované písemky :D Pak mám jedničku a ajiny :D Musím se pochlubit no :D... Jinak se nic zvláštního nedělo :/... Až na pár vtipných momentů s holkama :) A možná budu mít s B., L. a K. brigádičku :D Pokud to klapne, tak od listopadu nejspíš :D

Pak si chci stěžovat! Nikdo to tu nekomentuje. Koukám, že dneska 16 lidí a ani jeden koment! Štvete mě, víte to?...

Chtěla bych tu dát pár povídek a songů, ale jak tak vidím, tak nevím.

Mizím pá.

3.10.2011...I Hate Mondays!...

3. října 2011 v 19:56 | cincina |  Píšu
Ola :)

Pondělí :D No. Nemám ráda pondělky :D Je to první den nového týdne :/ Omg :D

Ale ve škole byla celkem sranda :D Byla jsem zkoušená ze zemáku :D Za jedna :D...pak jsme psali z fyziny :/ Tak snad no :) Ale z té první písemky mám za tři :/...Ale tak jedničku tam myslím nemá nikdo :D Takže tak.

Dneska v konverzaci tež byla sranda :D Takže pohoda :D A odpoledne jsem se koukla jenom na chemii :D Parádička :D... Tak zítra je takovej v poho den, samý lehký předměty :D...

Comeback :) Mizím, pá.

2.10.2011...Každý vidí, jak vypadáš, ale málokdo cítí, kdo jsi...♥

2. října 2011 v 20:01 | cincina |  Píšu
Ola.
Nadpis. Sedí dokonale. Opravdu, tenhle citát je prostě pravdivý <3

Neděle. Zítra zase škola :/ No fakt se mi tam chce :/ 7 hodin zítra :/ pondělí :/...výstižné že? Ale je to tak :)

Dneska jsem se učila, protože bychom měli zítra psát z fyziky a přírodky. Super fakt. Ale zase je fajn, že budem mít celý týden na matiku suplování :/ Aspoň něco :) Těším se na dělené hodiny. Je nás tam málo a je tam se mnou šest lidí od nás ze třídy a pak pár lidí z béčka :) A pak je skupina informatiky...tam pár blbců od nás je, ale ti si mě nevšímají, takže tahle skupina taky celkem ujde :) Hlavně když tam nejsou ti kreténi, které nemám ráda.

A zítra zase ten koloběh, co je na obrázku.

Ještě 9 měsíců školy...nemůžu se dočkat až vypadnu. To bude osvobozující pocit.

Dneska tam je ČSMT, takže mizím pá.

2 roky od vydání alba Humanoid♥ :)

2. října 2011 v 19:22 | cincina |  TH♥
Ano je to dnes :)

Dnes je to dva roky, co vyšlo album Humanoid od Tokio Hotel♥ Písničky na tomto albu jsou naprosto dokonalý <3 Miluju jejich hudbu a texty. Miluju Tokio Hotel. Je to neskutečné, že už to jsou dva roky... wow. Čas utíká strašně rychle.

Těším se na jejich další album :) Je hodně těžký psát texty do angličtiny a pak je ještě upravovat do němčiny. Budou si muset máknout, ale věřím, že to zvládnou a nové album bude prostě dokonalé :) Jiné by ani být nemohlo :)

Hodně lidí mě odsuzuje za to, že je poslouchám. Je mi to jedno. Já je prostě miluju. Tokio Hotel navždy ♥ <3

1.10.2011... Mám ráda soboty :)

1. října 2011 v 21:02 | cincina |  Píšu
Ola :)
Dneska je moje milovaná sobota :) No, za chvíli ji bude konec, ale nevadí. Dopoledne jsem koukala na Wipeout a pak jsem dělala pár věcí do školy. Nějak se mi to nechce dělat zítra, tak sem si něco udělala dneska.

Po obědě jsme jeli za babičkou do nemocnice. Je celkem v pohodě a byla s ní sranda jako vždy :) Potom jsme jeli do Kauflandu :D My vždycky děláme malý nákupy :D Zase pět tašek :D

Před chvilkou jsem večeřela po dlouhé době zapékané tousty <3 a teďka si hodlám pustit film Škola základ života. Miluju ten film :) Čuřil a spol. vždycky pobaví :D

Tak mizím, pá. Jo a moje nová vášeň mě absolutně pohltila :D Twl nemůžu si pomoct <3