POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

31.10.2011...Hudba je spôsob ako oslobodiť myseľ...♥

31. října 2011 v 20:04 | cincina |  Píšu
Ola :)...
Pondělí no. Nuda jako vždycky. Matika - dostala jsem trojku :/ a psali jsme písemku...no. Uvidím, co z ní budu mít. Doufám, že to bude v pohodě. Čeják - Tam jsme měli psát povídku :) Jéžiš, to mě strašně bavilo :) ( není myšleno ironicky )...mě baví psát povídky :) Pak přírodka - písemka se nekonala, takže to šlo...nuda prostě. Zemák - psali jsme písemku. Ta by měla být v pohodě. Nakonec fyzika - jo to se celkem dalo. Laboratorky neměla opravené, takže nevím, co mám...ale doufám, že to bude dvojka...protože jednička to asi nebude..no nevím. Tělák nebyl, protože třídní tam na šestou hoďku nebyla. Takže jsem přišla domů v jednu hodinu a ve dvě jsem měla sraz s B. a šly jsme na Německou konverzaci :)...Tam jsme byli až do 15:45 :) Mě němčina baví, takže to bylo v pohodě...ale tak komu by se chtělo být do čtyř hodin ve škole že ://... Takže tak.

Přišla jsem domů ve čtyři, pak jsem nějak půl hodinu seděla...ani nevím, co jsem dělala...viděla jsem Dva a půl chlapa a pak si šla zopakovat chemii, koukla se na čeják a úkol do ajiny už jsem měla.

Uf...vysilující článek ://... Dneska jsem celý den pila Colu, takže jsem zvědavá, jestli budu spát..ale asi jo. Čuste.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ennie Ennie | Web | 1. listopadu 2011 v 15:36 | Reagovat

Já dneska taky dostala trojku z matiky :D Laboratorky jsme na základce taky dělali,hrozně mě to nebavilo :-) A s povídkama souhlasím  s tebou :-) Zajímá mě jestli jsi usnula .. my jsme měli včera trochu rušnější noc :/ :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama