POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

Štěstí

5. listopadu 2011 v 19:34 | cincina |  ►►POVÍDKY◄◄
Takže tuhle povídku jsem napsala ve slohu. Učitelka nám zadala část první věty a my to měli dokončit. Nevím, proč mě napadl zrovna tenhle příběh, ale napadl. Snad se líbí :)...

***

Jednoho dne, když už jsem při odchodu za sebou zavírala dveře, když vtom jsem si uvědomila, že jsem doma zapomněla klíče. Díkybohu jsem ty dveře nestihla zavřít. Kdybych je zavřela, tak se nedostanu domů.
Vyšla jsem ze svého domu, v uších sluchátka a pěkně jsem si kráčela po chodníku. Najednou jsem ucítila tupou bolest. Spadla jsem na zem a zatmělo se mi před očima.
"Paní, není Vám nic?"
Vzhlédla jsem a střetla se s hnědýma očima. Ten pán se na mě díval ustrašeným pohledem, ale i přesto byl krásný. "Bolí mě hlava" zašeptala jsem.
"Odvezu Vás do nemocnice." A už mi pomáhal vstát. Oddychla jsem si, když jsem seděla v jeho autě. Strašně mě bolela hlava.
Konečně jsme dojeli na místo. V nemocnici mě kompletně vyšetřili.
"Já jsem v pořádku." Snažila jsem se přesvědčit lékaře.
"Musím Vám oznámit, že máte nádor na mozku. Ale nebojte se, dá se s tím něco dělat. Kdyby Vás tady tento pán nedovezl k nám, tak bychom to nevěděli a Vy také ne. Máte obrovské štěstí."
Pohlédla jsem na svého zachránce a ten se začervenal. Do očí se mi draly slzy. Objal mě. "Děkuju" zašeptala jsem skoro neslyšně. Neodpověděl. Místo toho mě objal ještě pevněji. Až potom jsem slyšela, jak říká: "Spolu to zvládneme." Na tváři se mi objevil úsměv a napadlo mě, že mám vlastně štěstí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nami-kasumi nami-kasumi | Web | 5. ledna 2012 v 18:24 | Reagovat

krásne si to napísala :D koniec úplný nádhernnnnnný :-)

2 cincina cincina | Web | 5. ledna 2012 v 19:02 | Reagovat

[1]: děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama