POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

27.3.2012...Občas som pri samomluve taká skvelá, že zbalím samú seba...♥

27. března 2012 v 20:09 | cincina |  Píšu
Zduřte.

Tákže. Dnešek byl nudný. Když jsem si v infě přála nějaký vzrůšo, tak jednomu klukovi tam v tu chvíli spadla berle na zem :D No tomu říkám vzrůšo. Takže. První hoďka Ajina - jedna velká nuda, opakovali jsme úplně primitvní věci...někdy mi ani nepřijde, že jsem v devítce, Chemie - to jsme psali :D sme si tam všichni napovídali...úplně do pohody :D budu mít za jedna :), Výtvarka - nuda :D jako kecala jsem s L. a K. ale nuda :D, Čeják mluvnice - vcelku sranda s klukama, ale jinak nuda, Infa - nuda :D, Volba povolání - až na ty kluky nuda :D...

Oběd byl v jídelně dobrej dneska :)...Po dlouhý době.

A zítra jdeme na Renarkon. To jsou takové besedy na různý témata. Vždycky jsme tam chodili ráno a nebo oni chodili za náma. Ale tento rok tam jdeme až na dvanáct hodin, takže první tři hoďky se učíme. Moré... Úžasný no. Navíc kluci z naší party tam nejdou...no vlastně tam jde asi jenom jeden, takže tam bude nuda. A jak jsem tak slyšela, tak prej nikdo nejde :D To jsem zvědavá. No nic lidi. Mizím na Ordinačku, čuste.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Any :) Any :) | Web | 27. března 2012 v 20:17 | Reagovat

:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama