POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

29.3.2012...Ľudia povedia,že si sa zmenila keď prestaneš robiť to,čo chcú oni...♥

29. března 2012 v 20:16 | cincina |  Píšu
Ten nadpis dokonalé sedí k několika mým známým. Úplně přesný to je.

Dnešek zezačátku šel. Teď je to absolutně na hovno. Matika - psali jsme čtvrtletku...tohle mi přišlo jako ta nejlehčí čtvrtletka, kterou jsem kdy psala :D a ještě jsem dostala jedničku z písemky :) Pracovky - jo ušlo to...měly jsme čokoládku, kterou jsme spapaly :D, Literka - suplovaná...s K. a L. to byla dobrá hoďka :) Miluju ty kluky :) Tyhle dva asi nejvíc :)...Chemie - dostala jsem jedničku z písemky :) jinak V. celou dobu vedle mě ležel na zemi a úča si ho ani nevšimla...dobrý no :D Zemák - seděla jsem s I. a před náma K. a L. fajně bylo :), Občanka- seděla jsem s L. sranda s ní byla dneska :)...

Přišla jsem domů a učila se do ajiny a do němčiny...pak jsem se dívala na Dva a půl chlapa♥ a pak jsem si myla hlavu. No a pak jsem zasedla ke compu. A začala přemýšlet, že vlastně celý den mám depresi, na kterou jsem ve škole mezi těma svýma lidma úplně zapomněla. Ale teďka se mi to všechno vrátilo a chytla jsem děsný hysterák. Díkybohu, že moje láska mě podržela. Jsem totiž s nervama absolutně v pi*i. Mizím na Ordinačku, čuste.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama