POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

Duben 2012

30.4.2012...Tí čo kritizujú našu generáciu, asi zabudli kto nás vychoval...♥

30. dubna 2012 v 20:21 | cincina |  Píšu
Zdravím :)... Nadpis sedí :D Každej pindá na naší generaci, ale kdo nás vychoval? Rodiče :D A kdo vychoval je? Jejich rodiče...ale hlavně, že důchodci pořád pindají :D...Ale jako někdy je chápu... někteří to někdy opravdu přehánějí.

Dneska jsem šla bohužel do školy. Nemusela jsem jít, ale šla jsem. Nechápu se. Měla jsem prostě zůstat doma. Nejdřív nás bylo 12, pak 10 a pak 11. Matika byla suplovaná, takže volná hoďka, Čeják volná hoďka, Přírodka - nuda... ale nepsali jsme..., v Zemáku jsme se dívali na film, Fyzika - psali jsme písemku a mám dvojku... hlavně, že tam byla otázka, na kterou jsem v sešitě neměla odpověď :D Boží opravdu... a Tělák - to jsme ukecaly učitelku, abychom nemusely nic dělat... však co taky chcete dělat, když jsme byli z Áčka i Béčka jenom 4 holky? :D... Takže volno :D...Supiš.

A odpadla nám odpoledka, takže boží :) Takže odpolko jsem byla doma. Bolela mě hlava a jsem unavená. Těším se, jak se zase vyspím. Třeba v Zemáku se mi chtělo úplně spát...to jsem tam skoro usnula. No a teď co. Půjdu se napít a koukat se na telku. Asi. Takže čuste.

Byli jste pálit čarodějnici? Dneska je totiž pálení čarodějnic...pokud to nevíte :D

A zítra květen :) 1.Máj :) Tak snad vás někdo políbí a neuschnete :)...Já uschnu. Jako každej rok. Už jsem si zvykla.

Fotky z oslavy Dianny Agron :)

30. dubna 2012 v 19:51 | cincina |  Glee♥
Diannka dneska slaví 26. narozeniny :) Tak já ji přeji hodně štěstí, zdraví, lásky, hodně filmových a seriálových rolí a hodně úspěchů :)

Pár fotek z její oslavy, která se konala 28.4.2012 :)Tokio Hotel - Übers Ende der Welt ♥

30. dubna 2012 v 19:18 | cincina |  Tokio Hotel♥
No tuhle písničku miluju ♥ Áááá :D Prostě hodně vzpomínek :)Rivalové 15

30. dubna 2012 v 18:09 | cincina |  Rivalové
Snad se vám bude líbit :) Byla bych ráda za komenty, protože mě zajímá váš názor :)

***


Oba dva se v podnapilém stavu doploužili k Jorgovi domů. Tom k němu původně jít nechtěl, ale Jorg by k sobě domů nedošel a on také potřeboval podpěru. Proto se teda rozhodl, že u Jorga přespí a pak se sebere a půjde za Billem do nemocnice. Jenže nepočítal s tím, co se tu noc stane.

29.4.2012...Je smutné, keď prechádzate chat s menami vašich priateľov a narazíte na niekoho s kým ste si písali každý deň no teraz si nenapíšete ani len "Ahoj"...♥

29. dubna 2012 v 20:09 | cincina |  Píšu
Zdarec. Taky to znáte? Já jo. S některýma lidma se kterýma jsem si psala pořád si teď nepíšu vůbec. Nemám se totiž s nimi o čem bavit. Bude to asi tím, že jsem starší a hodně věcí se u mě změnilo.

Dnešek jsem strávila doma. Musela jsem se učit, protože zítra bychom měli psát tři písemky. Ale protože je v úterý volno, tak si myslím, že nás bude málo. Zase budou všeci bulat. Učila jsem se do matiky, přírodky, zemáku a fyziky. Oběd jsem dneska měla boží...něco jako karbenátek, nevím jak to pojmenovat :D s bramborem :)... Po obědě jsem si nachystala věci do školy a pak jsem na compu dělala něco do zemáku.

Fajně jsem se vykoupinkala :D... no a pak jsem byla na compu zase večer...ještě jsem odpolko skoukla Partičku, kterou jsem si v pondělí nahrála :)...

A teď mizím na Hlas. Čuste.

Tom Felton má hnědou barvu vlasů :)

29. dubna 2012 v 19:14 | cincina |  Tom Felton♥
Áno, Áno :)... Nebo spíš Né, Né? :D...Já nevím. Myslím si, že Tomovi sluší všechno. Ale asi každý je zvyklý na tu blond. Nebo snad ne? :D Aspoň já teda jo. Vždycky to byl blonďatý Tomík a teď už to je hnědovlasý Tomík :D...Ale sekne mu to♥

28.4.2012...Prvá osoba, ktorá je v Tvojej mysli v momente, keď otvoríš oči po dlhom spánku, je dôvodom Tvojho šťastia... alebo bolesti...♥

28. dubna 2012 v 21:01 | cincina |  Píšu
Zdravím. Když se probudím já, tak mi většinou vyskočí na mysl víc věcí najednou, ale tohle je také jedna z nich. Ta osoba. Nevím, jestli je příčinou štěstí nebo bolesti. Nad tím budu muset asi zapřemýšlet.

Dnešek byl fakt teplej den :D Vůbec nevypadá, že je jaro, spíš tak jako léto. Teď tu mám otevřené okno a připadám si jak v létě.

Ráno jsem vstávala kolem devíti a šla na comp. Pak v jedenáct jsem tam měla Glee♥ no a pak jsem se koukala na Volejte Novu :D...Následoval nějakej ten úklid v pokoji. Pak jsem si ještě holila nohy :D Na oběd jsem měla koprovku♥ Mňamka :)...Odpoledne jsme jeli k babičce domů pro nějaké její věci a pak za ní do nemocnice :) Bylo s ní fajn :D Jsme pokecali :D... Domů jsme přijeli kolem půl šesté. A pak jsem šla na comp no :D... To byl tak můj den :)...

Samozřejmě to by nebyla Sobota, abych se nepohádala s matkou. Jak jinak že. No nic. Jdu lidi. Nevím co budu dělat. Ještě uvidím :)

Minulost? Neexistuje! Byla!

28. dubna 2012 v 19:45 | cincina |  Články na téma...

Je až neuvěřitelné, že mi za měsíc a dva dny bude 16 let. Představa, že žiju tak dlouho ( i když to není moc dlouhá doba :D ) mě trochu překvapuje. Nedokážu si představit, že budu třeba žít dalších 16 let. Proboha :D
Narodila jsem se a rodiče ze mě měli radost :) Čas nějak plynul. Nástup do školky. No, něco si ze školky pamatuju, ale moc toho není :D Vždycky jsem frajeřila, když jsem šla domů PO O :D
Nástup do školy. Těšila jsem se :) Kdybych věděla, co mě čeká na druhém stupni, tak bych si hodila mašli hned. První stupeň byl totiž celkem v pohodě :) Ale od druhého stupně se naše třída rozdělila na dvě party, které se mezi sebou vlastně skoro vůbec nebaví. A já tu druhou půlku lidí nesnáším, protože se do mě navážejí.
Další jakoby zlom byl to, že se moji rodiče rozvedli. Pak jsme se asi dva měsíce potom s mamkou odstěhovaly. Máti si našla přítele, kterého si vzala. Takže teďka je to můj otčím no :D
A pak... jsem poznala jednu blízkou osobu, která je sice ode mě daleko, ale dá se říct, že jsme sestry :)... no a jednou o prázdninách jsem poznala svou lásku :) ♥ Se kterou pak nastal rozchod. A právě teď jsme zase spolu. Asi ...
Teď jsem v devítce. Dalším bodem mého života byly přijímačky, které jsem zvládla a jsem přijatá na školu, na kterou jsem chtěla jít :)...
No a nedávno jsem poznala další skvělou osůbku♥ kterou považuju za svou druhou sestru :)
To byla moje minulost. Nenapsala jsem úplně všechno, protože kdybych měla popisovat celou moji minulost, tak bychom tu byli ještě zítra. Vybrala jsem to, co zažívám a co se mi tak stalo. Prostě škola, přátelé, láska a rodina. Takové ty základní věci.
Co se stalo, stalo se. Už s tím nic nenadělám.

Glee cast natočil už svoje 400. vystoupení :)

28. dubna 2012 v 18:59 | cincina |  Glee♥
Ano, ano :D Také tomu nemůžu uvěřit, ale opravdu! Glee už přezpívalo 400 písní :D Wow... a bude jich ještě víc! :D A každá písnička je napsaná na pingpongovém míčku :D


27.4.2012...Niekedy veci, ktoré povieme zo zlosti sú veci ktoré vždy chceme povedať...♥

27. dubna 2012 v 20:47 | cincina |  Píšu
Zdravím. Dnešní nadpis jsem zvolila proto, protože jsem naštvaná. Hned vám vysvětlím proč. A navíc ten nadpis absolutně vystihuje mě.

Dnešek ve škole byl takovej průměr. V matině byla trochu zábava...takový normál :) Ajina byla volná hoďka, učitelce se asi nechtělo nás učit, v Němčině jsme půl hodiny prokecali a pak jsme psali na slovíčka, v Dějáku jsme pěkně prosím psali na 2. Sv. Válku :D Fakt úžasné...sem se to učila dvakrát jak dement a odložil to... vezme nám sešity a my píšem písemku...no jeblo by mě. V Hudebce jsme se dívali na muzikál Chicago a v Infě byla nuda.

Důvod proč jsem naštvaná? Protože jsme dneska měli jít zapíjet přijímačky a nedokázali jsme se domluvit. Mělo nás jít sedm. Dvě kámošky si chtěly přivést svoje kluky a to se nelíbilo klukům ze třídy, co s náma měli jít. No a už to začalo. Jedné kámošce se udělalo blbě. Dva kluci se začali vymlouvat, že neví, jestli jdou a další dva nechtěli jít proto, protože šli kluci od těch dvou kámošek. A já už začala být nas*aná a proto jsem nikam nešla. Uvažovala jsem nad tím a kluci mají svým způsobem pravdu. Mělo to být zapíjení přijímaček a né, že si tam kámošky přivedou svoje kluky. To byla kravina. Takže tak no. Nevím, jestli tam ti kluci byli nebo ne, ale nakonec jsem teda nikam nešla. A to jsem se na to těšila no :)... Ale jako nebudu tam chodit, když tam nakonec mají být jenom tři lidi ne.

Pokud to bude vypadat takhle, tak nakonec se nedomluvíme ani na tu rozlučku :D No. Mizím na Výměnu manželek. Tak snad si užijete páteční večer víc jak já no. Čuste.

Diplom od Míši :)

27. dubna 2012 v 19:33 | cincina |  Píšu
Tákže tenhle diplomek mám od mého SBčka Míši♥ :) Děkuju :)...Je prostě dokonalej! ♥ :)


Hot or Not - Evanna Lynch♥ :)

27. dubna 2012 v 19:00 | cincina |  Hot or Not
Áááá :D Jedna z mých oblíbených postav z HP :)...Jasně jste zvolili, že je HOT a já nemůžu nic jiného než souhlasit, protože je opravdu krásná :) !


26.4.2012...Moje pocity k tebe sú také silné... Ale bojím sa ti to povedať...♥

26. dubna 2012 v 20:12 | cincina |  Píšu
Zdravím. Dnešní nadpis jsem zvolila z jednoho prostého důvodu. K jedné osobě tohle cítím, ale nějak se bojím to říct... nahlas? Já nevím. Prostě se bojím. Je to děsný.

No. Jinak dneska ve škole to bylo celkem fajn :) V matice jsme psali písemečku...no boží :D Pracovky jsme s holkama prokecaly... Literka byla fajn :)..sice nuda, ale s klukama to byla sranda :D... Chemie byla nudná... Zemák byl takový průměr..kecala jsem s holkama... a Občanka byla taková..nudná.

Oběd v jídelně byl dobrý :) Doma jsem byla ve dvě hoďky...do tří jsem pak byla na compu a pak jsem se šla učit do němčiny a do matiky. Potom jsem tam měla Přátelé♥... následovalo nějaké to umytí :D A pak jsem šla na compík.

No... dneska mám nějakou divnou náladu...já nevím... nemůžu si pomoct prostě. A víte co. Mizím na Ordinačku. Čuste.

Rivalové 14

26. dubna 2012 v 19:41 | cincina |  Rivalové
Užijte si tento dílek :)

***


Nakonec Tom do nemocnice dojel asi o hodinu později, než měl v plánu. Kráčel rychlým krokem do pokoje číslo 8. Ani neklepal. Otevřel dveře a Jorg už tam byl.
"Ahoj." Tom se pousmál.
"Ahoj. Tak jak bylo ve škole?"
"Děs. Hele, už mi pokládáš otázky stejného typu, na které se mě ptá matka."

25.4...Ááááá :D Vzali mě! :D

25. dubna 2012 v 20:14 | cincina |  Píšu
Zdravím :) Tákže na začátek se musím pochlubit, že mě přijali na tu školu, kam jsem opravdu chtěla jít a to je Obchodka, obor Ekonomické lyceum :D... na gympl mě nevzali, protože tam se hlásilo hodně lidí...ono to bylo ještě rozdělený podle jazyků.. byla jsem těsně pod čarou. Já si totiž zvolila první jazyk ajinu a tam šlo nejvíc lidí. Kdybych si jako první jazyk zvolila němčinu, tak s těma bodama co tam mám by mě vzali :)..Ale jsem ráda, za to Ekonomický lyceum! :D Tam jsem chtěla jít :)

No tak dál. Ve škole byla sranda jak s holkama, tak s těma mýma klukama :D... Jinak mě začíná s*át češtinářka...ale jakože fakt hodně. Matika, Ajina byly v pohodě...celkem nuda no :D...Pak čeják.. Jó to byla srandá :D Božé...ty čejáky jsou prostě nejvíc :D Děják byl suplovaný, takže fajn :D V těláku jsem necvičila, protože jsem si "jako" zapomněla tělák :DD A němčina byla fajn :D...

Odpolko jsem byla na compu, koukala se na Přátelé... a učila se do matiky :D... Toť vše dneska. Jdu koukat na První krok a najíst se. Čuste.

You are perfect to me♥

25. dubna 2012 v 19:31 | cincina |  Glee♥
:) Zvolila jsem tento nadpis, protože ON je pro mě dokonalý :)... Prostě... jak vám to přiblížit :D Miluju ho... když ho vidím, tak chytám zase ty svoje stavy :D Obdivuju ho :) Už pro to, co dokázal ♥ !


24.4.2012... Konečně je to za mnou :)...

24. dubna 2012 v 20:15 | cincina |  Píšu
Zdravím. Tákže lidi :D Stresovala jsem se asi...no na začátku dubna ještě pohodka... až tak dva týdny před přijímačkama :D No. To už se to nechutně rychle blížilo. No a dneska? Už je to za mnou. To je nejdřív stresu a pak ty dva dny jenom tak přejdou a je konec.

Ráno jsem vstávala zase o půl sedmé, jako vždycky. Nachystala se a ve čtvrt na devět jsem jela pěkně autíčkem :D Na obchodce jsem byla o půl deváté. Přesně na čas :D Přišla jsem tam do třídy a byla tam asi 15 minut, pak přišla úča... taková fajná :) Řekla nám to samé, co jsem slyšela asi už dvacetkrát :D A pak nám rozdala testy. Čeják mi přišel lehký...někdy až primitivní :D Potom byla zhruba půl hodiny pauza :D No a následovala matika :D No... jak to říct... jsou příklady, u kterých si jsem 100% jistá, že je mám dobře :D pak jsou tam některé u kterých nevím... ale myslím, že je mám dobře no :D a pak jsem si tři nebo čtyři tipla, protože jsem je nepochopila a nestihla jsem je.

Takže jsem zvědavá no :D Z Obchodky bych už to měla vědět zítra a z gymplu nejpozději do pátku. Všichni mi říkají, že mě přijmou na obě :D Tak jsem zvědavá...ale tak jako věřím si :D

Doma jsem byla ve dvanáct a o půl třetí jsem jela k babičce :) Jo jinak moje první jídlo bylo dneska ve dvanáct...jsem od nervů neměla hlad vůbec :D

A zítra škola :D Ale těším se na holky... zase budem probírat přijímačky a tak :D Jdu na Ordinačku. Čuste.

Diannka :) ♥

24. dubna 2012 v 19:54 | cincina |  Glee♥
Och♥ Je naprosto dokonalá :) Kdykoliv vidím někoho z Glee, tak se mi okamžitě vybaví jméno jeho postavy :D... Takže až Dianna bude hrát i v nějakém dalším seriálu nebo filmu, tak to prostě pro mě vždycky bude ta Quinn z Glee :)


23.4.2012...Chci zpátky časy, kdy bylo největší rozhodnutí jakou pastelku použít...♥

23. dubna 2012 v 20:30 | cincina |  Píšu
Zdravím :) No tak přesně. Tenhle čas bych někdy chtěla vrátit. Nemít žádné starosti, nestresovat se... jo... ale tohle už se nikdy nevrátí. No jo. Ale vzpomínáte si na tu chvíli, kdy jste si opravdu říkali: "Tak jakou pastelku použiju?" :) To byly časy...

No tak dál. Takže ráno jsem vstala a nachystala se no :D O půl deváté jsem už byla před gymplem a čekala na I. :) A zjistily jsme, že jsme spolu ve skupině :D Ach... boží :)... No. Začali jsme asi v 9:20 a trvalo to hoďku...ten čeják ani tak nebyl těžký :) pak jsme měli 15 minut přestávku :D... no a pak matika... to mi přišlo takový normální no :) Ale tak jako věřím si...snad mě přijmou :)... Končili jsme asi patnáct minut před dvanáctou :D...

Doma jsem byla kolem dvanácti... jela jsem tam i zpátky autíčkem :)... No a naobědvala jsem se :)... Byla jsem na compu, koukala na telku... a koukala jsem se ještě na nějaké ty úlohy do matiny :)... A pak jsem šla zase na compík. No a zítra jdu na Obchodku :D... Jsem zvědavá no. Držte mi palce :)

Jdu lidi. Čuste. Začínám si všímat, že mi nějak nepíšete komenty.

22.4.2012... Držte mi zítra palce :)

22. dubna 2012 v 20:11 | cincina |  Píšu
Zdravím. Takže jenom vás chci poprosit, abyste mi zítra a v úterý drželi palce. Protože to tak strašně rychle uteklo a přijímačky dělám už zítra a v úterý. Wow. Ten čas děsně rychle letí. Byl leden... to jsem si říkala, že je dost času :D... a najednou je duben. No potěš koště :D

Tákže dneska jsem se vzbudila zase v devět. Aspoň tak, protože kdybych vstala později, tak vím, že bych večer neusnula. Celej den jsem prozevlila doma. Psychicky jsem se připravovala na přijímačky no :D Ale jako i dneska jsem se ještě učila. Zítra dělám na Jazykový gympl a v úterý na Obchodku. Tak jsem zvědavá. Ale myslím, že bych to měla udělat :)...

No. Já se jdu dívat na Hlas lidi. Snad mě to trochu zabaví, abych nemusela pořád myslet jenom na ty přijímačky. Jsem na nervy, ale když to zvládnu, tak to pro mě bude dobrej pocit :) Budu vědět, že aspoň tohle jsem dokázala.