POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

Květen 2012

31.5.2012...Povec dievčaťu , že je krásna a nebude tomu veriť. Povedz jej, že je škaredá a zapamätá si to navždy...

31. května 2012 v 20:00 | cincina |  Píšu
Svatá pravda.


Na začátek jsem chtěla říct, že jsem přidala novou podrubriku Život Klingorových, což je jedna z mých nových povídek :) Je to kapitolovka. A v rubrice ►►POVÍDKY◄◄ jsou jednodílovky :) No. Chtěla jsem přidat Info k nové Drarry povídce, ale vynechala jsem tam jedno slovo v názvu rubriky a už se mi to celé po*ralo. Takže zítra to udělám znova. Doufám, že mi to půjde. Kvůli jenomu blbému slovu se mi to po*ralo celé... nepochopím. Chtěla jsem SL. udělat radost. Ale tak až zítra no. Navíc to moje napsané info se mi děsně moc líbilo... a neuložilo se mi. Budu ho muset udělat znova.

Ve škole byla dneska nuda. Opravdu nuda. My už tam prostě jenom přežíváme. Bavíme se sice spolu, ale přežíváme. Tenhle rok je celý takový divný. Nemůžu si pomoct.

Jdu se dívat na Ordinačku. Báj.

30.5.2012... Zase o rok starší ♥ :)

30. května 2012 v 20:32 | cincina |  Píšu
Takže je to tady :) Právě dneska jsem se narodila. Hah :D Dnešním dnem mi je 16 let. Nedokážu si představit, že mi za chvíli skončí dětství a budu dospělá... je to divný :D


Asi jste si všimli, že ráno v 8:01 tu přibyl jeden článek :D Právě Ennie, která mi věčně dělá layouty a nastavuje mi je, tak zná moje heslo na blog. Jí 100% věřím, takže vím, že by toho nezneužila. A jak jsem dneska najela na blog, tak mi normálně přejel mráz po zádech :D Takové překvápko si na mě nachystala :D... Ale to, co napsala je pravdivé a já s ní souhlasím. Mám jí neskutečně moc ráda :) ♥ A je neuvěřitelné, že už si spolu dopisujem přes dva roky... já to prostě nechápu :D Ale pokaždé si máme co říct :D I když je to absolutní krávovina, tak my si jí prostě řeknem :D... ♥ Takže ještě jednou strašně moc děkuju :)

Dnešek ve škole byl fajn :) Jak jsem si minulý rok stěžovala, že si na mě nikdo nevzpomněl, tak tenhle rok mi přáli skoro všichni :D Bylo to milý :) A i na fejsu mi hodně lidí napsalo na profil :D.... A jinak to ve škole uteklo celkem rychle... :) Mám jedničku ze slohovky :D Bájo :D...

Měla bych si dát véču, jenže vůbec nemám hlad... tak nevím no :D Ale mizím :) Pá...

Protože mi narozky vyšly na tak supiš den jako je středa, tak je pořádně oslavím až v sobotu :D ♥

Naya s Heather :)

30. května 2012 v 19:29 | cincina |  Glee♥
Prostě Britanna♥ :) Tenhle Glee pár mám taky ráda. Sice na Klaine to rozhodně nemá, ale i tak je to sladký :) Nejdřív kamarádky a pak zjistily, že se milují :) ♥


Sice to není fotka přímo z Glee, ale tak to nevadí :D

A tady Naya :) Je strašně krásná :)


Sixteen.

30. května 2012 v 8:01 | Ennie | DDLOVATOCZ.blog.cz |  ►►JÁ◄◄
Zdravím :D Využila jsem velkolepé situace kdy Týnka je ve škole a já mám v praxi odpolední abych Vám sem napsala pár řádků.
S Týnkou se známe přibližně dva roky.Je to úžasná kamarádka, má skvělé hlášky a je když se jí něco líbí, je pro to hrozně zapálená, to je i jeden z důvodů, že už si píšeme tak dlouho.Každá z nás jsme uplně jiná.Ale tak hrozně moc uplně, že byste nevěřili.
Víte, každá z nás bydlí na opačném konci republiky, ale i přes to si skvěle rozumíme.Jistě, pár hádek už bylo, zvlášť když má Týna svoje úžasné "náladičky", *že Týnuš*
Ještě s nikým jsem si po internetu nevydržela psát tak dlouho.Jsem za to, že jsme se poznaly hrozně moc vděčná.A teď k věci.
Týna má dneska narozeniny.Absolutně mě nezajímá jestli chce nebo nechce aby jste to věděli *pro mě za mně ten článek smaž až ho večer objevíš *.Já CHCI aby to všichni věděli, ona si to zaslouží.Ona je jedinečná.Je to naprostý originál, který si stojí za svým názorem.Chci aby veděla, že mi na ní záleží a nikdy bych ji nepodrazila.Fascinuje mě, jak dokáže bojovat za to, co má ráda ale i to, jak šíleně se nokáže naštvat.Ona jediná chápe co je pro mě životně důležité.Proto je tenhle článek ze srdce věnovaní JÍ.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

*Věřím, že po prázdninách se ti život od základů změní, změní se i tvůj pohled na svět a zvyžování možností.Bude to lepší než kdy dřív.Přeju ti to,hrozně moc.Věřím.*


Protože víš, jak moc jsem si tu písničku zamilovala:)♥

Drarry.Bill.Tom.George.Gustav.Glee.(Ty dva z Glee, já si prostě na ty jména nikdy nevzpomenu!)Adam.


Ennie | 30.5.2012 | For Chris

Ano, psala jsem to bez smajlíků, ale mojí exkluzivní náladu mám jako vždy :D:D

29.5.2012...Napíšem na tehlu ''chýbaš mi...'' A potom ti s ňou prij*bem aby si vedel ako veľmi to bolí !!...

29. května 2012 v 20:12 | cincina |  Píšu
Bylo by hustý to vyzkoušet no.

Dnešek byl fajn den :) Ráno jsem úplně nečekaně šla na testování z čejáku :D Měla jsem to hotové za patnáct minut :D... Takže jsem se ještě stihla vrátit do hodiny. Ale ty výsledky z toho čejáku jsou dobré :) Tak čeština je pohodička :) No a pak během druhé hoďky jsme šli na tu výstavu. S holkama byla sranda :)... No a pak jsme tam přijeli a ta výstava spočívala v tom, že jsme se rozdělili do skupin a dělali jsme tam nějaké úkoly a tak no. Zezačátku to celkem ušlo, ale pak už to byla celkem nuda. Jsem ráda, že od nás ze třídy jsme tam byli jenom čtyři lidi a zbytek osmáci a sedmáci :)... Pak jsme měli půl hodinový rozchod v centru, takže supiš :D To byla ještě větší sranda... ale po cestě zpátky :DDDD Bože to bylo!! :DD... ♥ Vrátili jsme se na poslední hoďku, kterou jsme měli volnou :)...no a ti co byli ve škole ( a že jich nebylo moc ) tak celý den nedělali nic :D Tak aspoň jsem neseděla ve škole a někde byla :D...

Takže tak. Odpoledne jsem se učila. A koukala na Přátelé a byla na compu. Pak jsem si ještě myla hlavu. Jsem tak hotová, že se těším až dneska zalehnu a budu spinkat. Chtělo by to se k někomu přitulit ;(...

28.5.2012...Potrebuješ tisícky komplimentov na to, aby si bol sebavedomý. No stačí jediná urážka na to, aby si o sebe začal pochybovať...♥

28. května 2012 v 20:19 | cincina |  Píšu
Jo to je pravda. Sice mi přátelé skládají komplimenty, ale i tak si myslím svoje. Navíc mě taky spousta lidí uráží... bolí to. Ale tak co s tím nadělám.


Zase jedno unuděné pondělí. Matika, Čeják - Nuda na entou :D... Sice v čejáku s klukama byla celkem sranda...ale bylo to divný...já nevím prostě. Jak debil jsem se včera učila do přírodky a zase jsme nepsali. To potěší. Zemák byl nudný.... Pak jsem se testovala z té matiky... no svůj výsledek říkat nebudu :D a protože to testování mělo trvat dvě hoďky, tak jsem si nevzala těláček... a nakonec jsem na něho byla, ale necvičila jsem :D

Na odpoledku jsem nešla :D... Ale příští pondělí už jdu no :D...... A protože jdu zítra na výstavu, tak jsem se učila jenom do ajiny, kterou máme první hoďku :)... Ej :D Fajné :D Já a tři lidi ze třídy, pár osmáků a sedmáků jdeme na výstavu, která se týká němčiny :D a protože se učíme německy, chováme se slušně a máme dobré známky, tak tam jdeme :D...Protože všichni němčináří tam nejdou...jdou tam jenom ti vybraní :D Takže fájn.

No a jdu se navečeřet. Ještě si stáhnu písničky a jdu :D...

Rivalové 18

28. května 2012 v 18:19 | cincina |  Rivalové
Další díleček :)

***


"Vždyť sténáš pod mými dotyky…" Znovu stiskl jeho bradavky a začal mu líbat krk. Tom nemohl nic říct. "Jo Tome… takhle se mi líbíš." Otřel se svým rozkrokem o jeho.

"Božee…" Vzdychl Tom. Nechtěl, ale tohle nešlo ovládnout.

Jorg se zašklebil. "Líbí se ti to. Mám pravdu?"

Sakra! Děsně se mi to líbí! Chtěl to zařvat, ale před Jorgem nemohl. Znamenalo by to, že mu podlehl. A on mu nechtěl podlehnout. Nechtěl a nesměl.


27.5.2012...PRIATEĽ je ten, ktorý pozná Tvoju minulosť, verí v Tvoju budúcnosť a má Ťa rád takého, aký si DNES...♥

27. května 2012 v 20:14 | cincina |  Píšu
Ano, ano :) U mě platí spíš Ne.... já nevím. Přijde mi, že jsem se změnila a taky mi to říká hodně lidí. Ale že by mě měli nějak radši mi nepřijde.


Dnešek jsem zevlila doma, protože máti mi šla něco vyřizovat ohledně narozek, tak jsem ji nechtěla stát za zadkem. Domlouvat se s někým na ven nemá cenu, takže jsem se o to ani nepokoušela. Ráno jsem byla na compu, koukala na Glee, učila se a tak... ještě jsem si dopisovala Čtenářský deník.

Myla jsem si hlavu dneska :)... A koukala se na Óčko :D a teď jsem na compu :D Nééé asi :D...

A teď už jdu na Hlas. Čuste

SL. mě prosí o Drarry :D Víš co? Já si vzpomněla, že nějaké moje nápady na Drarry jsem si zapsala na papír a ten jsem dneska našla :D Takže vymyslím název, udělám obrázek a začnu psát :)..


Rivalové 17

27. května 2012 v 19:53 | cincina |  Rivalové
S dílkama jsem tady o něco pozadu. Na TWC blogu byl dneska zveřejněný 25. díl :D

***


Jumpin' out the Windows , Movin' on, groovin' on… Tom se s leknutím probudil. Kdo mu to může volat? Neznámé číslo.

"Ano? Trumper."


Chrisova oslava 22.narozenin :)

27. května 2012 v 19:16 | cincina |  Glee♥
Chris měl oslavu narozenin 25.5., ale narozeniny má až dnes 27.5. :) Tímto mu přeji všechno nejlepší :) Hodně úspěchů, hlavně lásky, zdraví a štěstí :)... Za ty roky v Glee nehorázně zkrásněl ♥ Wow... a už je mu 22 :) Krásný věk :)

Na oslavě byl i Darren a Max :)

Pár fotek z oslavy :) Zdroj.


Více fotek v CČ.

26.5.2012...Úprimnosť je DRAHÝ dar, ktorý od lacných ľudí nemôžeš nikdy čakať...♥

26. května 2012 v 20:26 | cincina |  Píšu
Jo, tohle je pravda. Lidi jsou v dnešní době hnusní, takže upřímnost čekám jen od těch některých u kterých vím, že ke mě upřímní opravdu jsou. Já to poznám :)


Co dneska. Pěkně jsem se vyspinkala. Koukala jsem na Glee♥...jak dneska na Prima Love, tak i na netu :) Na obídek rybka :D... Televize, compík, psaní povídky, cvičení, čtení, Óčko :D... Takhle se dá popsat dnešní můj den. Válela jsem se doma, protože jsem neměla s kým jít ven. Štve mě, že kámošky mají kluky, kteří bydlí kousek od nich. Jenom já musím mít svoji lásku na Slovensku. Do pi*e.

Už jsem po večeři... nevím co budu dělat. Asi si budu číst. Nebo si pustím nahranou Partičku. A nebo napíšu povídku?... Nevím ještě. Ale mizím. Čuste.

Incestík.

26. května 2012 v 19:27 | cincina |  Články na téma...
Obrázek sem vkládat nebudu. Nemohla jsem najít žádný vhodný.
No. Snad vám nemusím vysvětlovat, co to je Incest.
Co si o tom myslím? Abych vám pravdu řekla, tak já bych jim nebránila. Sice se to někomu může zdát nechutné a osobně já bych si nedokázala představit, že bych se třeba líbala s tátou, ale proč jim bránit? Když je člověk zamilovaný, tak by se mu nemělo bránit. Tak proč bránit jim, když jsou zamilovaní?...
Co je dneska jiné, je automaticky divné. A tohle mě v dnešní době nehorázně štve. To je to samé, jako když je někdo homosexuál. Taky je nechutný, když se dva kluci, nebo dvě holky líbají? Já si myslím, že ne. Ale není to Incest...
Ale stejně se Incest nevyskytuje bůhvíjak často. Aspoň co já tak pozoruju. Najde se pár velkých kauz a tak, ale to třeba byly ty oběti nuceny. Ale když jsou oba dva do sebe zamilovaní, tak co chcete dělat? Zavřít je? Oddělit od sebe dvě milující se osoby?...
Co byste udělali vy?

Hot or Not - Mark Salling♥ :)

26. května 2012 v 18:49 | cincina |  Hot or Not
Zajímalo by mě, který šupák dal NOT :D...Ale jako v pohodě :) Beru, že každý ma svůj názor :) Mě ale přijde Mark jako jednoznačně sexy muž ♥ A jsem ráda, že devět lidí mu dalo HOT, protože on je HOT! :) ♥


25.5.2012...Pocit osamelosti nie je taký bolestivý preto, že sme sami aj v tých najťažších chvíľach, ale preto, že osamelosť nám nedovolí ani v tých najťažších chvíľach pripútať sa k osobe, s ktorou chceme byť najviac...♥

25. května 2012 v 20:40 | cincina |  Píšu
Konečně pátek ♥
Kdybych věděla, co v té škole dneska bude, tak bych byla doma. Skoro všichni kluci ze třídy hráli fotbal, takže nás tam bylo 12. Učili jsme se jenom první hodinu, což byla matika. Pak těch zbývajících pět hodin jsme buď měli volných a nebo se dívali na film. Takže jsem klidně mohla být doma.

Odpolko jsem se dívala na Přátelé, které jsem si včera nahrála :D Pak jsem byla na compu... a pak se zase dívala na Přátelé, které vysílali dneska :).. A přemýšlela jsem, že takové přátelé bych taky chtěla :) Patřit do takové party... :) Jako já do jedné party ve třídě patřím, ale není to takové... nevím, jak vám to mám vysvětlit no :D

No nic lidi. Jdu se koukat na Výměnu manželek. Čuste.

Boty Bradavických kolejí ♥

25. května 2012 v 19:33 | cincina |  HP♥
Ó Bože ♥ Tohle mi děláš schválně ♥ Chci vám ukázat tyhle parádní botičky.

Nebelvírské :) Jsou pěkné, ale takové červené bych si já osobně asi nekoupila :)

Další botičky v CČ. Fakt se doporučuju podívat :)

24.5.2012...Niekedy ľudom odpustíš len preto, že ich chceš aj ďalej mať vo svojom živote...

24. května 2012 v 20:05 | cincina |  Píšu
Stává se. Já to díkybohu ještě nemusela udělat...nebo možná jo. Hej nevím.

Dneska jsem nebyla ve škole :) Ale stejně jsem vstávala o půl sedmé. K doktorce jsme dorazily o půl osmé a na řadu jsem přišla až v deset. To potěší no :D...Napsala mi dva krémy, doporučila mi co a jak a šla jsem. No s máti jsme se po cestě domů stavili v obchodě a já si koupila tašku ve které budu nosit učení na SŠ :) a pak plátěné tříčtvrťáky :)...

No. Pak odpoledne jsem jela k babičce :)... A doma se pak učila matiku, ajinu a němčinu. No :D Matiku píšu i teď. Kámoš mi říkal, že se dneska učili jenom první hoďku a zbylých pět měli volno...a to testování měli z čejáku. Čeják je pohodička :)... Takže jsem ráda, že jsem ve škole nebyla, protože bych tam zbytečně tvrdla těch pět hodin :D Pokud nepočítám to testování.... nechám se z čejáku otestovat příští týden :)...

Mám hlad děcka :D Takže si jdu udělat véču. Ještě si schovám tu matiku do tašky :D... A jdu no. Tak čuste. Zítra toho přidám víc, protože je PÁTEK ♥

23.5.2012...Odpouštění je větším důkazem lásky než žárlivost...♥

23. května 2012 v 20:12 | cincina |  Píšu
Ne asi. Žárlivost je svině... ale k životu prostě patří.
Dnešek byl v pohodě :)... Ráno jsme se učili první dvě hodiny. Což byla matika s ajinou. Pak třetí a čtvrtou hoďku jsme se testovali. My to vlastně stihli za hoďku a tu druhou hoďku jsme měli na compech volno :D... Vím procentuální výsledky, ale nevím, kde jsem třeba měla chybu :D... V základní obtížnosti jsem měla 100% a v té těžší variantě 69%. Ono to je podle toho základu :D Když odpovídáte dobře v té základní části, tak automaticky naskočí buď těžší, nebo lehčí varianta. Takže super. Jsem jediná, kdo má ze základu 100% :D BOREC :D Z té těžší varianty jsou děcka, která mají o dvě, o tři procenta víc :) Ale i tak jsem chytrá :D... Tak ajina je lehká že :)... Pak jsme byli spojení. To jsem prokecala s holkama a s páru klukama celou hoďku. A poslední hoďka byla bombová :D... Byli jsme zase spojení :D A byli jsme ve třídě sami. Přišla tam úča, že prej pro někoho zajde, ale nikdo tam nepřišel. Zapojili jsme tajně noťas a pustili si film :D My máme ve třídě projektovou tabuli. Hej kdyby někdo přišel, tak průser jak něco...ale pohodka :D A my vždycky končíme ve 13:30 ne :D Rozhodli jsme se, že není na škodu odejít dřív :D Takže jsme se ve 13:20 sebrali a šli na oběd :D My nemůžeme chodit na oběd dřív než po šestý hodině...ale tak co :D 10 minut nikoho nezabije ne :D O půl druhé jsem vycházela ze školy :D A za 10 minut jsem byla doma :D Fájn :D Takže dnešek byl dobrej den :D

Ještě to tam ten měsíc a týden doklepat a pak konečně KONEC! :D Devět let na ZŠ za mnou :D

A zítra nejdu do školy :D Jdu s mamkou k doktorce. Jdu se tam přihlásit jako nový pacient... doufám, že tam nebudu čekat moc dlouho. To znamená, že se zítra nebudu testovat z čejáku :D Možná, že kdybych to tak nějak stíhala že bych se mohla přijít otestovat pátou a šestou hoďku.... ale mi se asi nebude chtít :D... Však stejně náhradní termíny jsou tak co :D...

No. Jdu si udělat véču. Už nedávají První krok :(... Takže se budu dívat na ten film, co je dneska na Nově :D... Ta pohádka no :D... Nejspíš se budu dívat no :D...

Rivalové 16

23. května 2012 v 18:54 | cincina |  Rivalové
Tak já doufám, že se vám tenhle díl bude líbit :)


Druhý den Tom opět dorazil za Billem na návštěvu. Vešel do pokoje a tam opět seděl Jorg. "Ahoj." Pozdravil tiše.
"Ahoj."

"Tak… chtěl si mi povědět nějaký návrh ne?"

"Jo chtěl. No a tak. Půjdeme se třeba projít ven nebo tak?"

Tom nevěděl, jestli má jít. Jorg to vycítil a chytil ho za paži. Oba dva současně vydechli a podívali se na Jorgovu ruku, která svírala Tomovu paži. Tom se mu vyvlékl ze sevření a sklopil hlavu, ale následně ucítil na bradě ruku, která mu hlavu opět zvedla.

"Tak co Tome? Odpovíš mi?"

"Já nevím Jorgu."

"Co nevíš?"

"Jestli je dobrý nápad někam chodit."

"Ale to víš, že je." Usmál se Jorg. "Aspoň ti budu moct říct svůj návrh."

"Tak dobře."

22.5.2012...Alkohol je metla lidstva, ale zametat je třeba denně...

22. května 2012 v 20:09 | cincina |  Píšu
Jó dala bych si pivečko s cigaretkou.

Dnešek ušel. Ono ráno se mi zase nechtělo vstávat. První hodina byla jako vždy strašně nudná...sem myslela, že umřu. Druhou hoďku jsme psali písemku :D Věděli jsme otázky...béčkaři nám tajně ukradli písemku..a obě skupiny :D Takže fájn. Pak byla výtvarka :) To je jediný předmět, kde můžu kreslit třeba i homosexualitu. Opravdu. Máme kreslit, co si představujeme pod pojmem láska :) Takže jsem se do toho pustila no :D... Čeják byl nudný...pak spojená hoďka...nudá..a o poslední hoďce jsem myslela, že umřu.

Včera jsem si nahrála Hlas - vyřazování a Partičku. Takže jsem se odpolko koukla na Hlas - vyřazování. No. Úkolek do ajinky jsem udělala a nachystala si věci. Zítra se asi učíme jenom dvě hoďky, takže fájn no.

Mizím na Ordinačku, čuste.

Chris s Markem :)

22. května 2012 v 19:36 | cincina |  Glee♥
Slaďouši ♥... To je neskutečný :) Chris se úplně změnil, ale Mark mi přijde pořád stejný :)... Jenom měl to číro, teď ho zase nemá :D