POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

Červen 2012

30.6.2012... Horko ;))

30. června 2012 v 21:16 | cincina |  Píšu
Dneska prý padl teplotní rekord. Nejteplejší začátek prázdnin za 107 let ;)) Zvláštní...


Dneska bylo počasí na koupání. Nemohla jsem najít spodní díl plavek :D..Ale i kdybych ho našla, tak bychom na bazén nešli, protože jsme jeli za babičkou ;)) Bylo fajně. V autě sice horko, ale za jízdy foukal příjemný vítr, takže to bylo fajn ;)) U babičky bylo dobře ;)) Pokecali jsme a tak no.

Po cestě zpátky jsme zajeli do Kauflandu ;)) Zase jídlo na týden :DD A ještě jsem se s máti stavila do Kik, kde jsem si koupila tílko a plavky ;))... Ale i tak zítra na bazén nejdeme, protože jedeme do Glóbusu utratit ty kupóny, které jsem získala včera :DD Ale tak vezmu si to tílečko a opálím se i tak ;)) Schválně jsem si dneska sedla na slunko v bufíku a chytla jsem trošku hnědou ;)) Mám opálený náramek na ruce :D

No. Jsem po večeři. A ještě si chci umýt vlasy. Takže čuste.

29.6.2012...Když se člověk musí loučit, až tehdy si uvědomí, jak moc má rád…♥

29. června 2012 v 20:31 | cincina |  Píšu
Ano lidi. Už je to tak ;)) S holkama jsem se loučila těžce no. Je pravda, že jsou takové a makové, ale devět let je devět let a je mám neskutečně moc ráda ♥ ;))

Dnešek byl super den :) Ráno pro mě přišla I. a šly jsme koupit bonboniéru učitelce ;)) Ve škole to fakt uteklo rychle. Třídní měla proslov, rozdala nám vysvědčení a pak jsme se už jenom loučili ;)) Nejdřív jsme šly za učitelkama a ty nás objaly ;)) To bylo zvláštní. Najednou už jakoby to nebyly moje učitelky, ale kamarádky se kterýma se běžně objímám. A objala jsem i učitele na dějepis :D To bylo skvělý ;)) Ten mi bude chybět společně s dalšíma učitelkama že ;))... ♥

Pak přišla neplánovaná akce. A jak je známo neplánované akce bývají nejlepší :D...A taky že jo. Jela jsem s holkama do Globusu :D Tam jsme dostali kupóny za známky :D a pak i párky...všechno za známky :D... No a fotily jsme se jak o život :D..Pak jsem šla domů a I. šla se mnou. Vyvenčily jsme Lali a pak šly na zastávku, kde jsme měli spicha s holkama, protože ony byly u jedné z nich doma no :D Jsme se upravily, převlíkly a tak no :D... No a šly jsme do šopinku a tam jsme se taky fotili jak o život :D Bylo to fájn ♥♥♥♥

Takže jsem byla pryč od půl osmé, pak asi na patnáct minut doma a domů jsem došla o půl třetí :D Dala jsem si obídek a pak ve čtyři jsem se jela fotit na fotky na Blesk pas ;)) Už je mám a v pondělí jdem vyřizovat, takže fájn ;))

No a teď jsem tady ;)) Ale už mizím, takže se mějte a užijte si dnešek! ;)) Jo, jinak já měla na vysvědčení samé jedničky :D a vy? ;))

Rivalové 20

29. června 2012 v 19:46 | cincina |  Rivalové

Tenhle díl jsem psala nějak v dubnu po přijímačkách :D... Teď jsem někde u 29. dílu ;)) Začnu to sem vkládat častěji ;))


"Tak to je super. A na co půjdeme?"

Tom se pousmál. " Mám chuť na nějaký krvák. Chci se bát."

Jorg se také pousmál. "Ok. Tak něco vyber." A podal mu do ruky program.

"Hmmm… tak co tu máme…" Tom si vzal nabízený leták a už listoval. "Hele! SAW! Na to půjdeme!"

Hot or Not - Pink ;))

29. června 2012 v 19:08 | cincina |  Hot or Not
No tak Pink je jasná že :D HOT ;)) ♥ A ti tři co jí dali NOT měli asi zakalenou mysl :D


28.6.2012...Na lásku potrebujeme iba čas...♥

28. června 2012 v 20:16 | cincina |  Píšu
To je pravda ;)) Nic se nemá uspěchat.


Dnešek byl fajn, ale i na hovno. Tak ve škole jenom čtyři hodinky ;)) Bájo. Ale vleklo se to jak něco. Byl totiž sportovní den. Každý rok byli na disciplínách deváťáci, teď si zase učitelky něco vymyslely. Ale stejně jsme byli na disciplínách :DD Pak jsme se ulívali ve škole, pomáhali se stěhováním...a tak no :D

Doma jsem si udělala obídek ;)) Brambory se smažákem ;)) Odpolko jsme se jeli podívat na ty pasy. No a potřebuju fotky, takže si vezmu fotky z občanky a v pondělí tam pojedem a nechám si udělat ten rychlý pas, abychom ještě v červenci mohli letět k moři ;)) Nevím proč, ale prostě nechci k moři letět v srpnu. Přijde mi to divné..nemůžu si pomoct ;))

No a zítra je konečně ten den na který čekám snad celej rok :D..Je pravda, že možná u holek uroním slzičku, ale jinak čusík :D... Známky mám dobré, takže jsem v klidu ;)) A teď si jdu udělat jídlo jinak padnu hlady. Mějte se.

F.R.I.E.N.D.S.

28. června 2012 v 19:30 | cincina |  Co mě zaujalo a co se děje
Tenhle seriál miluju ;)) První díl jsem viděla na Primě, když ještě nebyly ty hodinové zprávy a Přátelé vždycky vysílali o půl osmé ;)) To mi bylo 10? 11? To už fakt nevím.

Miluju všechny ty herce. Rossovu slušnost :D, Chandlerovo vtipkování :D, Joyeovo: Jak to jde? :D...Monika je ujetá :D, Rachel je ujetá zase jinak :D a Phoebe je naprosto střelená ;))... ♥ Tenhle seriál patří k mým nejoblíbenějším seriálům ;))Joey mě rozsekává :DDD

26.6. + 27.6.2012...S kým si...Taký si...

27. června 2012 v 20:05 | cincina |  Píšu
Ne asi ;)) Držím se lidí, které mám ráda.

Takže shrnu poslední dva dny. Včera jsem byla doma, protože mi nebylo dobře. Stejně ve škole kulové dělali. Šli na nějakou akci, kde chodíme každej rok, takže já ji znám. A stejně tam ani půlka lidí nepřišla tak co. Takže jsem byla doma a válela si šunky :D... Ale ne. Pak jsem ještě uklízela u sebe v pokoji a byla s pejskem venku ;))... Byla jsem na compu a tak no. Na oběd jsem měla koprovku ♥ ;))

No a dneska už jsem šla do školy. Ale bylo tam fajn ;)) Seděli jsme tam pět hodin a mastili jsme karty :D A zase jsme nerozlišovali přestávky od hodin ;)) Sranda prostě :D... A navíc nás bylo málo, takže fajn :D

Máti odpoledne zjistila, že 4.5.2012 mi prošel pas :D No to je skvělé opravdu. Takže zítra nebo asi v pátek si jdu udělat nový. A pokud teda pojedem tyhle prázky k moři, což doufám, že jo, tak mi máti doplatí částku na to, aby byl hotový nějak za dva týdny..nebo za týden. Teď nevím jak to je.

A mizím. Myslím, že dneska tam je Farma, ne? :D

Animace z From The Rough ;))

26. června 2012 v 19:56 | cincina |  HP♥
Tohle je animace z Tomova nového filmu, který by měl mít u nás premiéru nejspíš na podzim ;)) Už teď vím, že na ten film půjdu do kina a ta animka je božská ♥


25.6.2012...Často sa nám stáva, že túžime po tom, čo je pre nás nedosiahnuteľné...

25. června 2012 v 20:19 | cincina |  Píšu
Ne asi. V jednom kuse.

Dneska jsem byla doma. Zaprvé mi nebylo dobře a zadruhé jsme něco jeli vyřizovat. Týkalo se to babičky no. Takže dopoledne uteklo fakt rychle :D Na oběd byla koprovka♥ Mňám ;))...

No a kolem jedný hodiny jsme vyrazili ;)) Dneska škola končila v jednu, takže ke mě přišla ještě I. a řekla mi pár novinek no. A ještě jsem jí vracela deštník :D Takže tak no. Ve škole zase mají zmatky tvl. Na hlavu to tam je. A jsem ráda, že jsem dneska nebyla a že nejdu ani zítra. Nemusím vidět některé držky :D A taky stejně nic neděláme. Sice když jsme třeba hráli ty karty, tak byla sranda..ale i tak no... stejně to za chvíli skončí a 20 let se neuvidíme. A zítra je nějaká akcička, na kterou nikdo nejde, protože někdo bude třídit učebky, někdo bude stěhovat a I. mi říkala, že jich tam prej už je hodně. Takže bych tam asi ani nemohla být s nima. A mi se tam samotné nechce. A stejně mi není dobře, takže aspoň budu doma a pořádně se vyspím.

Mizím na Farmu. Čuste.

Neoficiální HP kniha vaření ;))

25. června 2012 v 19:21 | cincina |  HP♥
Tu knihu chci! Ale okamžitě :DD Tu si asi budu přát k Vánocům nebo nevím prostě :D


23.6. + 24.6.2012...Kdyby šlo srdce utopit abych nic necítila možná by bylo líp...

24. června 2012 v 20:11 | cincina |  Píšu
Jo, přesně tohle si říkám...


Tákže včera jsem koukala na Glee♥ a odpoledne jsem byla s taťkou ;)) Bylo to fajn. Přišla jsem k němu domů, dal mi najíst :DD A povídali jsme si. Probrali jsme snad všechno :DD... A prostě mi bylo dobře ;))

Dneska jsem zevlila doma. Zase bylo nechutné horko :D Uklízela jsem si v pokoji, čuměla na Glee♥ a byla na compu ;)) Taky jsem si nabarvila hlavu ;)) Na černo :D...Jaké překvapení že.

No a teďka si jdu udělat něco na jídlo a koukat na Farmu. Jsem zvědavá co to bude.

Tom s Emmou ;))

24. června 2012 v 19:39 | cincina |  HP♥
Jsou krásní ;)) Musím uznat, že spolu by jim to slušelo. Ale prostě přes pár Dramione ( Draco + Hermiona ) se nepřenesu nikdy :D... Ale i tak jsou dokonalí oba dva ;))


Emma má to štěstí, že je ten typ holky, které sluší krátké i dlouhé vlasy ;))


Struck by Lightning ;))

23. června 2012 v 19:54 | cincina |  Glee♥
Našla jsem obálku k novému filmu Chrise ;)) Je naprosto úžasná a na ten film se rozhodně podívám ;))


22.6.2012...Radosť, ktorá nie je zdieľaná, zomiera mladá...

22. června 2012 v 21:02 | cincina |  Píšu
To je pravda... už tolikrát se mi to stalo.

Dnešek byl fajn :D Ráno pro mě zase přišla I. a vyrazily jsme do školy :D V první hodině jsme hráli hru zase ve skupince jako včera ;)) Bylo to fajn ;)) A pak další čtyři hodiny jsme mastili karty :D Ale zase bez přestávky :D Ani na záchod jsme nechodili :D Jó to bylo fajn :D... A udělali jsme dvě skupinky a radili jsme si mezi sebou, tajně jsme si měnili karty a pak jsme jeli bombyyy :D Bože to bylo strašně moc fajn ;))...

Původně jsem nechtěla jít do školy, ale protože jsme měli pět hodin tak jsem šla :D... Někteří co měli mít pět hodin tam zůstali i tu šestou hoďku a ještě mastili karty :D Ale já s I. jsme šly domů :D...

Doma jsem si pak udělala obídek :D... A zevlivla doma. Celé odpoledne totiž pršelo. Právě teď si píšu s láskou♥...A mizím, tak čuste.

Hot or Not - Carly Rae Jepsen

22. června 2012 v 18:20 | cincina |  Hot or Not
Carly je krásná ;)) Takže se ani nedivím, že nemá ani jeden NOT. Je totálně HOT! ;))


21.6.2012...Odejde člověk všechno se změní to co bylo před tím teď už není...♥

21. června 2012 v 20:14 | cincina |  Píšu
To je pravda...


Dnešek byl celkem v poho den. Ráno pro mě přišla kámoška ;)) A v matině jsme hráli hru :D To mě překvapilo, protože tohle úča třeba minulý rok myslím nedělala :D... V pracovkách jsme kopali a sázeli kytky..bože :D.. A pak jsme tři hodiny mastili karty :DD Áááá to bylo fajn :DDDD... No a během šesté hoďky nás učitel pustil na oběd, takže jsem byla doma zase dřív... takže fájn :D

No... máti dneska byla na té mojí budoucí střední škole na schůzkách :D Bylo to pro rodiče, proto jsem tam nešla...kdybych mohla, tak tam jdu :D... No a myslím si, že to bude fajn ;)) Musí to být fajn! ;))...

A mizím. Na Ordinačku a na Helenu.

Nesahat! :D

21. června 2012 v 19:43 | cincina |  TH♥
Jo přesně takhle! ;)) Nesahat :D Jsou moji :D

-Nesahat! Moji manželé mrcho!- :DDDD


Blaine se naštval :D

21. června 2012 v 15:29 | cincina |  Glee♥
Tak tohle mě zabilo :DDDDD To je úplně roztomilé ♥ Ten Blainův výraz :D...Kurt radši nic neříká :D..A jak se Blaine vzteká :DDD... No nemůžu prostě :DDDD

-OMG Kurte, podívej se na velikost toho koláčku. Já chci ten koláček. Dostanu ho, je můj, je...ta mrcha právě koupila můj koláček.-
20.6.2012...Utekať, neriešiť problémy a nechať ich tam? Aj tak budú čakať na Tvoj návrat..

20. června 2012 v 20:14 | cincina |  Píšu
Asi tak. Tak to je radši vyřeším hned, než abych se k nim pak musela vracet.

Dneska bylo fakt zbytečné do té školy chodit. Bylo nás málo, ostatní třídy jely na výlet a jenom my jak dementi byli ve škole. Byl sportovní den a ještě děcka bulaly. Takže jsme byli spojeni s béčkem. Neučili jsme se. Chápete to? :DD Šest hodin jsme nic nedělali. Tak jako čuměli jsme na film, byli na compech, ale jinak nic.

Aspoň nás úča pustila dřív na oběd. Doma jsem byla dřív... fajn :D

Zítra odevzdáváme učebky. Takže zase nebudem nic dělat. Stejně tam bude nuda. Už to vidím. Párkrát se zasmějem a pak nuda.

No. Nevím na co se budu koukat. Uvažuju o Will a Grace. Ale nevím. Mizím lidi. Je nechutné horko, ale i přesto si ho užijte :DD

1. rok bez HP...

20. června 2012 v 15:47 | cincina |  HP♥
Wow. To ani není možný. Prostě rok 2012 je první rok bez Harryho Pottera. Pokud jste to nepochopili, je to myšleno tak, že tento rok už se HP nenatáčí, protože skončil.