POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

Červenec 2012

Moje Drarry plocha ;))

31. července 2012 v 19:19 | cincina |  Píšu
Tákže mooooc se mi líbila ta Drarry plocha předtím a byla opravdu dokonalá :)) Ale už jsem si říkala, že by se šikla nějaká nová, abych to trochu změnila :))... Tu plochu předtím jsem tam měla asi půl roku...:D No a našla jsem tuhle nádhernou, dokonalou ;))... ♥ Jsem zvědavá, jak dlouho ji tam budu mít ;))
Musíme byť veľmi smelí, aby sme sa odvážili byť samými sebou...

31. července 2012 v 11:33 | cincina |  Píšu
Ano, přesně tak. Já se snažím být sama sebou a myslím si, že se mi to úspěšně daří. Říkám to, co si myslím a nenechám si svůj názor změnit. Ale na světě je spousta falešných lidí, takže je těžké rozeznat, kdo je sám sebou a kdo ne.

V neděli se toho moc nedělo. Koukala jsem se na Glee, matka na mě pyskovala a já se naštvala. Pak jsem se dívala i na olympijské hry :)) A víte, co mě štve? Že ze šesti našich tenistů, kteří hrají dvouhry, zůstala už jenom Kvitová. Jakto, že vypadli Berdych, Štěpánek a Šafářová?... To jsou jedni z nejznámějších a nejlepších tenistů, společně s Kvitovou samozřejmě. Ale tak i to se stává. I když vypadli, tak pro mě jsou pořád nejlepší :)) A hlavně jsem teda zvědavá na čtyřhry a pak na ten mix, kdy hrají čtyřhru společně Kvitová a Štěpánek :)) Moc jim fandím. Tenis totiž patří k mým nejoblíbenějším sportům :))

A včera bylo pondělí. Trochu se ztrácím a někdy se musím podívat do mobilu, co je vlastně za den. Ale jako ještě v tom mám přehled :D No co psát. Opět jsem si potvrdila jednu věc, kterou už vím a to, že v tomhle paneláku bydlí samí kre*éni. Tak mě na*ral ten dement co bydlí nademnou a ještě ti lidi okolo něho. Prostě celej barák. Dopoledne tam dělají bordel, pak tam někdo po sobě řve přes okna, pak mi něco přistane zvenku na parapetu. Byla to červená bábovička a v ní dvě mrtvé mouchy. To už jsem se na*rala a prostě jí vší silou hodila z okna. Tak ze čtvrtého patra byla rychle dole že :D... No a úplně to vydalo ránu a lidi se venku dívali, že co to je ne. Ale mi to bylo jedno. Pak když pořád tam někdo dělal bordel, tak jsem začala třískat do topení a řvát, že jsou ču*áci. No a u toho všeho jsem sledovala basket, který jsme bohužel prohráli. No na oběd jsem si ohřála koprovku z neděle. Pak jsem si myslela, že se půjdem podívat do té charity, ale nakonec ne, tak jsem šla ven s Lali. No a když přišla matka z práce, tak jsem jí to všechno řekla a otčím tam na ně byl zvonit a stejně to nepomohlo, tak vzali Lali a šli s ní ven a já mezitím rozbouřila panelák :D Začala jsem dělat nehorázný bordel. VOLUME 100♥ :D Až se ti nademnou vykláněli z oken. To mi říkala máti, že je viděla a že na ně začala řvát a nadávat jim :D...

Teď je zatím klid. Hlavně to nezakřiknout.

OH 2012 ;))

30. července 2012 v 19:30 | cincina |  HP♥
Tento rok je Olympiáda v Londýně ;)) Těšila jsem se na to a zahajovací ceremoniál jsem chtěla vidět. Jenže OUHA! nastal problém. Moje máti. Ta mi začala po deseti minutách do toho brblat, že je to nuda a pak mi to prostě přepla. Neměla jsem sílu se s ní pořád hádat. Ale kdybych věděla, že tam bude Voldy, tak ovladač nedám z ruky :D

Ale na netu je tolik článků, že vlastně vím, co se tam dělo :))

Tradiční zahajovací formuli pronesla královna Alžběta II. a oheň zapálilo sedm britských sportovců. Dále se tam objevila spousta slavných osobností. Například Kenneth Branagh ( Lockheart ). Začátek se točil okolo historie Velké Británie a království. K historii VB určitě patří William Shakespeare. Z jeho díla Bouře předčítal právě Kenneth. Také byl u toho, když byly vyzdviženy rozžhavené olympijské kruhy :))


Více v CČ.


Chrisova kniha - The Land of Stories ;))

29. července 2012 v 19:08 | cincina |  Glee♥
O téhle knize jsem se chtěla zmínit, ale nějak jsem na to zapomínala. Ale dneska už to tu mám nachystané ;)) Tuhle knihu Chris ( mám tendenci říkat mu Kurt :D ) vydal v tomhle roce ;)) No, já už ji viděla i v českých internetových obchodech, ale nevím, jestli to byl originál, nebo už český překlad, ale tu knihu si od něj chci určitě koupit :)

Obálka knihy v CČ.

Je mi fajn, len proste nie som šťastná.

29. července 2012 v 10:29 | cincina |  Píšu
Tohle bývá můj momentální pocit. I když je pravda, že se nedá říct, že mi je fajn ;)) Už poslední dva roky nic není fajn. Chci zachovat kouzlo tohoto citátu a proto jsem k němu nenapsala datum. Je pravda, že každý citát má své kouzlo, ale tenhle citát je jeden z těch nejpravdivějších, který se týká mě. I když je pravda, že hodně jich na mě sedí ;))

Takže začnu pátkem. Ráno jsem vstala v sedm a začala svůj maraton :D Myslete si o mě co chcete, ale když jde o mé milované seriály, jdu přes mrtvoly :D Takže jsem na compu skoukla pondělní díl Přátel, který mi matka "omylem" smazala. Beztak to udělala schválně. No a pak v telce jsem se dokoukala na ty nahrané, což bylo úterý, středa a čtvrtek. Ty díly ještě předtím jsem skoukávala už ve čtvrtek :D A pak jsem šla ven s Lejdynkou ;)) No. Přišly jsme domů, udělala jsem si nějakou snídani. Snídala jsem o půl dvanácté... dobrý ne :D No a chtěla jsem se vrhnout na Glee. Koukám a koukám a zjišťuju, že se mi to nahrálo na Nově a ne na Prima Love! A přitom jsem to ještě asi třikrát před odjezdem kontrolovala v nastavení. Takže jsem zasedla ke compu a podívala se na ty čtyři díly s českýma titulkama na moji stránce, která je prostě boží! :D... Jsem ráda, že ta stránka je, protože můžu vidět jakýkoliv díl Glee, kdykoliv chci. Jenom škoda teda, že to není dabované, ale s titulkama. Ale tak to mi až tak nevadí, já čtu rychle :D Ale zase by mě zajímalo, jestli v tom jednom díle opravdu řekl Puck slovo seru a nebo ho nahradil něčím jiným ten dabér :D... Uáá :D Jebe mi :D Zas odstavec toto. Jsem zvědavá jestli to někdo přečte :D

No a včera byla sobota. Já byla u babičky. A už by měla jít do nějaké té charity, kde pak počká, až se uvolní místo v domově důchodců ;)) Tam jí bude líp. Myslím si to. Fajně jsme pokecaly včera :D... A po cestě zpátky jsme se stavili ještě v Kaufu.

A teď jdu snídat. Ale večer už vím, jaké články přidám :D Takže pokud mi v tom něco nezabrání, tak je přidám :D...

Hot or Not - Ed Sheeran ♥

28. července 2012 v 20:24 | cincina |  Hot or Not
Takže tenhle milý dupík je absolutně HOT♥...Když dal někdo NOT - beru váš názor, ale můj je jiný. Miluju jeho songy, jeho vlasy a miluju ho celého :D ♥ *zase chycená ve svém stavu*
Twins ♥

27. července 2012 v 19:07 | cincina |  TH♥
Dneska jsem se rozhodla potěšit některé z vás fotkama dvojčat ;)) Nejprve tu mám fotku Billa s Tomem. Tom ještě má rasta ;)) Čím víc jsou starší, tím větší krasavci to jsou!


A tady je už jenom Tom s novými dredy ♥


25. + 26.7.2012...Si ako poľská čokoláda...obal máš sice pekný, ale naplň na pi*u... :D

26. července 2012 v 20:19 | cincina |  Píšu
Nadpis zabitý :D Tímto vás zdravím ;))

Tákže včerejší den jsem strávila s tatínkem ;)) Ráno jsem ještě na chvíli skákla na comp, zašla ven s Lali a pak šla za ním. Přišla jsem k němu přesně v jedenáct :D A byla tam nějak do pěti. Na obídek mi tatínek udělal smažený květák s bramborem ♥ Mňam. Smažený květák jsem dlouho neměla :D Trefil se mi do chutě ;)) Přišla jsem domů a hned jsem si šla umýt vlasy a na comp. Matka si stěžovala, že jsme si nepovídaly. Proboha. Od té dovolené, kde jsme si povídaly každý den mi s tím nedá pokoj a pořád si chce povídat. Ale já chci být někdy sama. Nemusím si pořád s někým povídat. Můžu být s blízkou osobou i potichu. Slova nejsou všechno ;))... Už zase blbnu děcka.

Dneska jsem se krásně vyspinkala stejně jako včera. Až na to, že včera se mi zdál zvláštní sen :D A dneska myslím, že ne. Ale tak co no... dopoledne jsem zase byla chvíli na compu a pak šla s Lali ven ;))... Po procházce jsem si dala snídani a pak se dívala na nahrané Přátelé za tu dobu co jsem byla na dovči. Což znamená čtvrtek, pátek, pondělí, úterý, středa, čtvrtek a pátek. Nahrála jsem si i pondělí, úterek, středu a i dnešek, protože ty díly na sebe navazují a já to chci vidět postupně. Navíc matka mi pondělní díl smazala, takže jsem si ho dneska stahovala. No a zítra hodlám dokoukat ty čtyři díly a pak se vrhnu na čtyři díly Glee ;))... A jestli mi je matka smazala, tak jí kopnu.

No. Jdu si udělat něco k jídlu, protože jsem dneska toho moc neměla. Ale i tak držím dietu, tak co. Mizím ;))

Tokio Hotel - Der letzte Tag ♥

26. července 2012 v 19:26 | cincina |  Tokio Hotel♥
Tuhle písničku mám hodně ráda ;)) Vyvolává ve mě takové zvláštní pocity, které neumím popsat. Možná to je proto, že se jmenuje Poslední den :D Písnička se rozjede až od 0:25, protože na začátku pindaji dva němečtí moderátoři či co :DKlaine moment ♥

25. července 2012 v 19:20 | cincina |  Glee♥
Takové momenty miluju ;)) Hlavně na fotkách teda. Takovéhle chytnutí rukou znamená hodně. Aspoň pro mě. Připadá mi to hrozně moc povzbudivé a takové uklidňující.


24.7.2012...I přes všechnu bolest co v srdci skrýváš, musíš se usmívat a života si užívat...

24. července 2012 v 20:24 | cincina |  Píšu
Život si musí užít každý. Nebo nemusí, ale měl by. Každý přece žije jenom jednou. Až na ty, kteří věří v převtělování. Věříte v to někdo?

Dneska jsem se vyspinkala pěkně do devíti. U moře jsme totiž vstávaly v půl osmé :D No a pak jsem si dala na snídani pudink, protože se mi nechtělo nic si chystat. Šla jsem na comp, pak jsem se koukala na telku a zevlila. Odpoledne jsme jeli za babičkou ;)) Jeli jsme s ní na poštu něco vyřídit a pak jsme si sedli v nemocniční kavárně. Bylo fajn ;))

Ještě jsem se nezmínila, že včera jsem dala mamce dárek k narozkám :)) Nechala jsem jí vyrobit polštářek s mojí fotkou a pod ní nápis S láskou Kristýnka :)) Moc se jí líbil, takže jsem ráda :D Taky mě to stalo skoro čtyři stovky :D a otčím ji vezme na večeři. Myslím teda ;))...To znamená, že bych měla volnej večer...to by se dalo využít :D

A dneska mám svátek :D Celkem dost lidí mi popřálo. Až jsem se divila ;)) Tak je to hezký pocit, ale cítím se nějak divně. Nevím no.

Mizím děcka. Zatím sa majte ;))

Názor Santany :D

24. července 2012 v 18:35 | cincina |  Glee♥
Jak je vidno, tak Santana přesně ví, co je její práce :D

- Každý ví, že moje práce je vypadat sexy.- :D


23.7.2012... Tak jsem se vrátila ;))

23. července 2012 v 20:53 | cincina |  Píšu
Zdar děcka. Tak dneska v jedenáct už jsem byla doma ;))... Letadlem ta cesta je fakt rychlá... ;))


Tak jak jsem se měla? ;)) Skvěle ;))... Sice jsme se s matkou párkrát poštěkaly a zase mi řekla pár hnusných věcí, ale jinak bylo skvěle :D... Ráno jsem vstala, nasnídala se, šla k moři, na oběd, k moři, na večeři, do města a spát :D... my totiž měli polopenzi, takže na obědy jsem skoro pořád měla sardinky :D takhle to bylo vlastně každej den kromě úterka, to jsme šli na výlet po ostrově ;)) Ten výlet se mi líbil :)) Delegátka to uměla dobře vyprávět, takže mě to bavilo ;)) Do hotelu jsme přijeli minibusem z letiště ve čtvrtek :D... Ráno kolem desíti :D a odjížděli jsme dneska v 7:05 :D... takže těch 12 dní uteklo fakt rychle :D...dokonce tam byl i net, který se platil, takže jsem si na 16 minut zašla na fb :D... Prostě se mi tam líbilo ♥ :D Spousta Němců, málo Čechů a ti Řekové neuměli česky, takže jsem matce všechno překládala a mluvila s nima :D Hustý :D

Skvělý to bylo ;))

No co plánuju dál. Hodlám jít ven s Verunkou, která přijede...doufám. A pak nevím :D Asi bazén...možná uděláme srazík s budoucí třídou :D už mám většinu v přátelích na fb, takže fájn :D...

No a teď mizím děcka. Tak si to přečtěte, okomentujte a tak :D :*


Rivalové 22

23. července 2012 v 19:47 | cincina |  Rivalové

"Jó, udělej mě…" vzdychl Tom.

Hot or Not - Tina ;))

23. července 2012 v 18:45 | cincina |  Hot or Not
Čumím jako blázen. Jak někdo mohl dát Tině 10 NOT?... aspoň, že těch 12 lidí jí dalo HOT ;)) Nerada bych o Tině říkala, že je NOT, když je HOT.


12.7. - 23.7.2012. HIATUS

11. července 2012 v 20:20 | cincina |  Píšu
Zdravím děcka ;)) No tak čím začnu.


Asi tímhle. V úterý a dneska jsem nedělala nic zvláštního. Matka mi nedovolila nikam jít, tak jsem byla doma. Teda kromě toho, že jsem šla s Lali ven ;)) Pak jsem byla na compu, vařila si oběd :D Koukala na seriály :D... A dneska jsem si ještě holila nohy :D... No... takže tak :D Jo a ještě jsem si balila věci no.

Abych vám pravdu řekla, tak jsem nervózní. A pokud se ptáte z čeho, tak je to z toho, že nevím do čeho jdu. Ale to tak mám pokaždé když letím k moři ;))... Nevím, je to takový ten vnitřní pocit. Ale těším se ♥

Tákže. Pozastavuju tenhle blog na 12 dní ;)) SBčkám to na blogy psát nebudu. Proč? Nechci. Ten, kdo tu pravidelně chodí, ví, co se děje ;))

Bude mi celkem chybět comp a psaní povídek a taky blog a tak no :D... Sice mám net v mobilu, ale tam ho nebudu moct používat, protože by to bylo dražší ;)) Vy vlastně ani nevíte kam jedu :D Letím do Řecka na Korfu ;))... A hodlám si to tam užít! Vypnu, budu se opalovat, koupat se v moři...budu myslet na svoji lásku Verunku♥... och já ji jmenovala..ale tak co :D Muselo to ven děcka :D... Mám zvláštní náladu. Vím, že mi to tu bude chybět a vím, že až přijedu zpátky domů, tak postavím kufr na chodbě a vydechnu se slovy: Konečně doma! ;))

Jo a ještě něco. Dneska jsem se zúčastnila prvního twitcamu, který pořádala Fame :D Úplně mě inspirovala ;)) Nechci se opičit po někom jiném, ale mohla bych ho taky udělat, protože mě to celkem láká. Jenom mě štve, že nějaký ten twitcam jsem nestihla s celebritou, kterou mám ráda :D ♥...

No a já jdu děcka. Měla bych jít spát asi v deset, abych pak mohla vstát ve dvě hoďky, jenže ty čtyři hodiny spát to už ani nemá cenu. Uvažuju, že budu vzhůru, pak ve dvě se nachystám, ve čtyři tam musíme být a v šest odlítáme :D Přiletíme tam v osm, ale protože tam je čas o hoďku napřed, tak bude devět ;)) A ještě cesta busem, takže na hotelu budem v deset :D To bude hustý no :D... A poprvé tam letíme na 12 dní...pokaždý jenom na týden.. takže to bude taky něco nového no :D A teď už jdu ;)) Tak si to tu užijte a budu ráda, když zavítáte na můj blog i tak a přečtete si třeba staré články ;)) Pá :* ♥

Chci.

10. července 2012 v 20:14 | cincina |  Co mě zaujalo a co se děje
A teď ještě něco děcka. Jedná se o tyhle šaty. Nevíte někdo, kde je sehnat? ;)) Sice šaty nemám moc ráda a necítím se v nich dobře, ale tyhle bych chtěla. Jsou totiž společenské a ty by se mi šikly :D Pokud mi rozumíte. Jinak ani šaty nemám a nenosím je :D... Takže prosím, kdyby někdo věděl, kde je sehnat, tak ať mi to napíše do komentů.
8.7. + 9.7.2012...Múdra žena si komplimenty vypočuje a poďakuje, hlúpa im aj uverí...

10. července 2012 v 12:00 | cincina |  Píšu
Zdravím lidi. Včera jsem stihla přidat jenom Rivaly ;)) Nějak se mi nechtělo nic psát. Ten citát ↑↑↑↑ je pravdivý. Ale nehorázně moc.

Tak co bych tak napsala. Ono je toho více. Takže zaprvé. V neděli jsem byla doma. To jsem fakt nikam nevytáhla paty, protože se mi nikam nechtělo. Navíc matka mi teďka zakázala se někde s někým trajdat, protože ve čtvrtek letíme k moři ;)) No a nechce, abych teďka někde něco chytla. No a včera - v pondělí - jsem byla dvakrát s Lejdynkou venku. Krásně jsme se prošly a já mohla v klidu přemýšlet ;)) Takže paty z baráku jsem vytáhla :D Tež nechápu matku. Nejdřív mi zakazuje chodit ven a pak si stěžuje, že sedím furt doma. Jenže já doma furt nesedím :D... Ty její názory a argumenty mě dovádějí k šílenství. Pak po sobě štěkáme. No jsem zvědavá, jestli se navzájem zabijeme u toho moře nebo ne :D

No. Zadruhé mě celkem štvou SB. Vím o jedné, která má svůj blog pozastavený na dobu neurčitou. Pak o dalším, který přidává kvalitní články, ale zase ne tak často. Ale o těch dalších nevím nic. S Ennie jsem v kontaktu pravidelně, takže vím co u ní je. Kromě Míši, Fame a Domči tu žádné další SBčka nechodí. Já chápu, že je léto. Ale blogy nemáte pozastavené a některé dokonce přidávají články. Asi udělám kontrolu. TÍMTO ŽÁDÁM NĚJAKÉ JINÉ BLOGY, ZAPIŠTE SE DO NÁBĚRU AFFS, POKUD CHCETE BÝT MÝM SB. A PŘEČTĚTE SI PRAVDILA, NEŽ SE ZAPÍŠETE! :D

To by bylo tak všechno. A to jsem si myslela, že nebudu mít o čem psát :D

Rivalové 21

9. července 2012 v 19:03 | cincina |  Rivalové

VEČER

"Dobrou" Broukl Tom, vstal z gauče a odešel do Billova pokoje spát. Myslel si, že neusne, ale chtěl to aspoň zkusit. Ten SAW byl opravdu děsně hrůzostrašný film.

Nikdo ho neudrží.

8. července 2012 v 19:44 | cincina |  Články na téma...

To, co teď napíšu je můj názor. Pokud s ním nesouhlasíte, je to vaše věc a já to beru. Každý má jiný názor ;))
Jednou jsem svěřila tajemství holkám a dneska už bych to neudělala. Ne, nevykecaly ho, ani nic podobnýho. Jenom jsem se naučila, že nejlepší je věřit jenom sama sobě a nikomu jinému.
Takhle opatrná jsem začala být asi ve třinácti. Já vlastně ani pořádně nevím. Nechci se nikomu svěřovat s něčím osobním, protože kdybych se s tou osobou pohádala, tak kde mám jistotu, že to nikomu neřekne a nebude se mi chtít pomstít?
Je odjakživa známo, že lidi jsou bezcitné svi*ě. A já tohle nehodlám riskovat.
Proto si všechno důležité nechávám pro sebe.