POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

OH 2012 ;))

30. července 2012 v 19:30 | cincina |  HP♥
Tento rok je Olympiáda v Londýně ;)) Těšila jsem se na to a zahajovací ceremoniál jsem chtěla vidět. Jenže OUHA! nastal problém. Moje máti. Ta mi začala po deseti minutách do toho brblat, že je to nuda a pak mi to prostě přepla. Neměla jsem sílu se s ní pořád hádat. Ale kdybych věděla, že tam bude Voldy, tak ovladač nedám z ruky :D

Ale na netu je tolik článků, že vlastně vím, co se tam dělo :))

Tradiční zahajovací formuli pronesla královna Alžběta II. a oheň zapálilo sedm britských sportovců. Dále se tam objevila spousta slavných osobností. Například Kenneth Branagh ( Lockheart ). Začátek se točil okolo historie Velké Británie a království. K historii VB určitě patří William Shakespeare. Z jeho díla Bouře předčítal právě Kenneth. Také byl u toho, když byly vyzdviženy rozžhavené olympijské kruhy :))


Více v CČ.
Tradicí Spojeného Království jsou také pohádky a knihy, které uvedla J.K. Rowling, která dala své zemi úžasné příběhy. Nejprve předčítala z knihy Petr Pan a hned na to se začaly objevovat noční můry dětí po celém světě. Mezi nimi byl například Lord Voldemort. Pak předčítala i z Harryho Pottera :))

Předčítající J.K. Rowling

Nebyl by to ceremoniál, kdyby se na něm neukázal typický Brit a to Mr. Bean, alis Rowan Atkinson :)) Jeho mám moc ráda, protože nemusí říct ani jedno slovo a směju se :D

A pak také se ukázal nejnovější James Bond - Daniel Craig společně s královnou, kterou náležitě ochraňoval :))

No a pak konečně nastupovaly týmy z různých států. Czech republic! :D Vlajkonoš byl tento rok Petr Koukal - náš badmintonista... musím říct, že hodně sexy badmintonista :))


A tady jsou olympijské kruhy :))


Náš Rupert nesl pochodeň! :))

Nekopírovat! S tímhle článkem jsem se dělala dlouhou dobu, takže oceňte moji práci. Text je můj, možná tak 3 - 4 věty jsou zkopírované. Jinak jsem se nechala inspirovat zde a zde a odtud mám i obrázky ;))

A článek je zařazen v rubrice HP, protože je to vlastně skoro celé o HP :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jenny Jenny | Web | 30. července 2012 v 20:19 | Reagovat

Voldy byl skvostnej a Mr.Bean? Úžasnej :D <3 Musela jsem se pořád smát :D ZBožňuju ho .  Hudba byla krásná, zapalování ohně, David Beckham..<3 Vrr :D

2 Denisa Škovranová Denisa Škovranová | Web | 31. července 2012 v 7:04 | Reagovat

Ten druhý obrázek od zhora se mi líbí nejvíc!

3 RichardWrale RichardWrale | E-mail | Web | 13. listopadu 2017 v 1:13 | Reagovat

Doctors have many challenges to face as they are perennially surrounded by patients, diseases, hospital duties and over-extended or odd shift timings. Universally, doctor is considered to be a noble profession and respectable one at that, but a doctor also has to work under immense pressures, emotional strains and other physical challenges.

A regular physician like most of us at some point face will have to deal with personal situations such as important family affairs, family holidays, sickness or pregnancy that may force them to abandon medical duties. At the same time, a hospital or a healthcare facility is also constantly faced with emergency situations that demand all hands on deck round-the-clock. Therefore, every hospital, clinic or nursing home is compelled to hire locum tenens or substitute doctor in order to keep the staffing under control at all times.

In fact, locum doctors are the most valuable asset for the medical community because they provide quality medical care and act as a helping-hand in emergency situations when the medical facilities need them the most.

Unlike regular or permanent doctors, locum doctor jobs are also ideal career options for medical interns and graduates because they offer a wide array of medical exposure in varied medical specialties, work cultures and healthcare systems. Locum jobs are challenging and flexible, thus an increasing number of medical professionals have benefitted from these jobs, so whether one is looking for a family physicians position or in a hospital or in a clinic, locum jobs for doctors are available at all levels and in different healthcare systems.

In addition, being a locum doctor gives a medical professional the control over their working hours, location of work and choice of area of specialisation. Technically, locum positions are not restricted to general physicians but they are also extended to other fields of medical specialisations such as cardiology, neurology and many more.

Travelling can be an integral part of locum jobs, and these distinctive features are a boon for many dedicated medical professionals who are eager to expand their medical careers with loads of multi-cultural medical experiences. The fact that locum agencies in the UK recruit tens of thousands of locums from across the globe in various NHS hospitals, private clinics, nursing homes and other public hospitals speaks volume of the popularity of locum jobs.

Locating or getting a locum tenens job is a simple task as long as you are registered with one of the many reputable locum agencies. These agencies act as the middle man between locum tenens and medical facilities, and they also look after all the details pertaining to travel for locum tenens, accommodation and the nature of locum work.

Thus, maintaining a healthy locum doctor-agency relationship benefits both the parties, and it also increases the probability of getting recommendable employment opportunities and businesses or vice-versa.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama