POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

Srpen 2012

Hot or Not - Lady Gaga ;))

3. srpna 2012 v 18:43 | cincina |  Hot or Not
Jsem ráda, že LG nezískala ani jeden NOT, protože ona je absolutně HOT ;)) A zrovna u ní jsem si myslela, že nějaký jedinec jí ten NOT dá.


30 days meme - den první :))

3. srpna 2012 v 11:48 | cincina |  O mě
Den 1: Tvůj současný vztah, jsi-li nezadaná, piš o tom, jaké to je být single...

Info.

2. srpna 2012 v 18:45 | cincina |  Píšu
Přibyla rubrika s názvem O mě. Do téhle rubriky budu přidávat dá se říct, že řetězáky. Ale ne všechny, jenom ty, které mě zaujmou a budou se týkat toho, že tam budu popisovat věci o sobě. Na začátek :D Už mám i některé připravené, takže stačí je jenom vyplnit a zobrazit je tady.

Jestli jste si všimli, tak v menu jsem takovým menším písemem napsala Připravuje se. To jsou názvy povídek, které hodlám zveřejnit na blogu, ale buď je nemám dopsané a nebo jsou dopsané a dělám k nim obrázky. Takže za nějaký čas se můžete těšit ;))

A uvažuju o tom, že bych si změnila layout. Ale to ještě uvidím.

Ľudia sa MENIA ! ale najčastejšie k horšiemu...

2. srpna 2012 v 12:03 | cincina |  Píšu
Jó to je pravda. Příklad? Já :D Samozřejmě, že hodně lidí mi řeklo, že jsem se změnila. Ale jak, to už neřekli. Beztak k horšímu ;)) I já si to myslím ;))

Takže zase to shrnu :D V úterý jsem byla u babičky. Protože dneska ( ve čtvrtek ) ji převážejí do charity, kde bude čekat, než ji převezou do domova důchodců. Takže jsme tam jeli pomoct jí s některýma věcma. Bylo fajně ;)) Babička byla vtipná :D... Ještě jsme při cestě za ní byli v Kauflandu a koupili nějaké čokolády, aby se mohla rozloučit s některýma sestřičkama :D...

No a včera, ve středu, jsem byla v šopinu. Koupila jsem si v New Yorkeru tři trika :D První je takové zelené s pruhama a dole má takové uvázání...nevím jak to vysvětlit :D Druhé je takové světle žluté s americkou vlajkou :D a třetí je bílé s nápisem I love Music :D... Takže na to, že se mi tam včera nechtělo, tak jsem na tom vydělala, takže fájn ;))

No a za chvíli si půjdu dělat oběd. Hranolky se smažákem. Sice bych to neměla jíst, protože se snažím držet dietu, ale uznejte, že když doma nic jiného ani není, tak si to prostě musím udělat. Takže to znamená, že po tomhle vydatném obědě následuje odpoledne zelenina a večer něco malého :D... Zatím se majte.


Bill and Tom at MotoGP ;))

1. srpna 2012 v 18:59 | cincina |  TH♥
Jak si můžete všimnout, tak 29.7.2012 byli Tom s Billem na MotoGP Mazda Raceway Laguna Seca in Monterey v USA ;)) Bill je zase blonďatý :D Mám radost, protože je velká šance, že se za chvíli zase obarví na černo. To bych asi padla blahem :D..I když teda musím uznat, že i ta blond mu sluší ;)) No a Tom s dredama? Kusanec♥