POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

Maminka ♥

27. srpna 2012 v 14:58 | cincina |  Články na téma...

Miluju svojí mámu ;))
Občas se hádáme...no poslední dobou skoro pořád, ale to na tom nic nemění. Jsem ráda, že mám tuhle mámu, protože moje máma je nejlepší. Můžu ji věřit... :)
Pamatuju si, když mě třeba učila plavat...jak mě ukecávala, abych vlezla do vody bez rukávků :D A nebo když mě učila jezdit na kole ;))... Takové vzpomínky mám ráda a jsem ráda, že jsem je mohla prožít se svou mámou ;))...
Nevím, jak bych měla vyjádřit svou lásku k ní. Přijdu k ní, obejmu jí a řeknu: "Mám tě ráda mami" a ona mi odpoví, že mě taky a to mě zahřeje u srdce.
Nejlepší je povídání s mámou. Někdy mám chuť říct jí to nejtajnější o sobě, ale někdy prostě nemůžu. A jindy vyklopím všechno a nejde mě zastavit ;))...Jsem ráda, že mě vyslechne a poradí mi. Některé její rady jsou opravdu skvělé ;))...Pomáhá mi hodně. A taky mě spoustu naučila. A hlavně mě dobře vychovala, za což jí jsem vděčná, protože když pozoruju dnešní generace malých dětí, tak je to spíš k pláči.
A navíc. Obdivuju svojí mámu. Její mamka byla Slovenka a mluvila na ni slovensky. Mamka tudíž neuměla moc dobře česky a šla v šesti letech do české školy! Tohle když mi řekla, tak jsem nevěřila... Má opravdu můj velký obdiv za všechno, co dokázala. Vyučila se prodavačkou, ale příští rok v únoru už bude 25 let dělat v Arcelor Mittal ;))...
Moje máma je prostě nejlepší a já ji miluju ♥

( Je mi jedno, že jsem to nestihla v termínu. Tenhle článek jsem napsat chtěla ).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ennie Ennie | Web | 27. srpna 2012 v 19:13 | Reagovat

Já jsem se plavat bez rukávku bála, jezdila jsem mamce na zádech :D :D Je to krásný :-) Hlavně že víš že ji máš ráda i když se pořád hádáte :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama