POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

Po souloži je každý tvor smutný.

28. srpna 2012 v 20:05 | cincina |  Píšu
No. To nevím, jestli je pravda :) To každý musí posoudit sám :D

Skončila jsem u středy, pokud si pamatujete :) Takže začínám čtvrtkem. To jsem byla doma. Nějak se mi nedaří někoho splašit ven. Nechápu to no. Asi jsem fakt tak děsná, že nikdo se mnou ven jít nechce :))...

V pátek si mamka vzala volno a šly jsme nakupovat :D Potřebovala jsem nějaké oblečení do divadla. Po dlouhém výběru, když už jsem si myslela, že nic neseženu, jsem nakonec sehnala skvělé věci ;)) Koupila jsem si oblečení do divadla a pak ještě bylo pár neplánovaných kousků oblečení koupeno taky :D A ještě i doplňky nějaké :D... Takže skvělej den to byl :)) A s mamkou to bylo prostě skvělé. Konečně jeden den, kdy jsme byli někde samy a nebyl s námi otčím :)) Jako nic proti němu nemám, ale byla jsem ráda, že jsem s máti sama :))

V sobotu jsme jeli na pouť do Kravař. Nejradši bych o té pouti ani nemluvila, ale tak zmíním ji. Bylo tam hodně lidí a počasí na to bylo takové normální. Ani horko, ani zima. No. Pohádala jsem se matkou i s otčímem...To je tak všechno, co chci zmínit. Ale nejradši bych nezmínila nic. Atmosféra na pouti, ale byla fajn. Moc fajn :))

V neděli jsme jeli do Kauflandu a pak za babičkou :)) To bylo fajn. Pokecaly jsme a tak. Bolela mě hlava, protože to počasí je poslední dobou nějaký divný.

A v pondělí jsem jela do budoucí SŠ a vyřídila si levnější jízdné :)) Úlevy na daních nám totiž dají během září hromadně. Ale i když to jízdné mám zlevněné, tak mě stojí 880 Kč. Levné no :D A to je na půl roku! :D...Víte, co všechno se dá koupit za 880 Kč? :D Určitě spousta věcí! :)) A pak jsme se znovu stavili za bábi, protože otčím tam jel něco vyřizovat. Takže já jsem bábi přinesla nějaké věci a pokecala jsem s ní. Byli jsme tam asi hodinu a pak měli oběd, tak jsme odešli. A odpoledne jsem byla doma :))

A chci vám říct, že děkuju za návštěvnost, protože v minulém týdnu jsem ji měla nejvyšší. V pátek mi na blog přišlo 112 lidí! :D To je úplně boží. A pak ještě v jeden den kolem 90...děkuju fakt :) Taková návštěvka vždy potěší :))...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mike Mike | Web | 28. srpna 2012 v 20:48 | Reagovat

Koukám,že jsi měla docela dost nabyté dny.A s tou navštěvovaností gratuluju :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama