POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

Září 2012

Najväčším šťastím v živote je presvedčenie, že nás niekto ľúbi takého akým v skutočnosti sme...

30. září 2012 v 20:07 | cincina |  Píšu
Lásky mám poslední dobou plné zuby.


Tákže pokračuju středou. Ve středu jsme měli 7 hodin, což znamená do 14:05...ze středy si pamatuju,že jsem byla unavená, ale s holkama byla sranda :D..Pak si pamatuju, že jsme měli PEK a poslední hodinu Společenskou kulturu a tam byla sranda :D Vzpomínám si taky na to, že už jsme všichni chtěli, aby už byl čtvrtek a že středa se na začátku dne vlekla, ale pak už to utíkalo. Jinak zmínila jsem se, že v pondělí, úterý a ve středu jsme měli na devět? :D... Jenom teda ve čtvrtek už na osm ://

Kristen Stewart ve Vogue ;))

29. září 2012 v 19:14 | cincina |  Mix♥
Objevila jsem nádherné fotky Kristen ;)) Nejsem na ní nijak speciálně ujetá, ale ona je prostě krásná a tyhle fotky se mi děsně líbí ;))... A prostě... chtěla bych vypadat jako ona. Opravdu. BÝT TAKHLE KRÁSNÁ, TAK ZEMŘU BLAHEM ♥


Moc se mi líbí bělost její kůže ;)) A víte co? Já mám taky bílou kůži :)) Jsem za to ráda, protože být bílá je super ;))..Když nepočítám léto :D To se pokaždé opálím ;))

Hot or Not - Olly Murs ♥ :))

28. září 2012 v 22:36 | cincina |  Hot or Not
JAK MU NĚKDO MOHL DÁT DVAKRÁT NOT?! VŽDYŤ JE MOOOC KRÁSNEJ ♥...ŽERU HO.. MÁ SKVĚLÝ SONGYY ♥


DSDS 2013: Tokio Hotel-dvojčata Bill a Tom a také Mateo v nové porotě :))

27. září 2012 v 18:42 | cincina |  TH♥
Tákže nedávno ( myslím, že včera nebo ve středu :D ) jsem objevila zase něco nového ohledně Tokio Hotel ;)) Spíš ohledně Billa s Tomem.


TV-Senzace: Bill a Tom Kaulitzovi a Mateo z Culcha Candela zasednou vedle Dietera Bohlena v nové porotě "Deutschland sucht den Superstar."


Ak chceš lietať, musíš zahodiť veci, ktoré ťa ťahajú nadol...

27. září 2012 v 16:07 | cincina |  Píšu
To je pravda. Ale i tak bych nevzlétla...


V sobotu jsem byla doma, protože jsem si léčila nachlazení, které jsem měla od středy. Koukala jsem se na Glee a Amerika hledá topmodelku a odpočívala. Byla jsem na compu a tak nějak celý den prozevlila. A večer Harry Potter ♥ Muck ;*** Boží ♥

Mat Kearney - Ships In The Night ♥

25. září 2012 v 18:51 | cincina |  Různé
Jooo jedna z mých nejoblíbenějších, kterou když si poslechnu i teď, tak si vybavím ty chvíle. Bože ten pláč u toho... ty šťastné chvíle. Ten Matův hlas ♥... Miluju tenhle song a jsem ráda, že jsem tenkrát ten videoklip nepřejela, jako někdy přejíždím. Jsem ráda, že jsem klikla na tlačítko Play a nechala se tímhle songem unášet ♥Zvláštne, niektoré vzťahy, ktoré si vytvárame týždne, mesiace alebo roky. Sa môžu rozpadnúť v jedine sekunde...

23. září 2012 v 20:10 | cincina |  Píšu
Není to nic příjemného a stává se to. Mě se to stalo...


Pokračuju středou. Joooo to byl zase jednou den. Nejenže jsme měli do 14:05, ale ještě jsem byla unavená. Ale to byli všichni. Přišla jsem do školy a už jsem chtěla poslední hodinu. Díkybohu jsem se jí taky dočkala... v některých hodinách byla sranda, ale i tak jsem chtěla domů. Já už ani nevím, co jsme to měli za předměty :D...Vím, že jsme měli matiku, ekonomiku a poslední hodinu byla společenská kultura. A ještě byl PEK. To jsou 4 hodiny...a ještě zbývají tři. No já už fakt nevím. Navíc začalo pršet a jak jsem šla pak domů, tak jsem úplně zmokla že. A nachladila jsem se... i když jsem se už ten den necítila dobře...ale tak tohle mě dorazilo no. Večer už jsem smrkala. A taky jsem nic nepřidala, protože jsem nic nestíhala... učila jsem se a na compu jsem byla chvíli.

Tom slaví 25. narozeniny ♥ :)) 2

23. září 2012 v 19:16 | cincina |  HP♥
Včera jsem ještě pátrala a objevila jsem tyhle dokonalé fotky ♥ Jsou opravdu mooooc krásné a já Toma absolutně miluju a prostě je úplně uáááá ♥ a sexy! ♥ ;))Miley s novým účesem :) 2

22. září 2012 v 20:05 | cincina |  Mix♥
Když jsem na netu objevila její fotky, které fotila ona sama, tak jsem měla rozpoluplné pocity... nebyla jsem si jistá, jestli udělala dobře, ale neodsuzovala jsem ji kvůli tomu. Každý ať si dělá co chce ;))... Ale když jsem viděla tyhle fotky, tak se mi to celkem líbí ;))...Protože tady má ty vlasy už tak nějak upravené že. Kdežto doma se fotila neupravená :D... Prostě se mi to líbí ;))Tom slaví 25. narozeniny ♥ :))

22. září 2012 v 18:57 | cincina |  HP♥
Můj milovaný Tom má dneska narozeniny ;)) ♥ Uáá :D Já mu přeju všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky ♥...Lásku sice má, ale i tak mu přeju hooooodně mooooc lásky ♥ ;)) A ať má pořád spoustu fanoušků a ať má role v dobrých filmech :)) A já se na ty filmy potom budu koukat :D ♥ :)) Happy B-day Tom ;))


Můj milovaný ♥


Aaaaaano. Je mu 25 let. Ach, utíká to rychle.


Rivalové 26

21. září 2012 v 19:47 | cincina |  Rivalové
Další díl. Vím, jsem pozadu... měla bych to dohnat. Užijte si ;))


VEČER

"Tome, dáš si se mnou pivo?" nakoukl do Billova pokoje.

Hot or Not - Celeste Buckingham ;))

21. září 2012 v 18:11 | cincina |  Hot or Not
Tak jsem ráda, že Celeste nemá ani jeden NOT. Ale tak nedivím se. Je absolutně HOT a má dobré songy ;))


Charakter už dneska nemá nikdo.

20. září 2012 v 20:01 | cincina |  Články na téma...

Solidní TT.
Charakter už dneska nemá nikdo. Proč? Protože lidi jsou bezpáteřní svině. Myslete si o téhle větě co chcete. Já si myslím tohle.
Představte si situaci: Nějaký chlap dostane na rušné ulici epileptický záchvat. Pomůže mu někdo? Ne. MOŽNÁ, kdyby tam byl nějaký doktor. Ale obyčejný kolemjdoucí nehne ani prstem.
Nebo zdravíte sousedku. Pozdravíte ji nahlas a čekáte odpověď. Nic. Tohle taky vypoví o charakteru. A takový člověk se ode mě nedočká ničeho pěkného. Když mi někdo neodpoví na pozdrav, tak ho prostě nezdravím.
Já jsem slušně vychovaná. Ale nebudu se namáhat, když vidím, že někdo nemá zájem odpovědět.
A takhle to určitě nemám jenom já. Jde o to, že dnešní lidi jsou dementní. Neberte to nějak špatně, ale určitě mi někteří dáte za pravdu. Není to jenom kvůli tomu zdravení a tak. Je to prostě celkově.
Já jsem taky svině. Nerada to říkám, ale jsem. Každý je svině, jen někteří to hold dávají více najevo. Vlastně ani pořádně nevím, čím to je. Lidé předtím bývali fajn. Ale najednou se něco zvrtlo a je tady tohle. Asi to bude tou dnešní dobou. Všechno je na vysoké úrovni a lidi jsou chamtiví, závistiví a každý myslí jenom na sebe... To bude asi ten důvod. Nebylo by špatné, kdyby se něco změnilo. Ale to by ti lidi museli chtít. Jenže on nikdo nechce.

Laskavě si neříkej nejlepší kamarádka, když teď, kdy tě potřebuju nejvíc, tak tady nejsi pro mě!

18. září 2012 v 20:12 | cincina |  Píšu
Jooo kamarádky. Velmi pochybná záležitost. Viz. má nejnovější povídka ;))...


Tak začínám sobotou. V sobotu jsem krááásně spinkala ;))... Pak to nějak uteklo a prostě už jsem se dívala na Glee a Amerika hledá topmodelku. Já jsem totiž přímo v sobotu zjistila, že dávají třetí řadu...no a byl první díl že. Protože minulý víkend byl poslední díl z druhé řady..a já věděla, že budou vysílat i třetí řadu..ale že to bude už teď, to mě překvapilo. Ale jako bylo to fajn ;))... Odpoledne jsem jela za babičkou se kterou jsem si užila odpoledne :))..A pak domů :D A večer pěkně koukáníčko na Harryho Pottera :))... ♥

V neděli jsem taky krásně spinkala :))..Po snídani jsem si šla něco málo udělat do školy..pak jsem zase koukala na Glee a Amerika hledá topmodelku. No a po obědě jsem se šla zase něco poučit. Jak mi se nechtělo do školy tvl. Uá.

No a v pondělí to bylo celkem fajn. Už jsme se jakože fakt učili no. Už jsme psali písemku z matiny, ve které mám jednu drobnou chybu. Tak jako ze třech cvičení jedna drobná chyba..to je dobrý ne? :D A taky jsme měly první tělák. S holkama v posilce :D...Uuuu to bylo fajn :)) No a končily jsme ve 13:15, tak dobrý no. V úterý končíme až ve 14:05 ://...

No a dneska je úterý. A ano, končili jsme ve 14:05 :D...Dodělal mě asi tělák, který jsme měli...myslím že pátou hodinu :D A hned potom PEK. No omfg :D... A oběd byl fakt sranda. Objednala jsem si hrachovou kaši a dostanu nějaký opečený salám s bramborem, protože hrachovku už neměli. Tak na co tam ten systém mají, když pro mě nemají jídlo?...Jestli se to bude opakovat, tak už jim fakt něco řeknu protože mě nasrali. No. Doma jsem byla ve tři. Vzala jsem si pudink, dala si pauzu, protože jsem i teď děsně unavená. Pak jsem spočítala matiku, naučila se ekonomiku a ještě jsem si pak vzpomněla na ajinu, kterou jsem už psala tady u compu a předtím jsem si umyla hlavu :D... Jinak jsem dostala 2 z matiky a 1 z chemie :D ;))

A teď jdu na Ordinaci a těším se až půjdu spinkat ;))

Kresba č.11 - Voldemort s Bellatrix ♥

17. září 2012 v 20:01 | cincina |  ►►KRESBY◄◄
Tenhle se mi mooooc líbí ;))...Asi proto, že je to zezadu :DDDDD Ale né. Prostě. Něco se mi na tom líbí. Takže snad se to líbí i vám.

Nekopírovat! ( i když tohle asi nikdo kopírovat nebude co. )


Kresba č.10 - Hagrid ;))

16. září 2012 v 20:05 | cincina |  ►►KRESBY◄◄
Tak tohle je můj úplně první pokud o Hagrida :DDD Ukazovala jsem to kamarádkám a těm se to líbilo. Nevím, jak vám no. Ale myslím, že profil se mi celkem povedl..ne? :DDD...

Nekopírovat!... ( i když tohle nikdo kopírovat nebude...snad :D )
Hlavně to nikomu neříkej!

16. září 2012 v 18:48 | cincina |  ►►POVÍDKY◄◄
Takže mám tady slibovanou povídku Hlavně to nikomu neříkej! :))...Měla jsem ji napsanou už na konci srpna, ale dávám jí tady až teď, protože jsem na ni trochu zapomněla. ( Ach, ta moje hlava :D )... Tak já doufám, že se vám bude líbit a byla bych opravdu ráda za komenty. Ať už pochvalu, nebo kritiku. Cokoliv :))


Glee Season 4 Promo Posters :))

15. září 2012 v 18:31 | cincina |  Glee♥
Takže mám tady pro vás Promo plakáty ke 4.sérii Glee ;)) První díl měl premiéru u nás už včera, ale myslím, že ne v televizi. Myslím, že se objevil jenom na internetu. Opravte mě, pokud se mýlím ;))...

Chtěla jsem je tady dát už předtím, ale nějak jsem to nestihla. Mimochodem! Ty fotky jsou DOKONALÉ! :)) Promo fotky se objevovaly podle toho, za kolik dní bude premiéra. Určitě si toho všimnete...takové čísílko v pravém horním rohu :D

image hostimage hostimage hostimage hostimage hostimage host
image hostimage hostimage hostimage hostimage hostimage host
image hostimage host

Právě tyhle Promo jsem viděla i na facebooku, ale pohromadě jsem je našla u mého affs Ronnie, odkud je mám ;))...Dík :))

Když tě někdo nemá rád bezdůvodně, tak tomu zmrdovi dej důvod.

14. září 2012 v 20:08 | cincina |  Píšu
Tak určitě :D... Tímhle nadpisem se opravdu řiďte, protože nic jiného vám asi ani nezbyde :D...


Tak já vám teda popíšu ten adapťák. V úterý ráno jsem vstávala v 6. No a u školy jsem byla nějak o půl osmé a v osm jsme odjížděli :D... Měla jsem z toho trochu strach. Přece jenom jet někam pryč s lidmi, které neznám ani dva týdny, je zvláštní. Na místo jsme dojeli nějak v devět hodin, ubytovali jsme se a pak začal program. Ten mě bavil :D... Byli jsme ve společenské místnosti a atmosféra byla fajn. Pak jsme šli ještě ven a ty hry mě taky bavily. Už přesně nevím, co bylo na oběd a co na večeři, ale vím, že ten den jsme měli buchtičky s krémem a kuřecí řízek s bramborem :D A odpoledne byl program, který mě moc nebavil. A večer byl nejlepší :D... Sice byl program, který mi přišel trochu trapnej. Hrát pohádku..omfg.. to mě nebavilo, protože to byl trapas a akorát nám to zabíralo večer. Protože byl od osmi do asi půl desáté. A v deset byla večerka...takže žádné takové :D..S holkama jsme se sešly na pokoji a byly prostě tam. Nakonec nás stejně vyhodila třídní, což mě nasralo, protože večer zdrželi programem, místo toho, abychom večer měli klid... ale s holkama bylo fajn ;)) A spát jsem šla v 1:00 :DD

Hot or Not - Miley Cyrus ;))

14. září 2012 v 18:33 | cincina |  Hot or Not
Tak jsem ráda, že se našli lidi, kteří jsou normální :D... Protože kdyby Miley byla NOT, tak bych si o těch lidech myslela své. Jsem ráda, že je podle vás HOT, protože podle mě jí ty krátké vlasy celkem sluší. Je to o zvyku. Každý byl u ní zvyklý na dlouhé vlasy a najednou je má krátké.