POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

Keď máš niekoho v srdci, môže byť od Teba kilometre vzdialený, a predsa je blízky. Ale, keď niekoho v srdci nenosíš, je ďaleko, hoci je fyzicky pri Tebe...

26. prosince 2012 v 20:11 | cincina |  Píšu


24.12.2012.

Štědrý den :) Konečně!... Tohle je den, kdy jsem celej den doma a sleduju pohádky :) A tak tomu bylo i tento rok :) Miluju Vánoce :) Nejenom kvůli dárkům, ale i kvůli atmosféře a tak kvůli všemu okolo :) Sice už jsem skoro všechny ty pohádky viděla tisíckrát, ale to mi nevadí :) Miluju je :) V půl sedmé jsme usedli k večeři a pořádně se nadlábli :D No a potom zazvonil zvoneček a ejhle! Dárečky :) A bylo jich tam opravdu hooooooodně moc :) Rozbalovali jsme to nějak tak postupně a trvalo nám to hodinu a půl :) ! Pak jsme se až do jedný hodiny koukali na telku a užívali si své dárky a nasávali tu atmosféru :)

25.12.2012.

Všechny obchody zavřené, tak jsme byli doma :) S mámou jsme koukaly na pohádky :D Pak jsem byla i na compu a užívala si své dárky :D.. Pak jsem se odpoledne ještě přehrabovala pár starýma věcma a přemýšlela nad minulostí a jaké to bylo předtím :) Miluju přemýšlení nad minulostí. Ani pořádně nevím proč O.o :)

26.12.2012.

Dneska jsem se už rozhodla vytáhnout paty z baráku. Nemůžu doma kynout přeci -_- Takže dopoledne jsem byla doma a koukala na pohádky a ve dvě hodiny jsem vyrazila ven s kamarádem :) Konečně po dlouhé době zase :) Bylo to super. Nasmáli jsme se a probrali jsme spoustu věcí :D Pak mě doprovodil domů :) Fakt s ním se nikdy nenudím. Kvalitní zábava zaručena :DDDD No a večer jsem byla na počítači a tak nějak psala povídky :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama