POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

Ak sa nechceš cítiť sám, ožeň sa. Ak sa nechceš cítiť smutný, opi sa. Ak nechceš byť nikdy zradený - zadováž si psa.

23. května 2013 v 20:02 | cincina |  Píšu


Pondělí bylo skvělé :D Měli jsme jenom čtyři hodiny, takže to uteklo rychle :D Sranda nehorázná :D Všichni měli dobrou náladu, protože toto pondělí bylo fakt parádní :D Smích nás přešel, když jsme zjistili, že píšeme v úterý dva testy. Chápete to? Ještě během maturit my píšeme testy. Hah vtipné :D Takže odpolko jsem se šprtala.

Úterý bylo hrozné. Celý den byl divný... absolutně na hlavu. Měli jsme na devět, takže jsem se vyspala, ale i tak to nepomohlo. Nejprve jsme psali test z občanky. Učila jsem se to, ale ta jedna otázka mi úplně vypadla. Ještěže mi to kámoška poradila a nahodila mě, pak už jsem si vzpomněla, takže to mám. I tak jsem zvědavá, co z toho budu mít. No a pak další test byl z fyziky. Ale jo, to bylo celkem lehké :) Odpoledne jsem byla u babičky. Ale celý den byl divný. Nevím, čím to bylo...

Středa. Hah. Spala jsem do půl deváté, protože jsme měli akci až na 12 hodin. Vstávala jsem o půl deváté kvůli kámošce, které blbě jezdí busy a byla by tu brzo a neměla by co dělat. Tak jsem jí šla naproti na zastávku a zabraly jsme jednu lavičku, kde jsme zabíjely čas. Pak jsme měli hodinovou besedu o Relaxaci. A také jsme to praktikovali. No, abych vám pravdu řekla, tak ta relaxace mi přivedla spíš depresi. Nechce se mi moc rozepisovat, co všechno jsme tam přesně dělali, ale mám z toho divný pocit. Doma jsem byla kolem dvou hodin. A o půl třetí jsem šla ven s další kámoškou. Pokecaly jsme, probraly jsme fakt skoro všechno bych řekla. Konečně jsem se mohla zase někomu vypovídat... svým způsobem se mi ulevilo. Ale depku mám pořád. Byla jsem s ní do půl šesté a po celém dni jsem byla absolutně hotová. Byla jsem ráda, že jsem se večer dobelhala do postele a padla do ní mrtvá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cimorelli cimorelli | E-mail | Web | 23. května 2013 v 20:14 | Reagovat

http://cimorelli.blog.cz/1305/kontrola-affs robíme poriadok s affs, ak chceš ostať zapíš sa znovu prosím

2 Ronnie Ronnie | Web | 25. května 2013 v 16:35 | Reagovat

jelikož jsem tenhle rok po zkouškách, máme teďka docela volníčko, takže já měla super tejden :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama