POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

Dance - a way of my life 7

24. května 2013 v 19:37 | cincina |  Dance - way of my life
Další dílek :)


Tom se zachumlal do deky. Aspoň si myslel, že je to deka, ale byl to Mark. "Mhm…" Zamumlal a přitiskl se k němu. Vůbec si to neuvědomoval. Ani nevěděl, že s ním spí v jeho posteli. Po chvilce otevřel oči. "Co to…? Kurva!" Vykřikl a odsunul se tak rychle, až spadl z postele a vzbudil Marka."Co je?"


Tom se postavil a podíval se na sebe. Neměl nic kromě trenek. Mark to samé.
"My jsme spolu něco měli!" Vypískl nepřirozeným hlasem. Bylo mu jedno, že má kocovinu a asi se mu za chvíli rozskočí hlava.
Mark zůstával klidný.
"Neměli."
"A to víš jako jak?!" Tom si sedl na postel a složil hlavu do dlaní. "To je hrůza! Měl jsem svůj první sex a vůbec si to nepamatuju! Takhle jsem to nechtěl!" Chtělo se mu brečet.
"Jak to vím? Pamatuju si, že jsem tě svlékal a pak sebe. Nevím, proč tady spím, ale vím určitě, že jsem s tebou nic neměl." Otočil se na druhý bok. "Chci mít s tebou sex za střízliva." Ani si neuvědomil, že to řekl. Byl unavený.


"Co?!" Vypískl Tom ještě o oktávu výš než předtím.
"A kurva." Mark se posadil. Podíval se směrem k Tomovi, který na něj zíral. "No já… chtěl jsem ti to říct jako jinak. Nemyslel jsem to až přesně takhle… bože. Znova. Myslel jsem to tak, že se mi líbíš no a…"
Tom zvedl ruku. "Ticho!"
Mark udiveně zvedl obočí. Takovou reakci nečekal. Viděl, že Tom o něčem přemýšlí, tak vstal, oblékl se a chtěl odejít. Když kolem něj procházel, Tom ho zastavil jednoduchou větou.


"Chci tě."


Mark zůstal stát jako přimražený. Otočil se, přitáhl Toma k sobě a políbil jej. Objímal ho a pevně tiskl k sobě. Tom to opětoval. Myslel si, že se líbat neumí, ale nebyl na tom tak hrozně. Docela mu to šlo. Mark obkroužil jeho rty, oddálil se na pár centimetrů a usmál se.
Tom úsměv oplatil. "Že ti to trvalo." Rýpl si.
"Nelaškuj se mnou, nebo se neudržím." Pošeptal mu.
(Pozn. Když ho porovnáte s obrázkem k povídce, uvidíte menší rozdíl.
Na této fotce má totiž Mark jiné vlasy, než na té vrchní. On se totiž nechal ostříhat a změnil barvu :D To je na vysvětlenou, abyste pak neříkali, že si nejsou moc podobní.)


***


"Nezajdeš na panáka?" Lákal ho Bill. Nevěděl ani, proč ho zve. Prostě je to kamarád. A on chce nějak zabít čas, než se vrátí Tom. Moc to neutíká. A to už tam je druhý den.
"Jasně. Ale zapomeň na to, že tě budu opilého tahat domů." Rozesmál se Andy.
"To se nemusíš bát."


Zamířili do jednoho luxusního podniku, kde alkohol každý den tekl proudem. Kolem Billa se točila spousta chlapů. Andy se pokaždé divil jak to, že všichni ti chlapi na Billovi poznají, že je gay. A také nechápal, že na ně působí jako magnet. Bill se tím zájmem očividně bavil, ale někteří z nich byli opravdu dotěrní, že párkrát musel zasáhnout Andy a slušně jim říct, aby odprejskli. Vadilo mu to, protože pořád je někdo otravoval a nemohli být s Billem sami.
Ale chtěl s ním být vlastně sám?


"Vadí ti to, viď?" pousmál se Bill. "Nechci znít nějak až moc sebevědomě, ale tak nějak jsem si na to zvykl. Chlapi na to mají čuch a prostě poznají, že jsem na kluky. A pak za mnou chodí. Ale nemysli si, že jsem děvka. Nespím jen tak s někým."
"A Tom to ví?"
"Ne. Úspěšně to před ním tajím. Chtěl jsem mu to říct a měl jsem k tomu i pár příležitostí. Jenže pokaždé vycouvám. I když mám tušení, že to možná ví."
"Aha. Třeba to ví, ale čeká, až mu to řekneš ty." Pousmál se blonďák.
"Možná." Oplatil mu Bill úsměv. Už cítil, že se mu po dvou panácích rozvazuje jazyk. To proto tak moc mluví.


Andy si všiml, že k nim míří další chlápek. Otočil svůj pohled někam pryč.
"Dobrý den, mohl bych vás na něco pozvat?"
"Andy, mluví na tebe." Šťouchl ho Bill.
"C-co?" Andy si myslel, že to je další Billův obdivovatel, a přitom přišel za ním. Ale proč? On není gay! Asi. Žádné asi! Určitě ne! Cítil, jak rudne a pohledem naznačil Billovi, aby ho zachránil.
Bill zachytil jeho pohled a rozhodl se, že mu pomůže.


"Promiňte, ale on je tady se mnou."
"Ah, chápu." Chlápek se otočil a zklamaně odešel. Asi měl o Andyho opravdu zájem.
"Díky." Vyhrkl Andy. "Sem už nikdy nevkročím. Vždyť to není gay podnik, ne?"
"Není. Nevím, proč tady chlapi balí chlapy." Bill se rozesmál. "Jsem si myslel, že jde za mnou, a on jde balit tebe."
"Haha. Vtipný. Vypadám jako gay nebo co?" Rozhodil nervózně rukama.
"Ne." Odvrátil pohled. Andy byl vcelku pěkný kluk. Možná by s ním i chodil. Hodně si s ním rozuměl. Nebylo by to špatné.
"Děje se něco, Bille?" Promnul si zátylek. Byl naštvaný, že si ho lidi pletou s gayem, a zároveň nervózní, akorát nevěděl z čeho. Bylo to divné.
Bill se k němu vrátil pohledem, pousmál se a zašeptal: "Ne, nic." I když šeptal, bylo ho slyšet.
Andyho prsty nervózně bubnovaly do skleněného stolku. Bill už z toho také začínal být nesvůj, proto se natáhl a chytil jeho poletující prsty. Jemně jej stiskl, a zároveň pohladil. Ten dotyk byl elektrizující a on si to dost dobře uvědomoval.
Andy polkl, nechal se svírat Billovou dlaní a v hlavě měl ještě větší guláš než předtím.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kiki Kiki | 24. května 2013 v 20:02 | Reagovat

Ááá honem pokračování :D Jak se to mezi klukama vyvine :-P

2 H. H. | Web | 25. května 2013 v 9:34 | Reagovat

Miluju tu povídku :O další další další díl ! :D šup! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama