POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

Dance - a way of my life 8

25. května 2013 v 20:09 | cincina |  Dance - way of my life


DALŠÍ DEN


"Jsem nervózní." Šeptl Tom směrem k Markovi, který mu masíroval ramena. Dnes měl totiž vystupovat. Už jsou tu třetí den. Nejradši by tady nevystupoval.
"To zvládneš. Vzal jsem tě sem, protože ze všech mých svěřenců jsi nejlepší. A nejvíc sexy." Umístil mu polibek na odhalený krk.


Tom měl na sobě jen pestrobarevné kraťasy, ve kterých si připadal ještě teplejší, než doopravdy byl. Polibek si vychutnal, hlavu otočil na druhou stranu a umožnil tak Markovi se tam líp dostat. On toho samozřejmě využil a polibky obsypával celou linii krku.
Organizátorka si odkašlala a naznačila Tomovi, že se má dostavit na podium.
"Nandej jim to, zlato." Usmál se Mark.


Tom se nadechl, vykročil pravou nohou a šel na stage. Lidé ho přivítali potleskem. Postavil se zhruba doprostřed a čekal, až se zapne hudba. Měl tančit to, co se učil s Markem a co mu tak nešlo. Zvládne to. Kvůli Markovi. Kvůli sobě.
Rozezněla se hudba. Rozvlnil ruce, pak boky… cítil, že to zvládne. Zavřel oči a nechal se vést. V mysli mu probíhala situace, kdy trénoval s Markem, a pak on samotný, jak mu to předváděl. Tančil, myslel si, že omdlí z toho rychlého rytmu, ale nevzdával to. Hudba dohrála.


Tohle bylo tříminutové vystoupení? Uteklo to rychle. Uklonil se a šel zpět. Mark byl vysmátý a okamžitě Toma objal.
"Jsi nejlepší! Zvládl si to skvěle. Ty si to ještě beze mě trénoval?"
Tom se odtáhl. "Ne. Jenom s tebou." Pousmál se. "Líbilo se ti to?"
Mark se rozesmál. "Blázníš? Bylo to dokonalé!"


***


Bill si akorát vzpomněl, že by měl Tom někdy vystupovat. Nevěděl přesně kdy, ale doufal, že se mu to povede. Napadlo ho, jestli na něj Mark něco zkusil. Mohl by mu večer zavolat. Sice pak bude asi bez kreditu, ale za zkoušku nic nedá. Uvidí ještě večer.
Domluvil si na dnešní večer kino s Andym. Aspoň nemusí myslet na Toma, protože když je s Andym… Ach Andy!Měl v hlavě chaos. Nevěděl, jestli chce Toma nebo Andyho. Nějak se to semlelo a on je v háji. Už by se to mělo nějak vyřešit.


V KINĚ


Konečně se usadili v příslušném sále. Ještě zbývalo několik minut do začátku, tak si chvíli povídali.
"Divím se, že jdeš radši se mnou do kina, než přetáhnout nějakou kočku." Ukradl Andymu pár kousků popcornu a usmál se, když si blonďák krabici schoval za sebe. Nerad se dělil.
"Tak musím být někdy i s někým jiným než jenom s holkama, ne?"
"Taky fakt."
Andy se chvíli rozhlížel po sále, když si všiml dvou holek, které seděly kousek od nich. Šťouchl do Billa. "Koukej."
"Hm." Zamračil se Bill. Tohle nechtěl. Neměl se začít bavit o tak stupidním tématu, jako je sex s holkama.
"Klid, nejdu za nimi." Zasmál se Andy. "Dneska jsem celý jen tvůj."
Bill se šibalsky pousmál a jemu až pak došlo, jak to vyznělo.
"Takhle jsem to nemyslel." Rudnul. To je snad poprvé, kdy se opravdu začervenal před Billem a on si to užíval, protože se mu moc často nepoštěstí vidět Andyho v rozpacích.


***


DALŠÍ DEN


Mark se probral a mžoural kolem sebe. Tom u něj ležel. Byl sladký. Ještě spolu nespali. Včera byli tak vyřízení, že padli mrtví do postele.
Tom něco zamrmlal, vydechl a přehodil nohu přes Markův rozkrok. Asi se mu něco zdálo, protože začal s nohou hýbat. Mark se stěží ovládal, ale nepovedlo se mu to a postavil se mu.
Co teď?
Chtěl jej odstrčit a nenápadně vstát, ale už při prvním pokusu se Tom probudil. Jeho pohled sjel k jeho noze a pousmál se.


"Pustíš mě?" Zaprosil Mark.
"Ne?" Zaculil se Tom. "Úžasně se mi leží."
Mark měl husinu a byl vzrušený čím dál víc. "Ještě chvíli s tou nohou hýbej a udělám se." Vydechl.
Tom s ní pořád hýbal. Zapojil prsty u nohy, hrál si s ním přes boxerky, které byly napnuté k prasknutí. Užíval si to. Překvapovalo ho, kde se v něm tohle bere. Udělal odvážný krok. Ale už necukne zpět.


Mark zabořil hlavu do polštáře a vzdychl. Nechápal, jak to ten malý ďáblík dělá, ale takhle vzrušený dlouho nebyl. Bylo to asi tím, že dlouho nikoho neměl. Nebo to bylo Tomem?
"Aaach."
"Mám pokračovat?" Tomův hlas zněl jinak. Vzrušeně. Taky se mu postavil, už před nějakou dobou, ale Mark si toho nevšiml. Ten byl rád, že mohl dýchat.
Marka by nenapadlo, že zrovna takhle by ho Tom dovedl k vrcholu, ale cítil, že jemu se to povede. "J-joo."


Tom přemýšlel nad tím, že tohle mu pomáhá. Když sám koriguje to, co chce, dokáže se uvolnit a dokáže být i perverzní. Ale taky trochu hajzl.
"Budeme pokračovat večer." Sundal z Marka nohu.
"Chceš, abych měl infarkt? Tak nejdřív mě vydráždíš, a teď mě necháš?" Mark na něj udělal psí oči. Tohle gesto by se spíše hodilo k Tomovi, ale i on vypadal sexy, když to udělal.
Ještě než Tom stihl odpovědět, Mark si všiml jeho stojící chlouby a jemně po ní přejel prstem. I přes boxerky to Tom cítil. Takový pocit ještě nezažil. Vždycky se svého penisu dotýkal jenom on, a teď to prakticky dovolil někomu jinému. Bylo to zvláštní. Ač se to nezdálo, Bill měl v sexu o něco více zkušeností než Tom, a on to věděl. Jenže to nikdy nikomu neřekl a všichni si mysleli pravý opak.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kiki Kiki | 25. května 2013 v 20:15 | Reagovat

Néé takhle to utnout to mi děláš naschvál že? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama