POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

Nejvíce nám chybí to, čeho jsme se vzdali.

26. května 2013 v 19:27 | cincina |  Píšu


Čtvrtek byl na prd. Měla jsem nějakou blbou náladu a byla jsem absolutně vyřízená z posledních dnů. Asi mám jarní únavu, protože to není normální. Jsem nějaká divná. Ve škole jsme byli čtyři hodiny. Měli jsme na devět a končili 12:20 :D To bylo parádní. Sice jsem tam usínala, ale i tak vím, že tam byla sranda. Napsala jsem Pek na jedničku, tak něco pozitivního :) Odpolko jsem se ani nic neučila. Myslím.

V pátek jsem totálně umírala :D Doslova. Měli jsme na osm a šest hodin. Po týdnu nicnedělání to bylo fakt hrozné. Ale tak zase první tři hodiny jsme nedělali nic. Kecali jsme s učitelkou a pak jsme se dívali na film :D Pak ty další tři hodiny jsme něco dělali, ale nebylo to takové žhavé. Ale i tak. Odpoledne mi bylo špatně. Já kura nevím co to je.

V sobotu jsem spala dlouho. Dobře, zase tak dlouho to nebylo, ale myslela jsem, že budu vyspaná. Ne. Celý den jsem klimbala a bylo mi špatně. Byla jsem teda doma a nic moc nedělala. Dopoledne jsem se dívala na pohádku Na vlásku :) Viděla jsem to poprvé a je to fakt hezká pohádka :) Jsem se vrátila do dětských let, kdy jsem měla na to čas a často sledovala animované filmy :) Ach, kde jsou ty časy. Odpoledne jsem dělala něco do zemáku a jsem ráda, že jsem to udělala, aspoň toho nebudu mít tolik. Večer v telce nic nebylo. Tak jsem se válela.

Neděle... bylo mi líp. Ale i přesto jsem si vzala nějaké prášky. Jak si je nikdy neberu, protože mi přijdou zbytečné, tak dneska jsem si vzala. Hah. Na pondělí žádné učení nemám. Ale učila jsem se zemák, protože v pátek píšem a nechci se to učit všechno najednou, protože bych pak v tom měla chaos. Chtěla jsem i literku, ale to jsem nedávala. Vůbec se mi nechtělo. Ale to mám ještě čas, protože to píšem až v červnu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dominique Dominique | Web | 27. května 2013 v 14:05 | Reagovat

já teď čekám na kompozici s něminy a jsem nervózní :D protože mi rozhodne o známce...jinak u vás jsou taky maturity? :D jinak sry, že jsem si tě nezapsala do affs :D mám v tom trochu zmatek dám tě do top :) stejně nechápu proč to mám rozdělené když obíhám všechny stejně :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama