POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

# PROJEKT: Osoby, které jsem poznala skrze blog.

30. září 2016 v 18:32 | cincina |  ►►TÉMATA◄◄

Osoby, které jsem poznala skrze blog?...Tohle mě napadlo hodně spontánně a i teď, když tenhle článek sepisuju, tak nevím, jestli je dobrý nápad o některých lidech ze seznamu psát. Ale když jsem se do tohohle pustila, tak by mi přišlo nefér někoho vynechat jenom proto, že o dotyčném třeba jenom nechci psát :) Takže pokud vás to zajímá, usaďte se a čtěte dál :)

V.

Člověk, který mi naprosto změnil život. Přijde mi zbytečné psát zde celé její jméno, protože vždycky jsem o ní psala jenom jako o V. (a později měla ona na blogu i takovou přezdívku). To ona je ta, kterou jsem původně chtěla vynechat, protože nevím, jak bych o ní měla psát. Ona mě kontaktovala ještě v době, kdy bylo hrozně moc in ICQ :) Psaly jsme si vážně hodně... a potom se to zvtlo. Změnila mi život, ukázala mi část mého já, o které jsem nevěděla, měla jsem v sobě obrovský zmatek a nevěděla, jak se mám vlastně přijmout. Potom mi zlomila srdce a odešla. Když už jsem se začala vzpamatovávat, tak se objevila znovu. Vždycky, když zapomenu a říkám si, že už je to za mnou, tak se ozve. Vždycky se ozve, když to nečekám. Chci ji pomoct i teď v její současné situaci. Nevím jak, protože mám pocit, že si nenechá pomoct. Nevím, jak o ní psát. Znamenala pro mě hodně... a stále znamená. Pořád ji mám ráda a nikdy na ni nezapomenu, ale cítím, že je něco jinak :) Už jsme asi každá jinde. Pravdou je, že se jí podařilo objevit ve mě dvě mé skryté osobnosti. Za tu jednu jsem vděčná... ale tu druhou si klidně mohla nechat :)

Natálka

Osoba, se kterou se znám neuvěřitelných cca 7 let. Ale myslím, že to bude takhle nějak určitě :D Jako první mě oslovila ona a vím, že to bylo na facebooku přes našeho jednoho společného přítele :) Ale potom jsem zjistila, že má blog a udržovaly jsme kontakt i přes blog :) Chtěla jsem jí tady zmínit, protože je hodná a úžasná! Kdysi jsme si psávaly vážně každý den, řešily kdejakou kravinu, ale jak čas ubíhal, tak i tohle naše psaní pomaloučku pominulo :) Přišlo to s jejím a pak i mým nástupem na střední školu. Myslím, že už jsme také každá jinde, i když si čas od času napíšeme a pokaždé zjistím, že je to vlastně pořád fajn :D

Cedor

Cedora jsem poznala letos v únoru. Nejprve jsme si psávali dlouhé komentáře pod články a potom nějak došlo na to, že se mi ozval na mou facebookovou stránku. Já jsem si nejprve chtěla zjistit s kým mám tu čest, takže jsem si prohlédla jeho profil, ale ten mi nic moc neřekl. Nakonec jsem si po pár zprávách říkala, že si s ním asi nebudu mít co říct... ale opak byl pravdou :D Píšeme si dodnes a je to skvělý kluk! :)

Lone Howler

Jako první jsem jí napsala komentář na blog já :) A potom už to bylo vzájemné... v jednom z jejich článků jsem jí nabízela pomoc s tím, že se mi může kdykoliv ozvat. A potom se mi doopravdy ozvala na mou facebookovou stránku, což mě moc potěšilo :) Neznáme se zatím až tak dobře, ale ta holka se mi hodně líbí a je skvělá! :)

Ella

Už v minulém článku jsem psala, že jsem si zezačátku myslela, že tato holčina mé komentáře na blogu ani neregistruje. Vždycky jsme si komentáře tak nějak vzájemně oplácely a bylo to v takové normální rovině :) A pak to přišlo. Jednou večer mi napsala na mou facebookovou stránku. Hrozně mě to potěšilo, protože jsem to nečekala a vůbec jsem nevěděla, co si o mě a mém blogu myslí. A pak mi napsala, že můj blog patří k jejím nejoblíbenějším. Což mě hodně překvapilo, protože bych to vůbec neřekla :D Takže jsme spolu v kontaktu a neustále mě ujišťuje, že je úplně bezvadná! :)

+ další, ale s těmi už nejsem v kontaktu. Buď si zrušili blog, nebo náš kontakt postupně vymizel :)

Autor článku: © cincina
Obrázky: -
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natálka Natálka | 30. září 2016 v 18:44 | Reagovat

Joo kdysi jsme bývaly takové virtuální sestry! Chybí mi naše řešení celého života na ICQ, řešení blogů, výroba designů a tyhle věci.Ale pořád tě žeru Kik ! <3 Tvoje Natalipinda :-D

2 cedor cedor | E-mail | Web | 30. září 2016 v 21:29 | Reagovat

Jej, vůbec nevim, že  sis myslela, že si nemáme co říct😱. Je fakt ze si píšeme skoro denně a furt je o čem 😂😃jsem rád zs tě znám :)

3 Kristýna Kristýna | E-mail | Web | 1. října 2016 v 13:42 | Reagovat

Naprosto chápu tvé pocity a i to, jak jsi ke každé duši něco hezkého připsala.
Musím se přiznat, že jsem si z předešlého blogerského světa cosi odnesla. S některými lidmi jsem si toho mohla napsat nespočet a bylo to velmi příjemné popovídání, avšak jak se člověk mění, tím se mění i to, o čem si chci s danou osobou povídat.
Díky blogu jsem poznala skvělou slečnu, s kterou si nemusím napsat třeba několik týdnů, ale pak si napíšeme, ujistíme se, že je ta druhá a v pořádku a jedeme dál a to je skvělé. Avšak znám i takové duše, s nimiž si nějak nemám co říct a vlastně si už spolu ani nepovídáme...
Holt se to mění, ovšem někdy jsou nám osoby vyryty hluboko pod povrchem, abychom na ně nezapomněli, protože ačkoli naše zkušenost nebyla zrovna příjemná, dala nám něco, co nás posunulo nějakým směrem kupředu a to se zkrátka cení :)

A jsem ráda, že jsi skrze blog našla tak skvělé lidi. Takoví jsou dar :-)

4 Ella Ella | Web | 1. října 2016 v 15:56 | Reagovat

Ty jsi hrozné zlatíčko, tvůj blog mám ráda, ale tebe ještě stokrát raději. :D Jsem moc ráda za to, že jsem tě mohla poznat blíž. :)

5 shelley-p shelley-p | Web | 1. října 2016 v 19:54 | Reagovat

to je dobrý nápad na článek :-) taky jsem se takhle seznámila se spoustou zajímavých lidí :) s některými ale už nejsem bohužel v kontaktu...

6 Lauralex Lauralex | Web | 2. října 2016 v 12:45 | Reagovat

Tohle je jedna z věcí, které na blogu a vůbec na internetu beru jako plus. Ale stejně člověk musí být strašně moc opatrný.

I když bych nevěřila, že to je u mě možné, protože s mou sociální fobií to není nic jednoduchého, díky blogu jsem našla dvě (a jediné) nejlepší kamarádky a z to jsem prostě strašně ráda. :-)

7 Sarah's History Sarah's History | Web | 2. října 2016 v 19:09 | Reagovat

To je úžasný nápad na projekt!
Přiznám se, že jsem už mnohokrát měla chuť si blog zrušit, ale nakonec jsem to neudělala, jelikož jsem díky němu také poznala spoustu úžasných lidí, se kterými jsem v kontaktu dodnes, a věřím, že jich bude přibývat. Stejně jako slečna nade mnou jsem si jedinou opravdovou přítelkyni našla přes blog a jsem za to neskutečně vděčná. :) A o to víc se mi tento článek líbil!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama