POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

# PROJEKT: Vaše otázky.

5. října 2016 v 19:16 | cincina |  ►►TÉMATA◄◄

Vaše otázky?...V tomto článku se budu zabývat vašimi dotazy, které jste mi pokládali v úvodním článku tohoto projektu :)

1. Co pro tebe tvůj blog znamená?
Můj blog pro mě znamená hodně. Nechci úplně říkat, že všechno, protože by to znělo asi hodně zoufale, ale řekněme, že blog se stal obrovskou součástí mého života a neumím si to bez něj představit. Neumím si představit, že večer zasednu k počítači, zapnu sociální sítě a blog... a nenapsala bych ani čárku. Je to pro mě nepředstavitelné. Tak moc se mi můj blog zaryl pod kůži, že už jenom těžko ho budu dostávat ven (ne že bych to měla v plánu).

2. Přemýšlela jsi, že někdy skončíš?
Ano, přemýšlela. Měla jsem jednu obrovskou krizi, která dospěla tak daleko, že jsem si pohrávala s tlačítkem Zrušit blog. Naštěstí bylo něco, co mi pořád říkalo, ať to nedělám, že mě to třeba zase chytne. A stalo se :) Jsem tady, v plné síle, s novými nápady! :)

3. Kde jsi celých těch 10 let brala inspiraci na články?
Tak různě. Často mě inspirují jiné blogy, někdy třeba jenom jdu po chodníku, nebo když přemýšlím v tramvaji... a najednou mě něco napadne. Taková ta prvotní myšlenka, kterou se pak snažím rozvíjet dál a utvořím z toho nějaký článek nebo třeba zajímavý projekt :)

4. Nejlepší vlastnost na blogu?
Nevím, jestli můj blog má vyloženě nějakou vlastnost. Spíš já některé své vlastnosti možná přenáším do blogu. Řekla bych, že můj blog na první pohled působí depresivním dojmem, ale některé články tomu úplně neodpovídají :)

5. O čem jsi měla blog, když jsi ho založila?
Když jsem si založila blog, tak jsem chtěla, aby byl čistě o mě. To znamená, že jsem tady publikovala nějaké své fotky, zážitky ze školy a chtěla jsem samozřejmě návštěvnost, tak jsem pořádala různé soutěže :) (Rozepisovala jsem se o tom v článku Jak se změnil můj blog?)

6. Ví o tvém blogu někdo z tvých blízkých?
Naštěstí ne. A ani nechci, aby o něm někdo věděl. Neví o něm jak rodina, tak ani mé blízké kamarádky. Někdy mě to svádělo k tomu, abych jim to řekla (hlavně té jedné, které věřím nejvíc na světě), ale vždycky jsem si říkala, že ne. Že se může něco stát a šlo by to všechno do háje. Kolik dobrých blogů skončilo jenom proto, že se o něm dozvěděl někdo z jejich blízkých? Takže jsem se zařekla, že nikdy nikomu nic neřeknu. Tenhle můj blog je moje jakási tajemná komnata :)

7. Co tě vedlo k tomu založit si blog?
Zajímavá otázka :) Vedla mě k tomu vidina toho, že se budu s cizími lidmi dělit o své myšlenky, oni mi řeknou názor a já se seznámím jak s těmi lidmi, tak i s jejich názory. Také jsem chtěla předávat dál jakési poselství, moudro, radu nebo pomoc... (ale jestli se mi to daří, netuším).

8. Jak ses tu udržela tak dlouho?
Já ani nevím :D Když jsem začínala, tak by mě nenapadlo, že u blogování vydržím tak dlouho... psala jsem články, překlenul se jeden rok, druhý... a pak jsem si uvědomila, že už je to 8 let. To bylo poprvé, kdy jsem začala přemýšlet o tom, že mám blog už vážně dlouho. No a letos jsem došla ke svým prvním kulatinám :) Já jsem hodně ráda, že mám pořád svůj první blog a že ho mám už 10 let... je to strašně krásný :)

9. Co tě na blogu nejvíc baví?
Mě baví všechno! Baví mě vymýšlet články, projekty... baví mě to psát, tvořit obrázky k projektům, baví mě vaše komentáře, protože vím, že jsem ten článek nepsala zbytečně a někdo si ho přečetl a nechal mi tam svůj názor nebo myšlenku a baví mě i vaše blogy, které moc ráda komentuju! :)

10. Byl tvůj blog vždycky o tom samém a nebo jsi ho vedla pořád ve stejném stylu?
Tak na tohle jsem vlastně odpovídala v článku Jak se změnil můj blog? Měla jsem blog o sobě, o Tokio Hotel, o seriálech, které jsem měla a mám ráda, pak zase o mě... střídalo se to :)

10 let, 10 otázek - myslím, že se to krásně sešlo :) Doufám, že vás tento článek bavil, že vás bavily mé odpovědi, protože já si užívala odpovídat na vaše skvělé dotazy! :) Tak zase příště! :)

Doufám, že se vám článek líbil! :)

Autor článku: © cincina
Obrázky: -
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andey Andey | Web | 5. října 2016 v 20:49 | Reagovat

Pěně se ti to sešlo.
Když člověka něco baví, tak u toho vydrží dlouho. Doufám, že s blogování jen tak neskočíš a vydržíš, jako to bylo to teď, protože tvoje články čtu moc ráda. :)

2 Medvěd Medvěd | E-mail | Web | 6. října 2016 v 7:22 | Reagovat

Na tvůj blog rád chodím :), vždy mě baví tvé články ze života, je takový způsob jak nehlédnout pod pokličku někoho koho vlastně neznáme. 10 let blogu se opravdu jen tak nevidí, proti ti podruhé gratuluju k tomuto výročí :). Piš a bav nás dál.

3 Susane S. Susane S. | Web | 6. října 2016 v 20:44 | Reagovat

Nějak se pořád nemůžu vzpamatovat z toho, že to tu táhneš už 10 let, prošla jsi si snad všemi sférami blogu :-) já funguju na blozích už taky asi nějakých 8 let, ale tenkrát jsem ani nevěděla na co se to přesně používá :-D
článek se mi moc líbil :-) a těším se na poslední část projektu Co bude dál :-)

4 Baryn Baryn | Web | 7. října 2016 v 8:49 | Reagovat

10 let, páni .... to je neuvěřitelné. :) Nějak si nedokážu představit, že bych tu vydržela tak dlouho ... když vezmu v potaz své předchozí pokusy, které po pár letech nutně skončit musely, neboť byly nad míru hloupé. :D

Tvůj blog má velice příjemnou atmosféru. Ne depresivní, spíš uklidňující.
A číst tvé články mě baví. :)

5 buttercup♡ buttercup♡ | Web | 7. října 2016 v 14:09 | Reagovat

tenhle tvůj narozeninovej projekt je vážně jeden z mých nejoblíbenějších, které tady máš. jakože, všechny jsou skvělý, ale tenhle mám nejradši, protože mám pocit, že se toho o tobě hodně dozvídám, což je super. :3 celkem jsi mě vyděsila tou otázkou č. 2 - moc by mě mrzelo, kdyby sis blog zrušila a já neměla možnost tě poznat. ještě, že jsi to neudělala. někdy musíme ty hlasy v naší hlavě vážně poslouchat. :3 :D

6 Chloé Chloé | Web | 7. října 2016 v 16:59 | Reagovat

Veľmi pekné otázky :) Je úžasné, že aj napriek tomu, že si rozmýšľala nad zrušením blogu ho stále máš

7 Dulce Nika Dulce Nika | Web | 7. října 2016 v 23:09 | Reagovat

Pekny clanok ☺ v niektrych veciach som na tm dst podobne ☺

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama