POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

# Pillowtalk 15 | Přemýšlím. Starosti. Články.

15. srpna 2017 v 19:58 | cincina |  ►►PILLOWTALK◄◄
Těším se z dalšího Pillowtalku a jsem ráda, že ho konečně publikuji :)Nedávno jsem dočetla knížku jménem Zápisník jedné lásky, která mě naprosto dostala do kolen a přinutila mě se zamyslet. Nejenom nad hlubokou a opravdovou láskou, která je hlavním tématem knížky, ale i nad sebou samotnou. Nevím, jak konkrétně jsem k tomu dospěla ve svých myšlenkových pochodech, ale došlo mi, že bych se chtěla chovat více dospěleji. Zní to asi divně, já vím :D Ale řekněte mi upřímně. Kolik si myslíte, že mi je let? (Odpověď najdete na konci článku.) Někdy mám totiž pocit, že i když mi je tolik, kolik mi je, tak že se nechovám adekvátně svému věku. Jistě, pracuju na sobě a od svých dětských a pubertálních let jsem udělala obrovský pokrok a musím říct, že jsem na sobě hodně zapracovala a změnila se. Nevím, jestli k lepšímu, ale nějaké kamarády mám, tak zřejmě nejsem tak nesnesitelná :D Snad chápete, co jsem tím chtěla říct. Prostě a jednoduše bych se chtěla chovat jinak, některé věci tak neprožívat a chovat se dospěleji.

Aby toho nebylo málo, tak si moje hlava vytvořila další starosti, které mě uvedly... nechci říkat do deprese, protože musím říct, že tu jsem neměla dlouhou dobu, protože se mám skvěle :) Objeví se horší dny, ale to je jeden z mála. Jenže tohle... trápí mě to již pár dní a nevím. Jedná se o přátelé a o lásku. Láska se váže na předchozí odstavec, kdy jsem se zamilovala do té jejich upřímné a hluboké lásky a chtěla bych zažít podobnou. Zjišťuji, že mi to chybí a přála bych si být milována a milovat. Nevím, jestli mi to není přáno, nebo jednoduše musím čekat (pořád čekám a jenom čekám). Ale někdy mi už z toho začíná šplouchat na maják. Každý člověk potřebuje lásku a já nejsem výjimkou. Myslím si, že nechci tak moc. No a co se týče přátelství... to se jedná o to, že jsem některá přátelství přehodnocovala, přemýšlela... a asi už nemám nejlepší kamarádku. Chápejte, já si nikdy s nikým nehrála na nejlepší kamarády a najednou se objevil někdo, kdo mi ve všem rozuměl, měl mě rád, smál se se mnou, věřil mi a já jemu... no a začalo mě napadat, že třeba už je to ono. Že to je to nejlepší přátelství... ale upřímně o tom právě teď začínám pochybovat. A nejenom o tomhle přátelství, ale i o těch dalších. Víte, jak se říká, že v nouzi poznáš přítele? Obávám se, že já bych ho nepoznala. Zase nechci hanit všechny svoje kamarády, jednoduše mám někdy pocit, že to, co bych já udělala pro ně, by oni neudělali pro mě. A teď zase nechci znít sobecky.

A také jsem se rozhodla, že budu psát na blog trochu jiné články. Nebo jiné... abych to vysvětlila :D Spousta z vás mě sleduje na instagramu, protože jsem se vám sama ozvala, takže už víte, co jsem zač :D Ale spousta z vás to také neví :D Nechci tady veřejně vystavovat svou fotku nebo sdílet svůj instagramový profil (jestli vás zajímám, tak mi hoďte svůj ig do komentářů a já se ozvu), ale chtěla bych, aby moje články byly více osobnější. Chci vám ukázat něco ze svého života, něco povykládat... ještě to tak úplně nemám vymyšlené, ale můžete mi pomoct vy. Jestli byste tedy chtěli nějaký osobnější článek, tak mi můžete napsat, čeho by se měl týkat :) Určitě se můžete těšit na článek z mé dovolené, ten je teprve v hrubé přípravě :)

To je zatím všechno, budu se těšit u dalšího Pillowtalku! :)


(je mi 21).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačka Kačka | 15. srpna 2017 v 21:37 | Reagovat

Zápisník jedné lásky jsem nečetla, ale viděla film :) Úžasný♥ stejně tak jako ostatní knížky od tohoto spisovatele, ty můžu jen doporučit :)
Docela ti rozumím, taky si občas přijdu s chováním a myšlením jako stále 13 letá holka z té 6 třídy, kdy přišla na druhý stupeň a už mi bude 18..
Já osobně bych ti řekla tak těch 20 :))
Neboj i s tím kamarádstvím ti rozumím, občas mi přijde, že já bych byla schopná udělat cokoli a u kamarádky nevím, ale pak udělá něco co je právě to co bych chtěla:)
To bude dobré, občas si takovými stavy projdeme všichni :)

2 Anička Anička | Web | 16. srpna 2017 v 11:47 | Reagovat

Zápisník jedné lásky jsem četla i viděla, já u toho brečela jak želva, protože je to tak strašně krásný! Hlavně se mi líbí i to, v jaké je to době :) Takové hezké, nevím, jak to popsat. Na více osobité články se moc těším! :) Možná by stačil deníček, nebo nějaké tvé názory na různé věci :) Na 21 bych tě teda netipla, i když tě neznám z blogu zase tak dlouho :) Jinak můj insta: annevenkrbcova

http://thewaybya.blogspot.cz/

3 *Shock *Shock | Web | 17. srpna 2017 v 14:28 | Reagovat

Teď jsem si po tvém článku stáhla knihu a asi už od tvého vyprávění jsem se do ni zamilovala :D.

Především se mi líbí, že Tě donutili se zamyslet. Tohle mám hrozně ráda, když knížka dokáže lidi donutit se zamyslet nad některými věcmi a popřemýšlet nad nimi.:-)

Jinak ráda Tě budu sledovat:-). Klark_a

4 Karu Karu | E-mail | Web | 17. srpna 2017 v 16:46 | Reagovat

21 mi nepřijde moc, asi i proto, že sama mám víc. :-D Ne tedy o moc. A skvěle si s mladšími lidmi rozumím, jen někdy si připadám jako "matka pluku". :-D
Zápisník jedné lásky jsem nečetla, jen viděla, ale z filmu jsem vždycky na měkko, toho herce tam úplně miluju. Knířka musí být super, zařadím si ji do seznamu "co si jednou přečtu". :-)
Na osobnější články se těším a s těmi kamarády ti bohužel rozumím, také mi to tak vždy přišlo. :/ Ale teď jednu celkem hodně dobrou mám, tak snad se to zase nepodělá.

5 Nauesin Nauesin | Web | 18. srpna 2017 v 11:30 | Reagovat

bullshit. Ne ten článek, ale jeho odstavec :D tedy, nevím, jak se chováš v reálu, ale to, co jsem od tebe do této doby četla, neznělo dětinsky ani náhodou. Být tebou, vykašlu se na nějaké "dospívání" (ať už to je cokoliv) a jsem sama sebou, protože (nechci znát jako motivační citát, ale stejně se tomu asi nevyhnu) nikdy nevíš, kdo se do tebe zamiluje do takové, jaká opravdu jsi, když se budeš snažit změnit. Což mě hezky přivádí k druhému bodu... Počkej si. Na opravdovou lásku se čekat vyplatí. Je zbytečné honit se za jakoukoliv láskou, ať už to je lákavé, jak chce. (opět znám jako motivační citát)
K přátelství můžu říct... no, jsem na tom asi docela podobně jako ty. Nikdy jsem se nesnažila nálepkovat někoho jako nejlepší kámošku, kámoše. Hlavně proto, protože mi kamarádi dlouho nevydrží. Prostě to tak u mě je a to už asi nezměním. Mrzí mě to, ale kamarádi přichází a zase odchází, to se prostě stává. Třeba jednou přijde někdo, kdo tam už zůstane. Budu v to doufat za nás obě :D

6 Sandra Sandra | Web | 18. srpna 2017 v 18:58 | Reagovat

podľa mňa sa správaš dostatočne normálne a aj vyspelo na svoj vek (z tvojho veku som prekvapená, tipovala by som ti nejakých 18 alebo 19:D). z tvojich článkov mi prídeš veľmi rozumná, články sú zrozumiteľné, majú hlavu aj pätu a neprídeš mi, že by si sa správala nejak detsky. nemeň sa, buď sama sebou, časom to príde samo a budeš sa správať na svoj vek. teraz si hlavne užívaj to, že aj keď ti je toľko koľko ti je, stále vieš urobiť nejaké bláznovstvo!:)
hmm, moje myšlienkové pochody mi sem-ta dajú tiež zabrať, keď sa zamyslím nad svojimi priateľmi. mám priateľov, no chcela by som vedieť, že koľkí z nich sú naozaj tí skutoční? takýto problém máme obe..
články tohto typu by boli veľmi zaujímavé:) rada sa nechám prekvapiť a  rada ťa spoznám lepšie!:)♥

7 L. L. | Web | 18. srpna 2017 v 20:27 | Reagovat

Zápisník jedné lásky jsem nečetla, ale viděla jsem několikrát film :). A s těma kamarádama? To mám úplně stejně a citím to stejně jako ty. Lásku tu jsem poznala před 17 měsíci a je to pro mě to nejlepší, co mě potkalo. A určitě se těším na osobnější články :)

8 crazyjull crazyjull | Web | 20. srpna 2017 v 13:02 | Reagovat

S tím prvním odstavcem to mám podobně a tak tě naprosto chápu. :D
A s tím druhým odstavcem to mám úplně stejně. :D Já jsem tak nějak zjistila, že i když mám své přátele fakt moc ráda, úplně nevím, jestli bych jim svěřila můj život. Do tohoto léta jsem měla nejlepší kamarádku, ale pak mě zradila způsobem, který mě fakt hrozně mrzí a to byl asi ten moment, kdy jsem  všechny své názory ohledně přátelství přehodnotila tak na 70%.
Na jiný druh článků se rozhodně těším! Upřímně od tebe jsem schopná si přečíst cokoliv, takže jen do toho! :D :)

9 crazyjull crazyjull | Web | 20. srpna 2017 v 13:03 | Reagovat

Jo a ráda si tě follownu na ig. :) Já se tam jmenuji crazyjull. :D

10 Michelle Michelle | Web | 20. srpna 2017 v 14:51 | Reagovat

Můžu ti jenom poradit aby jsi se chovala tak, aby jsi byla šťastná. S tímhle mám sama velké problémy, ale začínám hlavně urovnávat svůj mozek a říkat si, že všechno, co jsem udělala a jak jsem se chovala mělo v té době pro mě nějaký smysl. Taky si často říkám, že bych se měla chovat líp, a vždycky je místo pro zlepšení ale taky si začínám uvědomovat, že jsou věci, díky kterým jsem to prostě já a proto se chovám tak,jak se chovám. Snad to dává smysl :D. Každopádně dospělost by rozhodně nikdo uspěchat neměl, hlavně ani ještě pořádně nevím, co to je :D. Mám okolo sebe "dospělé" lidi, kteří se umí chovat jako malí děti, a možná je to i dobře.
Taky pořád ještě čekám na lásku jako ze Zápisníku (miluju ten film, láme se mi srdce jenom na něj pomyslím). Ale ještě jsem se nevzdala naděje, že na každýho něco taklovýho čeká, víš? A to samý platí i pro pravé přátelství, prostě to jednou přijde a bude to naprosto úžasný pocit, vážně.
Ráda se dozvím víc z tvého života :)

11 Andey Andey | Web | 20. srpna 2017 v 20:12 | Reagovat

Definuj slovo dospěleji. Každý by se měl chovat tak, jak uzná za vhodné. A kdybychom se nebavili, tak kde bychom potom byli?
Každý potřebuje lásku a být milován. Hlavně nato netlač a nech se překvapit. Jednou se někdo objeví. Opravdu.
Na články se už teď těším.

12 Džejní Džejní | Web | 21. srpna 2017 v 16:32 | Reagovat

Zapisnik jednej lasky je super kniha aj film. tiez mavam obcas take myslienkove pochody, ze by som sa chcela spravat dopelejsie, ale vacsinou aj tak nakoniec necham volny priebeh tomu niecomu detskemu, co vo mne je. mam tolko isto rokov ako ty, ale citim sa tak na 15.
ah, laska je divna vec. mozno to plynie iba z toho, ze som este stale relativne cerstvo po svojom prvom rozchode, ale akosi mam pocit, ze je az prilis tazke najst niekoho, kto bude fakt stat za to. hlavne ak clovek ako napriklad ja nema az taky prilis velky okruh kamaratov. to mi potom zostava iba internetove zoznamovanie sa a to je uz predom asi urcene k zahube. neviem, teraz vidim celu lasku hrozne negativne, aj ked stale tuzim po niekom, kto by pri mne stal, s kym by som sa mohla rozpravat o vselicom moznom a zazivat vsetky tie romanticke veci, o ktorych moja dusa sniva.

13 MARY || BUBBLEGUM-BITCH MARY || BUBBLEGUM-BITCH | Web | 24. srpna 2017 v 12:36 | Reagovat

Úplne chápem pocity, ktoré si napísala na začiatku článku. Mám síce "len" 18 rokov ale predsa sa už odo mňa očakáva, že sa nebudem správať detinsky a že už budem trochu zodpovedná a schopná riešiť situácie, ktoré mi budú komplikovať život. O to viac ma štve, že som stále hrozne nesamostatná a že mi naháňajú strach úplne bežné veci. Mám ale pocit, že sa pomaly posúvam a to ma teší. Čo sa týka tej lásky, verím tomu, že každý človek má na svete svoju druh polovičku. Máš pravdu, každý človek potrebuje cítiť lásku a tá sa mu aj isto dostane,možno nie v takej forme a podobe ako si ju vysníval, ale raz isto príde. No a podobnú záležitosť s kamarátkami mám aj ja, neviem či som sa zmenila ja alebo ony ale poslednú dobu zisťujem, že je asi načase, aby sa nám cesty rozdelili, keďže už spolu nedokážeme existovať bez toho, aby sme po sebe neštekali alebo si niečo nevyčítali. A osobné články by som samozrejme uvítala, ja sama mám celkom problém písať ich a vždy pred ich zverejnením dlho zvažujem či to mám urobiť (niekoľko takých mám stále  rozpísaných a stále zbieram odvahu :D), je mi úprimne jedno aký typ si vyberieš ale osobné člnky sú vždy skvelé :)

14 Barbora Barbora | Web | 28. srpna 2017 v 18:22 | Reagovat

haha najednou všichni začínají psát více osobní články

15 Nikki Allen Nikki Allen | Web | 31. srpna 2017 v 11:25 | Reagovat

Od tebe se všechno čte dobře, takže nové články můžou být prakticky jakékoliv. :D

16 Ev. Ev. | Web | 1. září 2017 v 3:42 | Reagovat

Mimochodem je mi stejně jako tobě a v tom článku jsem se teď úplně viděla... :D Jako občas se umím chovat docela i dospěle, ale většinu času spíš ne, ale asi mě to ani nějak netrápí. A to s tou láskou a kamarádama mám taky...jakože mám teď už několik měsíců trápení s klukem a pořád s tím někoho otravuju  takže už dost možná ani žádný kamarády nemám :D ale často mi přijde, že kdybych se sama neozvala, tak si na mě nikdo ani nevzpomene.
Vím, že jsem tu dlouho nebyla, ale na Instagramu jsem několikrát denně a nějak si nejsem vědoma, že bych tvůj měla...teda jistá si nejsem, protože tam sleduju hodně lidí, ale rozhodně ho chci, takže dej vědět! :) můj je ev_zemko a jestli tě už sleduju, tak se omlouvám, ale teď jsem fakt zmatená :-D

17 Denia Denia | Web | 2. září 2017 v 15:21 | Reagovat

Takové chvilky taky občas mám, že si říkám, že bych se mohla chovat dospěleji.Že jsem občas moc naivní a možná málo soběstačná? Nevím.. ale netrap se tím, mně třeba tvým psaním nepřijdeš jako 15letá holka, docela jsem ti tipovala 20 :). Čím pozdějc dospějeme, tím později zestárneme, ostatně, pořád jsme dost mladé, abychom si věděly se vším rady a chrlily moudra :-). Podle mě jsi moc fajn holka, a pravou lásku určitě brzy poznáš. Doufám. Já ji taky zatím nenašla, a taky mám pocit, že jenom čekám, a hledám.. a pořád nic :-D. Navíc, v dnešním světě lidi, a hlavně teda kluci, si myslím, dospívají později, jenom bychom se trápily, chce to ještě trošku času :-).

18 Natálie Natálie | Web | 7. září 2017 v 16:35 | Reagovat

moc pěkný článek.. :) já postupem času taky taky přehodnotila různé kamarádství.. za jedním jsem zavřela dveře tím, že jsem jí nechala přán ve dveřích a vím, že už se jí nikdy neozvu.. ale o tom jsem už kdysi psala na mém blogu.. a ještě před tím vším se objevila jedna holka o které jsem věděla, ale nijak moc jsme se nebavily.. a pak když jsem byla v nouzi mi hodně pomohla.. a je tomu tak už asi rok, co se vídáme téměř pravidelně a nedám na ni dopustit.. :) a k té lásce.. já vždy říkám že láska je všude kolem.. :) největší lásku musíš najít i ve svém srdci, protože přece jen se pak lépe hledá :)

19 Shaylapap Shaylapap | E-mail | 11. září 2018 v 15:35 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

http://sapphiredev.org/forums/viewtopic.php?f=19&t=123620

20 Shaylapap Shaylapap | E-mail | 11. září 2018 v 19:08 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

http://XEvil.net/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama