POVÍDKY, KTERÉ SE ZDE OBJEVUJÍ JSOU Z MÉ VLASTNÍ TVORBY! POKUD BY JE NĚKDO CHTĚL NĚKDE UVEŘEJNIT, TAK JEDINĚ S MÝM SOUHLASEM!

ZADEJTE MI NĚJAKÁ SLOVA A JÁ NAPÍŠU DRARRY DRABBLE!

TÉMATA - NAPIŠTE MI NĚJAKÉ! BABIČKA TATÍNEK

Děkuji za každý Váš komentář :)

SHRNUTÍ CELÉHO SRPNA.

29. září 2017 v 20:11 | cincina |  Píšu
To jsem ale ostuda že :D Moc se omlouvám, ale buď nestíhám a nebo se mi nechce nic publikovat, protože jsem unavená. Září je takové dost hektické, protože nová škola, noví spolužáci... a tak dále :)Týden od 31. července do 6. srpna! :)

První srpnový týden se mi moc líbil :) Pokud někdo četl minulý deníček, tak poslední červencový víkend jsem byla na chatě a v pondělí jsme stále pokračovali, protože počasí bylo nádherné :) A v úterý to bylo to samé, počasí úžasné, takže jsem se opalovala, koupala a dočetla knížku 13 reasons why :) V úterý večer jsme se vraceli domů. Na chatě si to opravdu užívám a baví mě to :)
Ve středu jsem původně měla jít do práce, ale přehodila jsem si směnu :) Odpoledne jsem akorát vyrazila s D. a náramně jsme si to spolu užili :) Dali jsme si limonádu, popovídali si a užili si odpoledne :)
Ve čtvrtek jsem si odpoledne dala sraz s mamkou v centru města a šly jsme kupovat dárky pro otčíma k narozeninám :) Vybraly jsme moc pěkné věcičky, takže bude mít určitě radost :)
V pátek jsem byla v práci a já vám nevím. Na jednu stranu to bylo fajn, ale na tu druhou... nechodilo moc lidí, i zboží bylo málo a neměla jsem nějak extra náladu se vykecávat s kolegyněmi. Takže asi tak :D Odpoledne jsme měli jet zpátky na chatu, ale počasí nám nepřálo a pršelo, takže to nevyšlo.
Ale v sobotu ráno už bylo nádherně, takže jsme brzo ráno vyrazili a opět opalování, koupání a relax :) A v neděli jsme slavili otčímovy narozeniny, dárky se mu líbily, takže to bylo fajn :) I když počasí už tak hezké nebylo, takže jsem si většinu dne četla, sjížděla instagram, hráli jsme stolní hry a povídali si :) Fajn den.

Týden od 7. do 13. srpna! :)

V pondělí jsme slavili narozeniny mého pejska :) Stále jsme setrvávali na chatě, počasí bylo lepší, ale stále celkem chladno, takže ani na koupání to nebylo :)
V úterý se počasí výrazně zlepšilo, takže jsem zaplula do své zajeté klasiky opalování, koupání, čtení a relax :) Ve středu už se rtuť šplhala ke třiceti stupňům, takže to bylo stejné. Ve čtvrtek dopoledne horko, pak se trochu ochladilo takovým lehkým půlhodinovým deštíkem a zbytek dne horkoo :D Únik do bazénu přišel velmi vhod. No a pátek byl snad nejhezčí den z celého týdne. Slunečno od božího rána, vedro k padnutí... takže paráda :) Vtipné na tom je, že ty bouřky byly ve středu a ve čtvrtek v noci. A během dne lahůdka :) Domů jsme se vraceli v sobotu kolem oběda, kdy už tedy bylo pod mrakem a dost se ochladilo :) A v neděli jsme jeli na nákup jídla, abychom doma neumřeli hlady :D Tenhle týden jsem si užila moc, byl opravdu skvělý! :)


Týden od 14. do 20. srpna! :)

V pondělí jsem byla doma, odpočívala, ale hlavně jsem si zase po nějaké době uklidila. Byl to klasicky obrovský úklid, takže mi to zabralo skoro celý den. A také jsem vyzkoušela pár věcí z knihy Zázračný úklid, možná znáte metodu KonMari :D Poskládala jsem si podle ní oblečení ve skříni a musím říct, že je to skvělý! Vidím na každý kousek oblečení, můžu si v klidu vybrat, co si chci vzít na sebe a hlavně mám přehled, kolik toho mám :D
V úterý jsem měla mít kondiční jízdu, ale porouchalo se auto, takže mi to instruktorka zrušila. Tudíž jsem měla odpoledne volno. No a co s načatým dnem? Šla jsem do hospody, ochutnala jejich domácí limonádu a seděla hezky na jejich zahrádce :)
Ve středu jsem se dopoledne sešla s mamkou a šly jsme společně k zubařce :) Pak jsme si za odměnu zašly na oběd do Ikei a také nakupovat! :D Konečně jsem s mamkou strávila nějaký čas o samotě, zjišťuji, že mi to chybí. A koupila jsem si spoustu oblečení a boty:D Až jsem z toho sama v šoku, kolik toho bylo :D Tohle byl nejlepší den z celého týdne :)
Ve čtvrtek jsem se odpoledne sešla s kamarádem a šli jsme na výstavu českých a amerických aut u nás ve městě :) Bylo to úžasné, užili jsme si to, venku bylo nádherně, takže jsme se potom šli projít k řece a poseděli tam.
V pátek jsem měla dopoledne jízdy a odpoledne měla jít s kamarádkami, ale nakonec to nevyšlo :)
V sobotu bylo ošklivo, tak jsme šli nakoupit nějaké jídlo a při té příležitosti jsem okoukla nějaké kabelky a až půjdu s kamarádem, tak si jednu z nich koupím.
A v neděli bylo stejně hnusně jako v sobotu, akorát mě odpoledne čekala jízda. A v pozdním odpoledni jsem ze sebe dělala člověka do nového týdne :D

Týden od 21. do 27. srpna! :)

V pondělí jsem brzy ráno vstávala, protože mě čekala druhá zkouška v autoškole :D Jak jistě víte, tak v červenci jsem zvládla test, ale jízdu ne. No a další termín byl až přesně za měsíc... takže jsem musela brzy vstávat, kvůli tomu všemu papírování kolem a tak... ale samotnou zkoušku jsem měla tuším až něco kolem dvanácté. A jak jsem dopadla? :)... ZVLÁDLA JSEM TO! JSEM ŘIDIČ! :) S mamkou jsme to potom šly oslavit velmi dobrým obědem :) Později odpoledne jsme přišly domů a já byla totálně vyřízená, ale šťastná :D
V úterý odpoledne jsem si jela zažádat o řidičský průkaz, přinesla fotku a ty další náležitosti a vyřídila si to. A později jsem vyrazila za kamarádkou, se kterou jsme si koupili něco dobrého na jídlo a popovídaly si :)
Ve středu jsem se sešla s kamarádem na takové menší nákupy, koupila jsem si kabelku! :D Ale úplně krásnooou! :) Bylo to s ním úžasné, s ním vždycky ráda trávím čas :) Nemohli jsme se od sebe odloučit, pořád jsme si povídali a nakonec jsme se loučili asi hodinu :D Je to masakr :D
Ve čtvrtek jsem byla vyřízená z uplynulých tří dnů, takže jsem se rozhodla, že budu doma. Odpočívala jsem, byla na sociálních sítích a jenom tak zevlila.
A v pátek jsem se balila na chatu, na kterou jsme měli odpoledne vyrazit. Jenže potom se mi stala velmi nepříjemná věc. Vyhodila jsem si koleno z kloubu a vymkla si kotník. Kdybyste se mě zeptali, jak se mi to stalo, tak vám to řeknu. Jenže takové ty detaily si vůbec nepamatuji, protože se to seběhlo opravdu v jedné sekundě. A hrozně to bolelo. Takovou bolest už nikdy nechci zažít... a hlavně tu bezmoc. Protože je to hrozný pocit, když vás zradí vaše vlastní tělo a neposlouchá vás. Takže z plánů sešlo a jeli jsme do nemocnice. Tam mi to vyšetřili, udělali mi punkci kolene, dali berle, ortézu a nashledanou. No hrozný. A hlavně mi nařídili klidový režim. Já, která mám problém sedět doma, mám být doma.
V sobotu i v neděli jsem se z toho dostávala psychicky, protože mě to docela dost zasáhlo. Byla jsem z toho opravdu psychicky špatná... a zkleslá. Naštěstí jsem našla rozptýlení v podobě seznamky, ale o tom vám více napíšu v Pillowtalku :)

Týden od 28. srpna do 3. září! :)

Od pondělí do čtvrtka jsem byla doma, odpočívala, relaxovala, dívala se na seriály, na filmy, byla na sociálních sítích a hlavně i na seznamce :) Chtěla jsem si i číst a třeba i přečíst knihu... ale musím říct, že jsem na to vůbec neměla myšlenky. Nicméně se můj přístup změnil, psychika se zlepšila, začala jsem být pozitivní a ihned byly vidět výsledky :) Ve čtvrtek jsem už byla schopná chodit bez berlí :)
V pátek jsem šla na kontrolu do nemocnice, kde mi doktor sdělil, že je všechno v pořádku a že se mi koleno i kotník zahojí :) Což mě velmi potěšilo. Pak jsme s rodiči zašli na oběd a pak ještě jednou do nemocnice, kde měla mamka vyšetření :D Odpoledne jsem měla dost po celém dni.
V sobotu jsem vyrazila do obchodního centra na nákup jídla a mamka si potřebovala něco vyřídit :) A já si při té příležitosti také udělala radost a něco si koupila :)
A v neděli jsem byla doma a uklízela si v pokoji. A byla nervózní z prvního školního dne, který mne čekal již v pondělí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anička Anička | Web | 30. září 2017 v 10:33 | Reagovat

Super srpen si měla. Miluju domácí limonády <3 :D Tne úklid znám, ale ještě jsem ho touhle metodou nezkoušela :D Gratuluji k úspěšným zkouškám! Do teď si pamatuji, jak jsem byla i já šťastná :D

thewaybya.blogspot.cz

2 Denia Denia | Web | 30. září 2017 v 13:40 | Reagovat

Teda, je moc fajn, že si pamatuješ a sepisuješ všechny týdny jak prázdnin, tak života :-), já už jsem některé úplně zapomněla, takže nevím, kdy co bylo :-D. K autoškole moc gratuluju! :-)

3 Klár - 16 let Klár - 16 let | Web | 30. září 2017 v 19:19 | Reagovat

Jsi měla teda dost náročný srpen :D Divím se, že máš pořád tolik energie:-).

K autoškole gratuluji! Si šikovná<3.

Už se těším na článek o prvních dnech ve škole:-).

4 Lola-J Lola-J | Web | 30. září 2017 v 23:15 | Reagovat

Máš super přátele. :D :-) Gratuluji ke zvládnuté části zkoušky! :-)

5 Karu Karu | E-mail | Web | 1. října 2017 v 14:55 | Reagovat

Páni, takový pohodový měsíc, a pak během chvilky se to může takhle pokazit... ještěže se ti to stalo až po autoškole, ke zkoušce ti moc gratuluji! A hlavně ještěže se ti to hojí! Mojí kamarádce se teď stalo, že nějak blbě spadla a zlomila si čéšku. :( Tak mi je jasný, že je to hned. :-/
Jinak úplně vám tu chatu závidím, to zní tak skvěle a pohodově, jak na ní trávíte čas. :-)
Uděláš haul na kabelku a oblečo? :-)
Doufám, že se ti na nové škole daří dobře. :-)

6 Elis Elis | Web | 1. října 2017 v 19:13 | Reagovat

Panejo!! Miluju tyhle tvoje články :3

Gratuluju k autoškole!
To mě mrzí, stalo se mi před 2 lety něco podobného, ať jsi brzy fit

7 Elis Elis | Web | 1. října 2017 v 19:14 | Reagovat

Panejo!! Miluju tyhle tvoje články :3

Gratuluju k autoškole!
To mě mrzí, stalo se mi před 2 lety něco podobného, ať jsi brzy fit

8 Elis Elis | Web | 1. října 2017 v 19:14 | Reagovat

Panejo!! Miluju tyhle tvoje články :3

Gratuluju k autoškole!
To mě mrzí, stalo se mi před 2 lety něco podobného, ať jsi brzy fit

9 Andey Andey | Web | 1. října 2017 v 20:21 | Reagovat

Srpen jsi měla stejně aktivní jako červenec. S tím kotníkem mě to mrzí. Já si jedno zlomila ruku o letních prázdninách a teď jsem nemohla do bazénu. V létě! Gratuluju k autoškole. Mě to teprve ještě čeká.
A co studuješ? Ty jsi říkala, že jsi z minulé vysoké odešla.

10 sugr sugr | E-mail | Web | 3. října 2017 v 18:25 | Reagovat

Mám úplně ten samý pocit! :-(

11 gothic-sisters-of-hell gothic-sisters-of-hell | Web | 4. října 2017 v 17:01 | Reagovat

já měla v srpnu narozeniny :-D

12 gothic-sisters-of-hell gothic-sisters-of-hell | Web | 4. října 2017 v 17:01 | Reagovat
13 Gabriela Gabriela | Web | 7. října 2017 v 17:47 | Reagovat

Domácí limonády jsou také skvělé♥ Hlavně ať jsi brzy zase v pořádku♥

14 little-booktea little-booktea | Web | 11. října 2017 v 21:48 | Reagovat

Měla jsi dost nabitý Srpen😂

15 Jull Jull | Web | 22. října 2017 v 11:08 | Reagovat

Tak to je dobře, že se ti to koleno a kotník zahojí! :)

16 Michelle Michelle | Web | 25. října 2017 v 9:36 | Reagovat

Jsem ráda, že jsi si prázdniny užila :) a taky mě těší, že se s D. pořád bavíte, že vám to vydrželo :)
Gratuluju k řidičáku, nevím, jestli jsem ti už přála, každopádně jsi dobrá! :D
Doufám, že jsi si tohle všechno psala průběžně, protože jestli si tohle všechno pamatuješ z hlavy, jsi neuvěřitelná :D

17 Natálie Natálie | Web | 1. listopadu 2017 v 22:50 | Reagovat

tu knížku s úklidem bych taky potřebovala :D tak snad se první den vydařil :)

18 Nikki Allen Nikki Allen | Web | 18. listopadu 2017 v 18:54 | Reagovat

Koukám, že nabité léto a zřejmě i nabitý školní rok, když tu není nic nového.. :D Znám ten pocit, konec konců, že jsem se dostala k blogu zase až teď.

19 Sandra Sandra | Web | 19. listopadu 2017 v 13:59 | Reagovat

keď som tak čítala odstavec o chate, zacnelo sa mi za letom. ach jaj, nech je znova letoo!!
budúci víkend mám v pláne ísť do Ikei:D už som tam dlho nebola a do Ikei sa vraciam veľmi rada:D
leto si mala dostatočne nabité a dúfam, že v novej škole sa ti bude páčiť a aj dariť!♥

20 vev vev | Web | 22. srpna 2018 v 12:19 | Reagovat

Přesně tak to mám já, taky poslední dobou nějak nestíhám psát. Dřív bylo víc času. :-)

21 Shaylapap Shaylapap | E-mail | 12. září 2018 v 8:52 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

http://mail.lonelycatgames.com/forum/viewtopic.php?f=9&t=15744

22 ShaylaJgftn ShaylaJgftn | E-mail | 11. října 2018 v 17:34 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama